Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω πω, πολύ πυκνό πέφτει και άρχισε να μαζεύει πόντους. Έχει ρίξει πάνω από 15χιλιοστα και πιστεύω ότι ο Χορτιάτης στην κορυφή του θα έχει στρώσει αρκετούς πόντους. Πανέμορφο το άτιμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, xionia polla είπε:

Πω πω, πολύ πυκνό πέφτει και άρχισε να μαζεύει πόντους. Έχει ρίξει πάνω από 15χιλιοστα και πιστεύω ότι ο Χορτιάτης στην κορυφή του θα έχει στρώσει αρκετούς πόντους. Πανέμορφο το άτιμο...

Μπραβο φιλε.Ανεβασε κανα βιντεο απο καμια λαμπα να παρουμε ματι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια πραγματακια απο βορεια αλλα αργα το θυμηθηκε.Εδω κοντα στους 5 βαθμους και προσευχομαι για 10-15μμ αν και χλωμο το κοβω.Καλο ξημερωμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 17/3/2023 at 1:51 ΠΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μπραβο φιλε.Ανεβασε κανα βιντεο απο καμια λαμπα να παρουμε ματι

Μετά χαράς.... 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, xionia polla είπε:

Μετά χαράς....

Ωραίο το άτιμο αδελφέ να το κάνεις χάζι όσο μπορείς.                Μόλις βγήκα από το μαγαζί και έχουμε ενα βορισματακι εδώ Κορυδαλλό με δυνατό αέρα και 11β.😡😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ωραίο το άτιμο αδελφέ να το κάνεις χάζι όσο μπορείς.                Μόλις βγήκα από το μαγαζί και έχουμε ενα βορισματακι εδώ Κορυδαλλό με δυνατό αέρα και 11β.😡😡😡

Αν και έχω πρωινό ξύπνημα και ταξίδι αύριο θα κάτσω καμιά ωρίτσα ακόμα. Είναι και αυτά τα στερητικά φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους θα το πω για πρώτη φορά για φέτος να ηρεμήσει η ψυχούλα μου. Κιλκίς ΧΙΟΝΙΖΕΙ.  Χ-Ι-Ο-Ν-Ι-Ζ-Ε-Ι. Άιντε το είδαμε πάμε για ύπνο τώρα. Του χρόνου πάλι με το καλο. Καληνύχτα παίδες.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, θωμας είπε:

Είμαι γουρλης παντως ο ατιμος δε προλαβα καλα καλα να κανω εγγραφη στο σαιτ και έπεσαν χιονια χαχαχα

Που ήσουν αγορίνα μου εσύ ολόκληρο τον αισχρό χειμώνα που ζήσαμε? Από Δεκέμβρη 2023 σε θέλω στις επάλξεις🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Που ήσουν αγορίνα μου εσύ ολόκληρο τον αισχρό χειμώνα που ζήσαμε? Από Δεκέμβρη 2023 σε θέλω στις επάλξεις🤣🤣🤣🤣

Χαχαχα 🤣 δεν τελειωσαμε ακομα ερχεται το Απριλιατικο τωρα σούβλα δεν εχει φετος όποιος πρόλαβε τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να εχεις μια ημερα - βουνο δυσκολιας αυριο και να μη σε παιρνει υπνος με τοσες ομορφιες βραδιατικες Μαρτιατικες...

Τοσες λευκες εικονες, απο καμερες και απο βιντεο και φωτο των φιλων....χαρειτε το !!!!!!! κατι μου λεει η Σαλονικα θα ξυπνησει σε λευκο φοντο εως τα 100-150 μ γυρω γυρω πασπαλισμα κουραμπιεδακια !!!!!!!

Κιλκις, Φλωρινα και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις ασπριζουν υπεροχα....Χαλκιδικη νταξει ευκολακι ειναι και Αιγαιο....

Μακρακωμη στον καρακαμπο βλεπω ΚΑΘΕΤΗ πτωση ηδη 5,0 και φανταζομαι τι γινεται στα ορεινα Δυτικης Φθιωτιδας - συνορο Ευρυτανια.....απτα 650-700 μ θα ριχνει και απτα 850-900 μ θα ΧΤΙΖΕΙ βαρυ νοτισιο υπεροχο χιονακι....

Στην Αττικη μπαινει σιγα σιγα το κρυο απτα ψηλα πρωτα....

Καταρχας εχουμε τα πρωτα φαινομενα, ψεκαδες - ψιλοβροχο με δυνατο βορια και μουσκεμα οι δρομοι Ζωγραφου....

8,5 πλεον στο βορινο μπαλκονι, αισθηση κανα 6-7αρακι max και αντε να αρχισουν να κατεβαινουν κι εδω τα χιονακια απτα ψηλοτερα Παρνηθας - Πεντελης - Τρελου προς τα χαμηλοτερα !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το θερμόμετρο στο 0 και την γλυκιά κούραση καληνυχτω με μια φωτογραφία για το αρχείο.

IMG_20230317_025802.jpg

Επεξεργάστηκε από xionia polla
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει αρχίσει να βρέχει την τελευταία ώρα στη Κατερίνη με παραλληλη ραγδαία πτωση της Τ, στους 4.2 βαθμους τώρα με 2.3 dew point και 3mm μέχρι στιγμής μετά τα μεσάνυχτα...κατεβαινουν τα υψόμετρα στον νομό... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερο και τρομερο το Φιλυρο να σαι καλα για τις φωτο αδερφε.....

Φλωρινα 1, Κιλκις 1,5 .... ψηλα ακομα, ενω περιχωρα Σαλονικας μηδενισε....

Κατεβαινει αποτομα το κρυο παντως, 3,0αρακι η Ναουσα επεσε 2,5 βαθμους σε 1 ωρα....αντε ασπρη κι αυτη το πρωι....

Αλλα και Στερεα, κανει παπαδες το Βελουχι που λογικα θαβεται απο χαμηλα...

Για να εχει μπει το 4 μπροστα στον καμπο στα 100-120 μ στη Μακρακωμη, παει να πει ο,τιδηποτε ανω των 650 μετρων θα ξυπνησει τα λευκα....Προεδρε στα ελεγα για το Τσουκα μακαρι να εισαι εκει και να θαφτεις χεχε

Αττικαρα βρεχει κανονικα, ακοπα, ποτιστικη υπεροχη βροχουλα και τα πρωτα χιλιοστα.....

8,2 σε συνεχομενη πτωση, θα το πιασουμε το 5αρακι ελαχιστη και στο κεντρο τελικα με τα φαινομενα....

Αυξηθηκε εντωμεταξυ ο υετος στο nowcast (θα πειτε, τι πιο συνηθες να συμβει) και ταζει πλεον 10-15 μμ σε ολο το Νομο...ΜΑΚΑΡΙ....και στα ψηλα ενα 15-20ποντακι θα το προλαβουμε πριν λιωσει το ΣΚ να κυλιστουμε !!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία χειμωνιάτικη ποτιστική βροχή στον Τύρναβο αυτή την ώρα με 4,1°C

Λογικά πάνω στην κορυφή του βουνού (Δρεπάνι-οροσειρά Μελούνας) πρέπει να χιονίζει.

Μέχρις στιγμής από χθες έχουμε μαζέψει συνολικά 6,4 χιλιοστά και έχουμε ακόμα δρόμο! 

 

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 3.3 βαθμούς πεσαμε τώρα στη Κατερίνη με 6mm και προσωρινη (ίσως και οριστική; ) παυση φαινομενων...αν υπήρχε ραγδαιος υετος θα το βλέπαμε μέχρι τα πεδινά απόψε στη κεντρική Μακεδονία... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...