Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σας στελνω παιδια δυο ενα βιντεο.στα γερμανικα και στα αγγλικα.για να καταλαβετε βαλτε αυτοματη μεταφραση στα ελληνικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χειμωνας είπε:

 

Παιδιά δόξα συ ο θεός μας προστάτευσε..Με ένα μπαλονάκι θα την βγάλουμε.. Βαγγέλη μου σε ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον σου και όλους τους φίλους μας για τις ευχές τους..

Και την παραμικρή ενόχληση να έχουμε πρέπει να πηγαίνουμε στον γιατρό!!Να εκτιμαμε και να σεβόμαστε την ζωή μας,και τους ανθρώπους που μας αγαπάνε!!

 

Μπραβο ρε Γιαννη!!!Να σαι καλα ρε φιλε...Να προσεχεις!!!Δοξα το θεο να λες..Αλλοι δεν εχουν την ιδια τυχη...Να βγεις πιο δυνατος απ ολο αυτο...!!Σου ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα...Ολοι νοερα ειμαστε μαζι σου...Καθε εμποδιο για καλο...Να σε προστατευει παντα ο Θεος και σενα και την οικογενεια σου...!!!Δε θελουμε αλλα δυσαρεστα μαντατα ρε γμτ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έτσι φαίνεται όντως να γίνεται το πράγμα...

Μιχαηλ πες μας και μας τι λεει ο κλεαρχος της αγγλιας????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

 

Παιδιά δόξα συ ο θεός μας προστάτευσε..Με ένα μπαλονάκι θα την βγάλουμε.. Βαγγέλη μου σε ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον σου και όλους τους φίλους μας για τις ευχές τους..

Και την παραμικρή ενόχληση να έχουμε πρέπει να πηγαίνουμε στον γιατρό!!Να εκτιμαμε και να σεβόμαστε την ζωή μας,και τους ανθρώπους που μας αγαπάνε!!

 

Μπραβο φιλε!Σιδερενιος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μιχαηλ πες μας και μας τι λεει ο κλεαρχος της αγγλιας????

Σου λέει το πρώτο σενάριο, ότι ο αντικυκλώνας θα στέκεται στον ατλαντικό, δίνοντας ισχυρή κατάβαση ψύχους στην Ευρώπη, την κεντρική ειδικά. Το άλλο σενάριο είναι το άλλο χαμηλό του ατλαντικού, να προχωρήσιε μεσα στην Ευρώπη, και να δώσει ήπιο, αλλά βροχερό καιρό.. Αλλά το πιθανότερο είναι το ενδιάμεσο, πορώτα να γίνει η ψυχρή εισβολή από τα βόρεια, όμως στην συνέχεια να μπει το ατλαντικό χαμηλό, και στην αρχή να δώσει χιονοπτώσεις, ή χειμωνιάτικες κακοκαιρίες σε Αγγλία/δυτική Ευρώπη κτλ

Για Μεσόγειο ούτε λόγος

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Σου λέει το πρώτο σενάριο, ότι ο αντικυκλώνας θα στέκεται στον ατλαντικό, δίνοντας ισχυρή κατάβαση ψύχους στην Ευρώπη, την κεντρική ειδικά. Το άλλο σενάριο είναι το άλλο χαμηλό του ατλαντικού, να προχωρήσιε μ΄εσα στην Ευρώπη, και να δώσει ήπιο, αλλά βροχερό καιρό.. Αλλά το πιθανότερο είναι το ενδιάμεσο, πορώτα να γίνει η ψυχρή εισβολή από τα β΄όρεια, όμως στην συνέχεια να μπει το ατλαντικό χαμηλό, και στην αρχή να δώσει χιονοπτώσεις, ή χειμωνιάτικες κακοκαιρίες σε Αγγλία/δυτική Ευρώπη κτλ

Για Μεσόγειο ούτε λόγος

Ευχαριστω φιλε μου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούμο και τζίφος ξαφνικά μοιάζουν πολύ στις 144, απλά έχουν σε διαφοετική θέση το κέντρο του Α

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Σου λέει το πρώτο σενάριο, ότι ο αντικυκλώνας θα στέκεται στον ατλαντικό, δίνοντας ισχυρή κατάβαση ψύχους στην Ευρώπη, την κεντρική ειδικά. Το άλλο σενάριο είναι το άλλο χαμηλό του ατλαντικού, να προχωρήσιε μ΄εσα στην Ευρώπη, και να δώσει ήπιο, αλλά βροχερό καιρό.. Αλλά το πιθανότερο είναι το ενδιάμεσο, πορώτα να γίνει η ψυχρή εισβολή από τα β΄όρεια, όμως στην συνέχεια να μπει το ατλαντικό χαμηλό, και στην αρχή να δώσει χιονοπτώσεις, ή χειμωνιάτικες κακοκαιρίες σε Αγγλία/δυτική Ευρώπη κτλ

Για Μεσόγειο ούτε λόγος

Με την Κάκια του να μείνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι Τζεμ τον φουσκώνει τον αρχικό εμποδισμο...να δούμε αν φτάνει η αν θέλει κι άλλο.στον τζιφο μάλλον φτάνει έτσι όπως το πάει...όχι τίποτα άλλο αλλά θέλω τον ξινό τον Άγγλο να φάει χώμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Κάτι Τζεμ τον φουσκώνει τον αρχικό εμποδισμο...να δούμε αν φτάνει η αν θέλει κι άλλο.στον τζιφο μάλλον φτάνει έτσι όπως το πάει...όχι τίποτα άλλο αλλά θέλω τον ξινό τον Άγγλο να φάει χώμα 

Βαγγελη πρεπει να τα παρατησουμε αληθεια....

Για την ψυχικη μας υγεια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Με την Κάκια του να μείνει...

οσο και να μην το θέλουμε μάλλον αυτό θα γίνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πήγε νάλει ένα ψυχό μέτωπο ο τζίφος, αλλά σάπιος γενικά. Ούκμο μου κάνει πιθανώς για τα Γιάννενα. Τζεμ ότι να ναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Γιατι τοτε??

Επειδη ειναι οι εκλογες???

Μετανόησε τώρα και άσε τας εκλογας τέκνον μου..gfseu-1-246.png.34bbcb20e504a99ca749c9b2e486e601.png

Μπορεί υετό να μην έχουμε ...αλλά δεν τον ψάχνουμε ούτως η άλλως από τόσο νωρίς 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Μετανόησε τώρα και άσε τας εκλογας τέκνον μου..gfseu-1-246.png.34bbcb20e504a99ca749c9b2e486e601.png

Μπορεί υετό να μην έχουμε ...αλλά δεν τον ψάχνουμε ούτως η άλλως από τόσο νωρίς 

 

Ο τζιφος βασιλιας καρναβαλος που πριν λιγο τον καψαμε...μονο εμας δεν χιονιζει τα κβ...

Βρε ουστ το κοπροσκυλο🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Ο τζιφος βασιλιας καρναβαλος που πριν λιγο τον καψαμε...μονο εμας δεν χιονιζει τα κβ...

Βρε ουστ το κοπροσκυλο🤣🤣🤣

Η Μητρόπολη τι λέει για όλα αυτά ... Έβγαλε κανένα ανακοινωθέν ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Η Μητρόπολη τι λέει για όλα αυτά ... Έβγαλε κανένα ανακοινωθέν ??

Τρομακρατει τον κοσμο για μαρτη 87 x3🤣🤣🤣..μας εχουν παρει με τις πετρες...

Ασε που χτες οι λοκομοντο ειπαν 6 φορες το δεν κανει κρυο στην ελλαδα...

Τα χα παρει στο κρανιο...αλλα τι να τους πεις αφου ειμασταν με τα κοντομανικα 11ωρα το βραδυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...