Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλουμε ένα καλό ριτζ ΒΑ εκεί στις 200 φεύγα ώρες. αναλόγως τη συνιστώσα κάποιοι θα έχουν ελπίδες για κάτι. Αν κατεβάσει το τέρας ο Γροιλανδικος τελειώσαμε όλοι οι πεδινοί, εκτός αν κάποιος πιστεύει ότι θα επαναληφθεί το 1968....ποτέ δεν ξέρεις βέβαια 😆

απλά όπως και στη ρουλέτα προτιμώ το μαύρο/κόκκινο απ ότι το 0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ήταν ακόμα καλύτερο από το 12αρι στις άπειρες ώρες.. να δω όμως αυτό στο ναουκαστ θέλω...

 

01-13-39-gfs-0-384.png

01-13-31-gfs-13-384.png

01-13-48-gfs-1-384.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Ενταξει, τωρα ειμαστε σιγουροι ! 😄 Γύρισε η τύχη την πλάτη της  σε Ρόδο ,Σαντορίνη, Κύθηρα...

 

SmartSelect_20230224_070200_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε τον τζιφο...

gfs-1-306.png

gfs-0-306 (1).png

Ο Μαρτης μας παρακολουθει και ετοιμαζεται να χτυπησει...Οι λιποτακτες και οι απιστοι θα πεσουν πρωτοι στα δοντια του...🤣

lion-roar.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι κεντροβορειοι αλλά απολαύστε το κάθε μέρα κι ένας κοκκινολαιμης στηξναυλη μου....οι κβ είμαστε σίγουροι για χιονια οι υπόλοιποι υπομονη θα φανεί σε λίγες μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ασπρος αντιχειρας μου υποδηλωνει την συνεχεια...Ερχεται κυριοι!!!Θα πρεπει να βγει και snow pass..Οι απωλειες απο τον σκληρο Μαρτη θα ειναι μεγαλες...🤣

20230224_081651.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Ο ασπρος αντιχειρας μου υποδηλωνει την συνεχεια...Ερχεται κυριοι!!!Θα πρεπει να βγει και snow pass..Οι απωλειες απο τον σκληρο Μαρτη θα ειναι μεγαλες...🤣

20230224_081651.jpg

Σάκη σίγουρα είναι ο αντιχειρας; μήπως θέλεις κάτι να μας πεις; μήπως στραμπουληξες τίποτα άλλο; 😜😜😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Δεν υπαρχει τπτ...ακυρος ο παιος..στο τελος υποτροπικο θα χουμε..

Ολισθαινεις πατερ Αθανασιε...Ολοι οι ανθρωποι εχουμε τις καλες και τις κακες στιγμες μας..Αλλα εσυ ως πατερ,πρεπει να οδηγεις το καιροποιμνιο σε δρομο χιονοφορο...

Σε καλω και σε προσκαλω εκ νεου στον δρομο του τζιφου απο τον οποιο και παρεκλινες...Εαν θελεις η ζωη σου να εχει ουσια,γεματη απο χαμηλα,βροχες και χιονια,ακουλουθησε τον..Διαφορετικα θα βιωσεις και συ την καιρικη βαρετοκαιρια..Η ανομβρια και η αχιονια θα σκεπαζει την κεφαλην σου για χρονια...Ο τζιφος δεν ειναι τιμωρος..Εμεις ευθυνομαστε για τις καυσωνικες πραξεις μας..Τα 30 αργυρια ποτε δε σωσανε κανεναν.Επεστρεψε τα σ αυτον που στα δωσε και ελα ξανα στο δρομο της καιρικης λυτρωσης..

Με εκτιμηση,ο καιρικος συνοδοιπορος σου,πατερ Θεοδοσιος ο τριφυλλοφορος..

30-argyria.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ολισθαινεις πατερ Αθανασιε...Ολοι οι ανθρωποι εχουμε τις καλες και τις κακες στιγμες μας..Αλλα εσυ ως πατερ,πρεπει να οδηγεις το καιροποιμνιο σε δρομο χιονοφορο...

Σε καλω και σε προσκαλω εκ νεου στον δρομο του τζιφου απο τον οποιο και παρεκλινες...Εαν θελεις η ζωη σου να εχει ουσια,γεματη απο χαμηλα,βροχες και χιονια,ακουλουθησε τον..Διαφορετικα θα βιωσεις και συ την καιρικη βαρετοκαιρια..Η ανομβρια και η αχιονια θα σκεπαζει την κεφαλην σου για χρονια...Ο τζιφος δεν ειναι τιμωρος..Εμεις ευθυνομαστε για τις καυσωνικες πραξεις μας..Τα 30 αργυρια ποτε δε σωσανε κανεναν.Επεστρεψε τα σ αυτον που στα δωσε και ελα ξανα στο δρομο της καιρικης λυτρωσης..

Με εκτιμηση,ο καιρικος συνοδοιπορος σου,πατερ Θεοδοσιος ο τριφυλλοφορος..

30-argyria.jpg

Ειρθε η ωρα να αμαρτησω πατερ...εις τους θυελλωδες νοτιαδες την σκονη εκ της αφρικης και στους ηχους των λοκομοντο...ο δρομος του χειμων σιγα σιγα κλεινει για μενα ...δεν ξαναπεφτω στην φαβα του τζιφου ...ετοιμαζομαι για δεκεμβριο και αναπαρασταση 2001....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυσκολεύεται πάρα πολύ να βγάλει ιστερλι που σε τέτοιους αυλωνες είναι μέγας κίνδυνος οπότε ίσως μας κάνει την χάρη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια αμυδρή βελτίωση στα ενς του παιου σαν να βλέπω σε σχέση με τα χθεσινά 12αρια... Βέβαια πρέπει να φανεί και σε κάποιο ραν σήμερα αύριο κάτι το εντυπωσιακό 

1584887833_ens_image(1).png.2d85c02be547826794fe4cdc105cb6cc.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πρωτη φορα βγαινει blizzard warning για την Καλιφορνια.Χιονι θα πεσει ως τους γυρω λοφους του l.a. 

Screenshot_20230224_094422_Chrome.jpg.2cfe4f8143e74fa735041f56749c5696.jpg

Τα έχει σπάσει φέτος η Καλιφόρνια ! Νομίζω είναι λογικό όταν εκεί τα σπάει, εμάς να μας τα σπάει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πρωτη φορα βγαινει blizzard warning για την Καλιφορνια.Χιονι θα πεσει ως τους γυρω λοφους του l.a. 

Screenshot_20230224_094422_Chrome.jpg.2cfe4f8143e74fa735041f56749c5696.jpg

Μηπως ξερεις και καιρο για Μαλιμπου...??Θελω να παω στο τσαρδι μου για καθαρα δευτερα,να καθαρισει η βιβη τζαμια και πισινα...🤣..

ac75c82272dc3b40f5390650dc05bc26l-b4207354873od-w480_h360_x2.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Τα έχει σπάσει φέτος η Καλιφόρνια ! Νομίζω είναι λογικό όταν εκεί τα σπάει, εμάς να μας τα σπάει.

Θα ξεπληρωσει κι εδω καποια στιγμη με 180μμ χιονοϋετου.Υπομονη..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μηπως ξερεις και καιρο για Μαλιμπου...??Θελω να παω στο τσαρδι μου για καθαρα δευτερα,να καθαρισει η βιβη τζαμια και πισινα...🤣..

ac75c82272dc3b40f5390650dc05bc26l-b4207354873od-w480_h360_x2.jpg

Θα καθαριζες εσυ φανταζομαι αλλα εχεις βαβά ε?😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...