Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Έτσι ήταν οι χρονιές χωρίς καλοκαίρι, ευτυχώς η κλιματική αλλαγή είναι εδώ. 

Φέτος η δυτική και Βόρεια Ελλάδα είχε δυνατό καλοκαίρι... Μόνο τα, ανατολικά τη γλίτωσαν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Έτσι ήταν οι χρονιές χωρίς καλοκαίρι, ευτυχώς η κλιματική αλλαγή είναι εδώ. 

Ο στοχοs ειναι εναs.To χιονι.

Αν η κλιματικη αλλαγη μαs εδινε χιονι και ποιο δροσερα καλοκαιρια εννοειται προσκυναμε κλιματικη αλλαγη.Δεν μπα να διαλυθει τελειωs το παγκοσμιο καιρικο κλιμα.Δεκαρα τσακιστη δεν θα εδινα αν ειχα το αγαπημενο μου χιονακι και δροσερο καλοκαιρι εδω.Αυτοs και μονο αυτοs ειναι ο στοχοs.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, heavy snow said:

Ο στοχοs ειναι εναs.To χιονι.

Αν η κλιματικη αλλαγη μαs εδινε χιονι και ποιο δροσερα καλοκαιρια εννοειται προσκυναμε κλιματικη αλλαγη.Δεν μπα να διαλυθει τελειωs το παγκοσμιο καιρικο κλιμα.Δεκαρα τσακιστη δεν θα εδινα αν ειχα το αγαπημενο μου χιονακι και δροσερο καλοκαιρι εδω.Αυτοs και μονο αυτοs ειναι ο στοχοs.

 

 

και παγκοσμια ειρηνη . Αμην.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από μια ακόμα τιποτένια κακοκαιρία με τζάμπα κρύο ας ελπίσουμε να έχουμε νερά από την επόμενη εβδομάδα, και προς θεού όχι άλλο άχρηστο κρύο μας έχει ξεράνει τα πάντα εδώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μετά από μια ακόμα τιποτένια κακοκαιρία με τζάμπα κρύο ας ελπίσουμε να έχουμε νερά από την επόμενη εβδομάδα, και προς θεού όχι άλλο άχρηστο κρύο μας έχει ξεράνει τα πάντα εδώ...

Δυσκολα μιχαηλ...οσο θα πλησιαζουμε θα χαλαει ...αυτο γινετε τα τελευταια χρονια...ειτε με ζωνικους ειτε με αζορικους τουμπανο δεν βγαινει τπτ....

Το απολυτο τπτ και εδω σημερα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Δυσκολα μιχαηλ...οσο θα πλησιαζουμε θα χαλαει ...αυτο γινετε τα τελευταια χρονια...ειτε με ζωνικους ειτε με αζορικους τουμπανο δεν βγαινει τπτ....

Το απολυτο τπτ και εδω σημερα....

Ευτυχώς φίλε εδώ μιλάμε για καλά 500αρια και ίσως και οργανωμένο χαμηλό για μέρες, θα επηρεαστούμε σίγουρα, καμία σχέση με αυτό σήμερα. Και εδώ χάσαμε 3 καταιγίδες για 20 χλμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ευτυχώς φίλε εδώ μιλάμε για καλά 500αρια και ίσως και οργανωμένο χαμηλό για μέρες, θα επηρεαστούμε σίγουρα, καμία σχέση με αυτό σήμερα. Και εδώ χάσαμε 3 καταιγίδες για 20 χλμ...

Αυτο το σιγουρα δεν μου αρεσει....μιλαμε για γκαντεμια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάξτε αο και ναο που έχουμε χααχαχα...κλάμα εγώ δε ξαναασχολουμαι με χειμώνα μόνο με βροχές και καταιγίδες πλέον,  δεν εχει νόημα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κοιτάξτε αο και ναο που έχουμε χααχαχα...κλάμα εγώ δε ξαναασχολουμαι με χειμώνα μόνο με βροχές και καταιγίδες πλέον,  δεν εχει νόημα χαχαχ

Ρε βλέπεις τι διάταξη θα βγει...όχι διήμερος πολλαπλός πολυήμερες χιονιάς θα ήταν στις αδικημένες περιοχές...αλλά έρχεται Απρίλιο...άιντε να πούμε μας έχει κάνει να σιχαθουμε την βροχή αυτό που ζούμε τους τελευταίους χειμώνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 hours ago, heavy snow said:

Ο στοχοs ειναι εναs.To χιονι.

Αν η κλιματικη αλλαγη μαs εδινε χιονι και ποιο δροσερα καλοκαιρια εννοειται προσκυναμε κλιματικη αλλαγη.Δεν μπα να διαλυθει τελειωs το παγκοσμιο καιρικο κλιμα.Δεκαρα τσακιστη δεν θα εδινα αν ειχα το αγαπημενο μου χιονακι και δροσερο καλοκαιρι εδω.Αυτοs και μονο αυτοs ειναι ο στοχοs.

 

 

Στα λόγια μου έρχεσαι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

Τωρα να βαλω πετρελαιο ;;  🙂

Μπαα, είδαμε και τον χειμώνα που τα έδειχνε αυτά τι πήραμε αχχχαχ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Μπαα, είδαμε και τον χειμώνα που τα έδειχνε αυτά τι πήραμε αχχχαχ.

τωρα θα τα βγαλει    οχι τοσο τα φαινομενα οσο το κρυο  εχθες κ σημερα παγωσαμε με το κλιματιστικο δουλεια δεν γινεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAIONAS είπε:

τωρα θα τα βγαλει    οχι τοσο τα φαινομενα οσο το κρυο  εχθες κ σημερα παγωσαμε με το κλιματιστικο δουλεια δεν γινεται 

Αυτό ακριβώς, αλλά άμα είναι λίγο καινούργιο το κλιματιστικό ζεσταίνει σε μικρό χώρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Αυτό ακριβώς, αλλά άμα είναι λίγο καινούργιο το κλιματιστικό ζεσταίνει σε μικρό χώρο.

το κλιματιστικο μια χαρα ειναι 24αρι αλλα για ολο το σπιτι δεν κανει ασε που δεν το γουσταρω καθολου κατευθειαν με πιανει πονοκεφαλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρεπει πασει θυσια να βγει νοτιοτερα αυτο το χαμηλο,οπως και ολα τα επομενα ως το καλοκαιρι, ωστε να βρεξει οσο το δυνατον περισσοτερο εδω και οχι στα βορεια που δεν τις θελουν κιολας οι παιδες εκει,γιατι θα τους χαλασουν τον δεκεμβρη 🤪

image.png.fe36aa0b402ff8093ff5246285a3413d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πρεπει πασει θυσια να βγει νοτιοτερα αυτο το χαμηλο,οπως και ολα τα επομενα ως το καλικαιρι, ωστε να βρεξει οσο το δυνατον περισσοτερο εδω και οχι στα βορεια που δεν τις θελουν κιολας οι παιδες εκει,γιατι θα τους χαλασουν τον δεκεμβρη 🤪

image.png.fe36aa0b402ff8093ff5246285a3413d.png

Χαχαχ ευχαρίστως όσες βροχές θέλετε, να ζεστάνει θέλουμε αρκετοί βόρειοι πλέον .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θέλω 3 ΚΑΛΕΣ μέρες βροχής τον μήνα και οι νότιοι ας πάρουν τις υπόλοιπες 28 μέρες🤪

Υ.Γ. Μιλώντας για άνοιξη...το καλοκαίρι θέλω πολλές γίδες

Επεξεργάστηκε από Kilkis1989
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Χαχαχ ευχαρίστως όσες βροχές θέλετε, να ζεστάνει θέλουμε αρκετοί βόρειοι πλέον .

Αν πάει νότια το χαμηλό, θα έχουμε περισσότερο ξερόκρυο με συνεφιά, και χωρίς βροχές. Μια χαρά είναι εκεί. Για να ζεστάνει πρέπει να πάει πολύ δυτικότερα, κάτι που δεν διαφαίνεται.. Οπότε ας ελπίσουμε για όσες περισσότερες βροχές γίνεται σε αυτό το σύστημα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραίο το αικον με ισχυρρότατο χαμηλό από δυτικά και χωρίς ανούσιες ψυχρόμπαλες...

δεν ξέρω δε μου αρέσει μέχρι στιγμής ο τζίφος..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

ωραίο το αικον με ισχυρρότατο χαμηλό από δυτικά και χωρίς ανούσιες ψυχρόμπαλες...

δεν ξέρω δε μου αρέσει μέχρι στιγμής ο τζίφος..

Μιχαηλ λες να φαμε καμια ψυχρομπαλα στη μαπα...πως το βλεπεις?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...