Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, Seth13 said:

Αγία δεν ρίχνει τίποτα μου φαίνεται. Κάτι μας προσπέρασε ή έφτασε κάτι που δεν πρόλαβα να δω πριν.

Covid effect :))) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρυονέρι χιονιζει πολύ πυκνά και λόγω θερμοκρασίας το στρώνει στους δρόμους σε dt παρά τον αποχιονισμό και το αλάτι που έχει πέσει  

51B341D9-AC5C-41C5-A8F5-AF77D83BA98F.jpeg

DB140155-354F-4908-84F2-F63FD2B864F0.jpeg

31F87AB6-A00D-4DEB-8E18-6D2C1B1D4897.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να τα και τα πατσαβουράκια σιγά σιγά. Χιόνι που δεν λιώνει περιμένει και άλλο χιόνι. Χαμηλή ένταση ακόμη βεβαίως αλλά καλές νιφάδες που φαίνονται και χωρίς λάμπα, όχι μυγάκια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η καλύτερη και πιό εύκολη χιονόπτωση / χιονόστρωση με διαφορά στη Φυλή νωρίτερα. Απο εκεί μέχρι Βεΐκου προς χαλάνδρι χωρίς φαινόμενα / ξαστεριά. Χαλάνδρι μέχρι Καρέα χιόνόπτωση και απο εκεί και ανατολικότερα τίποτα. Ελληνικό 1.0 χωρίς φαινόμενα.

fylh.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Φαινοταν για σημερα το βραδυ οτι θα το βλεπαμε νσ πιανει! 1.1 βαθμους τωρα Νεο Ηρακλειο και πιανει αυτοκινητα. Σπεσιαλ χιονακι GOURMET. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Δεν βαριεμαι να το γραφω Σεττα και Ευβοια γενικα βασιλισσα αλλα αναμενομενο η Θηβα εκει χωμενη.στον καμπο.στα 100 μ.υψομετρο.τι χιονομανα ειναι ρεεεεεεεε Παναγια μου θαβεται για πλακα

180μ είναι η Θήβα Γιώργο. Και με τη σύγκλιση πάνω της λογικό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, Jimmys-snow said:

Σε αυτο το 17ο ουτε που ξερω ποσες φορες εχει στρωθει και εχει λιωσει σε αυτες τις 3 μερες, εχω χασει το μετρημα

το 7/7 έχει κάνει χεχε

Ρε σεις τι κουλές τοπικότητες είναι αυτές. Έχω φρικάρει. Εμείς στα χαμηλά της Γλυφάδας τπτ ενώ Άνω Γλυφάδα έχει ξεσκιστεί να στρώνει/ξεστρώνει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Orinos είπε:

πολυγωνο ασπρα αυτοκινητα

Πολυγωνο στην φιλοθεη κοντα εισαι? 

1 λεπτό πριν, Orinos είπε:

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε νιφάδα εδώ ενώ δίπλα θάβονται. Σαλονικα- Κατερίνη η φάση. Θα ανοίξω ταβέρνα με όνομα Πύλη Αξιού!

Πάμε ρε αρρώστια!!! Δυτικό τόξο από Μενίδι μέχρι Πειραιά έχει ύψιστο καθήκον να μην περάσει νιφάδα προς τα μέρη μας. Ο Κηφισός ειναι το ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ . 

Καληνύχτα σε όλους!!!! Τα λέμε το πρωί. Μακάρι να στρώσει όσο περισσότερο γίνεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

το 7/7 έχει κάνει χεχε

Ρε σεις τι κουλές τοπικότητες είναι αυτές. Έχω φρικάρει. Εμείς στα χαμηλά της Γλυφάδας τπτ ενώ Άνω Γλυφάδα έχει ξεσκιστεί να στρώνει/ξεστρώνει. 

Συνήθως έτσι γίνεται με τα χαμηλά και τα ψηλά της Γλυφάδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βόλος power. Κάνει τα δικά του. Χαλάνδρι ασθενή μυγάκια. Στούπα πριν μισάωρο έχει στρώσει της εύκολες. Ε ρε και να είχανε υετο. Γύρω γύρω πάνε τα συννεφάκια 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1,6 μέγιστη ΕΑΑ, 0,3 wu

Γύρω στους -5 η ελάχιστη στην πόλη της Καστοριάς 

Φυσάει 4-6 bf ασταμάτητα παρόλο που τα μοντέλα έδειχναν εξασθένηση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...