Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μυγάκια και ρυζόσκονη μαζί με πτώση θερμοκρασίας...Σε καμία περίπτωση δεν το λες νιφάδες....θα περιμένω...Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήξερε τι είπε ο Κέαρχος. Θα θυμίσει το 2002, όχι το χιόνι του 2002... οπότε... Καληνυχτίζω απολογισμός αύριο από μένα που φεύγω για Πάτρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνύχτα και από εμένα. Για στατιστικούς λόγους γράψαμε 4 μέρες χιονόπτωσης στα Πατήσια από Κυριακή μέχρι σήμερα, καθόλου άσχημα σε έναν ανύπαρκτο χειμώνα, αν και μας έταξαν πολλά περισσότερα. Θαρρώ πως θα έχουμε άλλη μια ευκαιρία για το πολυπόθητο 3/3 μέσα στον μήνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ πυκνή χιονόπτωση αυτή την ώρα στο αγαπημένο μου καλοκαιρινό μέρος στην Εύβοια, την Αχλαδερή!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... μια φώτο από την τελευταία απογευματινή χιονομπόρα ...... 

DSCN0343.thumb.JPG.072f3cb3e7e57c22093a15cbd7204bad.JPG

..... βιντεάκι από τη δεύτερη απογευματινή χιονομπόρα ......

 ..... βιντεάκι από τη βραδινή χιονομπόρα ..... (.... με προβολέα χειρός ..... την επιείκεια σας ..... ) ......

 
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στρωθηκαμε πλέον εντελώς μετά από μια γρήγορη στουπα. Μακάρι να το κρατησει

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... 0.2 C τώρα και χιονόστρωση σε όλες τις ψυχρές επιφάνειες ......

..... ότι πέφτει μένει ..... και πρωινό ξύπνημα για τον επίλογο ...... ...... ..... με τη ευχή να το δούμε να ξαναστρώνεται , ολικά , ΟΛΟΙ ΜΑΣ ......!!!!!.....

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός στον Αλμυρό, χιονίζει πυκνά με άπνοια και έχει αρχίσει να το πιάνει παντού!

B3F9DFEB-1A80-4844-A99C-2E89BC392E57.thumb.jpeg.8e57a41c26219452f0c127483edb3837.jpeg

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

Φουλ ξαστεριά Κηφισιά η Τ -0.5°C

Και εδώ τι ίδιο, μάλλον είναι πιο δυτικός καιρός. Δεν ξέρω αν έχουμε κάτι άλλο να περιμένουμε να ειμαι ειλικρινής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...