Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,πρώτη αναφορά στο θέμα και εύχομαι να ακολουθήσουν πολλές...9 βαθμοί με μια αραιή ομίχλη πάνω από την Αυλίδα, σύννεφιασμενος ο καιρός.η φωτογραφία από κάτω είναι η Δίρφυς το πρωί 

IMG_20230204_081511.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έσπασε κάπως η συννεφιά και έβγαλε ήλιο ζωγράφου,Η Πάρνηθα από όσο μπορώ να διακρίνω πρέπει να κρατάω μια πέτσα κοντά στο ραντάρ,δεν φαίνεται και πολύ καλά όμως.

Υγ.Να κάνω και μια μαντεψια για αύριο.5+ πόντους στα ψηλα κοντά στο ΕΚΠΑ και μια πέτσα-γανουδα  μέχρι χαμηλά στο Μέγαρο..Παρόμοια κατανομή με αυτή του 16.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Έσπασε κάπως η συννεφιά και έβγαλε ήλιο ζωγράφου,Η Πάρνηθα από όσο μπορώ να διακρίνω πρέπει να κρατάω μια πέτσα κοντά στο ραντάρ,δεν φαίνεται και πολύ καλά όμως.

Υγ.Να κάνω και μια μαντεψια για αύριο.5+ πόντους στα ψηλα κοντά στο ΕΚΠΑ και μια πέτσα-γανουδα  μέχρι χαμηλά στο Μέγαρο..Παρόμοια κατανομή με αυτή του 16.

Λίγα λες ...στοιχηματίζω 15+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκλεισε προσωρινά ο δρόμος για το Καϊμακτσαλάν λόγω επιδείνωσης των καιρικών συνθηκών.....

https://www.thes.gr/gegonota/kakokairia-ekleise-o-dromos-gia-to-kaimaktsalan-sfodri-kakokairia/?fbclid=IwAR0rJexqyh6puaGOmQIyE1w2ppSKpXRNpnDbStvzOG-_jBq_F_f2_Zy5qQI

Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήλιος και 12 η Τ στην Νίκαια. Εν αναμονή λοιπόν... 

Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου καλά χιονισματα σε όλα τα παιδιά και νε όσον το δυνατόν λιγότερα προβλήματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα εχουμε τουλαχιστον τρεις ανταποκριτες-κομμαντο απο την Στενη!Θα δουμε απιστευτες εικονες απο εκει.Τρελαινομαιιιιιιι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λειτουργία η κάμερα μου και στο Κλιμάκι Ευβοίας 65μ, με φάτσα το Αιγαίο. Να δούμε αν θα τα καταφέρει τόσο χαμηλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Σε λειτουργία η κάμερα μου και στο Κλιμάκι Ευβοίας 65μ, με φάτσα το Αιγαίο. Να δούμε αν θα τα καταφέρει τόσο χαμηλά.

Aν θα τα καταφέρει η κάμερα? Γιατί αν λες αν θα τα καταφέρει να χιονίσει, οκ μιλάμε για θαψαρρρρρ.....Βαλε αν εχει λίνκ, ή δώσε την φωτογραφία της!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παγωνιά σήμερα το πρωί στο χωριό μας (-4oC η ελάχιστη), από την χιονισμένη χθεσινή μέρα, αλλά και κάτι ψιλά σήμερα τα ξημερώματα....
Απόψε το βράδυ ξανά χιονοπτώσεις και από αύριο για όλη σχεδόν την εβδομάδα καθημερινά, λίγο ή περισσότερο στη Χόχλια και κυρίως τα ΒΑ και ΑΒΑ του νομού Ευρυτανίας....Η ρεβάνς του χειμώνα μπροστά μας!!!!

IMG_20230204_141859.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκοτείνιασε ο τόπος εδώ Μελίσσια....Λέτε να βγάλει καμια καταιγίδα?

Μελίσσια 1,8-11,5οC σήμερα.....Και ο κόσμος έξω που συζητάει δεν πιστεύει καν ότι έρχεται χιόνι και βρίζει μετεωρολόγους και κανάλια....Και το είπα σ έναν περιπτερά αύριο έρχεται μεγάλο χιόνι εδώ....και μου λέει αλήθεια? Αυτό καταφέρατε κύριοι μετεωρολόγοι επίσημοι (όλοι σας), να μην σας πιστεύει κανείς από τους πολίτες....Πεδίο ήττας μεγάλης και "λαμπρής" για σας!!

IMG_20230204_151259.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Φοβερη κάμερα !Θα δωσει απίστευτες εικόνες σε (χιόνο) καταιγίδες και φορτώματα του Αιγαίου.

SmartSelect_20230204_150221_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...