Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν ρίξει ο Μάρτης δυο νερά και ο Απρίλης άλλο ένα… χαρά σε εκείνον το ζευγά που έχει πολλά σπαρμένα!!! 


ασταμάτητη βροχή Χαλκίδα!!

898665B7-9578-4A81-A52A-8FF48A5D3CE8.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει εδώ στην Αυλίδα από το πρωί με μικρές διακοπές.κριμα που έχει χαλάσει ο σταθμός του μετεο και δεν μπορώ να δω πόσα χιλιοστά έχουν πέσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Σαν ρίξει ο Μάρτης δυο νερά και ο Απρίλης άλλο ένα… χαρά σε εκείνον το ζευγά που έχει πολλά σπαρμένα!!! 


ασταμάτητη βροχή Χαλκίδα!!

898665B7-9578-4A81-A52A-8FF48A5D3CE8.png

Αρε χαλκιδα εχω να ερθω απ το 2006 που υπηρετουσα εκει στο 575 τ πεζοναυτων...και ειχε κανει και μεγαλο χιονια τοτε νομιζω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγοριανη παρνασσου....

Οπως μου ειπαν ο αερας που εχει εδω και μια ωρα λιωνει το χιονι ενω εφτασαν 20ποντους...

Ευχαριστω τα φιλαρακια μου για τις αναφορες που μου στελνουν....

received_225734406623079.jpeg

 

received_215105351182887.jpeg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιόνια βλέπω και κρύα... Ευχαριστώ δε θα πάρω... Εδώ Ηγουμενίτσα ωραίος ήλιος και 16 βαθμοί.. Μια χαρά.. Σιγά μη χαρώ με τα χιόνια τέτοια εποχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και να φανταστειτε δεν εχουμε δει ακομα φωτο απο το επισης βαρυ πυροβολικο ΟΙΤΗ, με Πανουργια, Μαυρολιθαρι, Καλοσκοπη και Παυλιανη.....ναι ναι φιλε tolisk εσενα λεω, αν και μαλλον θα εισαι καθοδον προς το Σαλε...

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ μεσημερι 17 Μαρτιου, που να το πουμε και να μας πιστεψουν, ολη η Ελλαδα ΛΕΥΚΗ πανω απο καποιο υψομετρο και βεβαια στις ευνοημενες περιοχες απο χαμηλοτερα...

Ζωγραφου εφθασε το ατιμο 9,2 μεγιστη καποια στιγμη, φυσικα με 60-65αρες ριπες η αισθηση ειναι σκληρη εξω, πανω απο 5 δεν εχει παει το feeling για κανενα λογο....

Καλο ΣΚ με χιονοεξορμησεις !!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Και να φανταστειτε δεν εχουμε δει ακομα φωτο απο το επισης βαρυ πυροβολικο ΟΙΤΗ, με Πανουργια, Μαυρολιθαρι, Καλοσκοπη και Παυλιανη.....ναι ναι φιλε tolisk εσενα λεω, αν και μαλλον θα εισαι καθοδον προς το Σαλε...

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ μεσημερι 17 Μαρτιου, που να το πουμε και να μας πιστεψουν, ολη η Ελλαδα ΛΕΥΚΗ πανω απο καποιο υψομετρο και βεβαια στις ευνοημενες περιοχες απο χαμηλοτερα...

Ζωγραφου εφθασε το ατιμο 9,2 μεγιστη καποια στιγμη, φυσικα με 60-65αρες ριπες η αισθηση ειναι σκληρη εξω, πανω απο 5 δεν εχει παει το feeling για κανενα λογο....

Καλο ΣΚ με χιονοεξορμησεις !!!!!!!!!!!

Δεν εχω απο κει ανταποκριση ειμαι πιο κατω εγω🤣....γραβια -πολυδροσο-αγοριανη εκει εχω φιλαρακια που πηγαινω συνεχεια....

Οτι μπορουσα εκανααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγοριανη φωκιδας....πολυ ομορφα βιντεακια απ το πρωι.....μαγευτικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα οχι Προεδρε ειναι ο αλλος φιλος ο Τολης με το ξυλινο σαλε στην Παυλιανη!!!! Χεχε !!! Ρουμελιωτικος Μαρτιατικος χιονιας εεεεε ρε να χα λιγο χρονο να πεταχτω να κυλιεμαι.στα μισο-μετρα...

Αττικη εχω την αισθηση οτι ειναι ^πισω^ ο καιρος κ ια φαμε καθυστερημενα φαινονενα τπ απογευματοβραδο κ αυριο....

Χαλκιδα ριχνει ομορφα Βοιωτια ριχνει δορυφορικη εχει μπολικο ψωμι κ ουρανος πολλα υποσχομενος....για να δουμε...

ΜΑΓΕΙΑ παντως μεσημερι με τοσο κρυο μονοψηφιες κ αισθηση παγωμενη με λυσσασμενο ΒΒΑ τζακαρα σημερα αναμμενη απτα ξημερωματα ΚΑΙ για ατμοσφαιρα ΚΑΙ για θερμανση πεσαμε 16.6 εσωτερικη χαχαχα....

Δωσε Μαρταρε μη μας λυπασαι να φορτισουμε χιονομπαταριες πριν το μακρυ καυτο Αφρικανικο καλοκαιρακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Χαχα οχι Προεδρε ειναι ο αλλος φιλος ο Τολης με το ξυλινο σαλε στην Παυλιανη!!!! Χεχε !!! Ρουμελιωτικος Μαρτιατικος χιονιας εεεεε ρε να χα λιγο χρονο να πεταχτω να κυλιεμαι.στα μισο-μετρα...

Αττικη εχω την αισθηση οτι ειναι ^πισω^ ο καιρος κ ια φαμε καθυστερημενα φαινονενα τπ απογευματοβραδο κ αυριο....

Χαλκιδα ριχνει ομορφα Βοιωτια ριχνει δορυφορικη εχει μπολικο ψωμι κ ουρανος πολλα υποσχομενος....για να δουμε...

ΜΑΓΕΙΑ παντως μεσημερι με τοσο κρυο μονοψηφιες κ αισθηση παγωμενη με λυσσασμενο ΒΒΑ τζακαρα σημερα αναμμενη απτα ξημερωματα ΚΑΙ για ατμοσφαιρα ΚΑΙ για θερμανση πεσαμε 16.6 εσωτερικη χαχαχα....

Δωσε Μαρταρε μη μας λυπασαι να φορτισουμε χιονομπαταριες πριν το μακρυ καυτο Αφρικανικο καλοκαιρακι

Χαχαχχα....σε λιγο θα ειναι πανω ο (αντιδημαρχος)υπευθυνος για την δημοτικη ενοτητα της παυλιανης τυχαινει να ειμαστε συνομιλικοι και οικογενειακοι φιλοι...τον πηρα τηλ...αλλα μου ειπε δεν εριξε πολυ....πες στο τολη οτι χρειαστει....🤣🤣

Θα μου στειλει βιντεακι μετα..

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρων..παιδια ειμαι αθηνα δυστυχως..αλλα μου παν στον πανουργια 20-25 ποντακια..εκει οι ποντοι ειναι στανταρ οχι αθηναικοι..μεχρι την οιτη στα 650μ το χει πιασει πολυ καλα..

https://www.facebook.com/groups/panourgias/permalink/3302940289918279/

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α τωρα το ειδα στη σελιδα του Καταφυγιου στο FB....

Μια πασπαλα στις ευκολες επιφανειες ειχε στο Μπαφι....με διαολεμενο αερα, οπως φαινεται και στο βιντεο, επισης, οι ανθρωποι ενημερωνουν οτι η χιονοστρωση ξεκιναει απο τα 900 μ στα μονοπατια στο βουνο....

Αυριο οπωσδηποτε επανω !!!! Μπορει και να ειναι το τελευταιο χιονακι της σεζον !!!!!!

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ και το μεσημερο - απογευμα, κι ας μην εβρεξε ακομα λεκανοπεδιο....

ΣΚΟΤΑΔΙ εξω, δεν βγηκε δευτερολεπτο Βρωμιαρης σημερα, νεφο-χιονο κουρτινες στα ορεινα και δυνατος ΒΒΑ με ριπες 50-55-60 ακαταπαυστα....

Ηδη σε πτωση η Τ στους 8,8 με αισθηση 5-6 το πολυ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...