Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω φέτος ότι σίγουρα ο Γιαπωνέζος τον πάτησε ίσως και ο ναυτης τον τζιφο.Καλα για τα υπόλοιπα δεν το συζητώ καν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Για ακόμη μια φορά κοντά στις 120 τούμπα...τι πρωτότυπο 

Πραγματικά ούτε μια φορά δεν έχει πετύχει.. Ούτε μια! Και τον χρειαζόμασταν για αντίβαρο, αλλλά θα μου πεις σε μοντέλα μηδενικής αξίας, ότι σενάριο και να έχουν, δεν τίθεται θέμα αντίβαρου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, vorios_polos said:

Νομίζω φέτος ότι σίγουρα ο Γιαπωνέζος τον πάτησε ίσως και ο ναυτης τον τζιφο.Καλα για τα υπόλοιπα δεν το συζητώ καν

Εχει πιασει πατο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Πραγματικά ούτε μια φορά δεν έχει πετύχει.. Ούτε μια! Και τον χρειαζόμασταν για αντίβαρο, αλλλά θα μου πεις σε μοντέλα μηδενικής αξίας, ότι σενάριο και να έχουν, δεν τίθεται θέμα αντίβαρου...

Μιχαήλ φέτος έχει βγει από την ζυγαριά δεν μετράει κάννη γνώμη του...μέσο όρο από 3 και μετά και τα υπόλοιπα 3-4 που έχουν κάποιες επιτυχίες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Dim_pas είπε:

Sorry για το off topic αλλά ποιος μύστης σχολιάζει Gazzetta ??😂😂😂

50943FB0-8293-44D8-AB2F-FE428B8E81AD.jpeg.bb8ee93ba69bbcbf8d0a4314ce1a4b25.jpeg

 

Το εχω ξαναδει εντωμεταξυ και αλλου και δεν εχω ιδεα ποιος μυστης εχει τετοιο παθος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωωωω κανείς δεν γράφει εδώ και ώρες. Έχουμε γίνει σαν το μετρό που σταματά τα δρομολογια τη νύχτα και ξεκινά πάλι το πρωί!!! Ενώ πριν τον Αρχίδαμο, ουσιαστικά δεν υπήρχε κενό, ακόμα και τα χαράματα! Λογικό να μη γράφει κανείς με τέτοιο ΝΑΟ και ανύπαρκτο REX. Έχουν απελπιστει όλοι. Μέχρι και ο Σάκης ασχολείται με το δάχτυλο του και δεν το χαραμίζει για να πληκτρολογήσει καμία φωτογραφία σουρικάτας!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, menidi είπε:

Μέχρι και ο Σάκης ασχολείται με το δάχτυλο του και δεν το χαραμίζει για να πληκτρολογήσει καμία φωτογραφία σουρικάτας!

Καλημερα φιλε Θαναση..Δυστυχως το τριημερο για μενα πηρε μορφη φιασκου λογω ατυχηματος...Αλλα δε θα σου χαλασω χατηρι...Το καλυτερο ομως το ετοιμαζω γι αργοτερα..

tumblr_29b2f8d35ad00c9d9b8604e829ab80e8_22b1a3f7_400.gif

Μ αρεσει ο πρωινος τζιφος...

Τζιφο γερα γερα...Οχι δε θα γραψω αυτο που νομιζετε😜σςςςςςςςς....Παμε ξανα...Τζιφο γερα γερα και φερε μας νερα....

gfs-2-180.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλή Κυριακή της Αποκριάς. Τουλάχιστον δεν μας το ξεκόβει ο παίος. Θα έχουμε κάποιο ενδιαφέρον, να δούμε για πόσο ακόμη. Τα ensembles μπορεί να έχουν ενδιαφέρον 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς δεν μπορώ να ανεβάσω κάτι, ο μο στο διάγραμμα των ensembles είναι για εδώ, και 7-9 Μάρτη,  στο -1 περίπου με υποφερτό υετό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να κάνει κουπί το ούκμο, και να μην φύγει άλλος ένας αυλώνας ανατολικά...

ukmo-0-168.png?0

 

τέλειος ο ναύτης

navgem-0-180.png?0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γιουκμο τραβάει μοναχικό δρόμο με τον παιο κυρίως μέσω ανσμπλ να ακολουθεί,βέβαια η διαφορά που κάνει το γιουκμο καλό τον παιο υποφερτό και Τζεμ και τζιφου χάλια αλλάζει ,ας ελπίσουμε στους δύο τελευταίους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...