Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Μεγαλοβδομαδιάτικης μεταβολής, 9-12/4....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάμε εδώ σε ειδικό θέμα αναφορών, για όσα συμβούν στην χειμωνιάτικη έκφραση του καιρού στις πρώτες ημέρες της Μεγ.Εβδομάδος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει πρωινιάτικα στο χωριό Σέλι Ημαθίας.....Καλή Μεγαλοβδομάδα σε όλους και καλή Ανάσταση!!!

IMG_20230409_105339.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στην παρέα! 
Ηλιολουστη αλλά κρύα ξεκίνησε η Κυριακή των Βαιων! 
 

1c μόλις στον Πισσωνα Διρφύων

4.9c στα ηπειρωτικά προάστια της Χαλκίδας! 
 

Γυρω στους 8c στην πόλη! 

E9965253-8BB0-4A3C-B302-A0E422403A89.jpeg

B95DA0A5-F393-48C6-B205-33DF78988748.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα 7 βαθμους η ελαχιστη...ενω το πρωινο ηταν πολυ μουντο με ψιχαλες εχει κανα 2ωρο που ανοιξε...13β αυτην την ωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Bασει SAT αλλα και τωρινων αναπτυξεων που υπαρχουν ηδη στα δυτικα,ευελπιστω οτι ο ευρωπαιος θα πεσει μεσα ως προς τη βραδυνη βροχουλα.των λιγων εστω χιλιοστων που υποσχεται.

Ηλιοφανεια εδω, με αρκετα συννεφα δυτικοτερα μου και την t στους 17c με ασθενη ΝΔ ανεμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανοιξιάτικη και χωρίς πολλή ζέστη η Κυριακή των Βαΐων στην Αθήνα, γύρω στους 20 βαθμούς η θερμοκρασία στην περιοχή των Εξαρχείων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγα σύννεφα Κορυδαλλό με ελαφριά αεράκι.

Βασιλίτσα στα δικά της Μαρτιοαπριλιατικα καλουδια....Να ήταν έτσι και ι χειμώνας που μας πέρασε.....Screenshot_2023-04-09-13-56-22-092_com.livecam.meteology_live_cams.jpg.24d343ea9aeea612638324b7426ba776.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0.6 mm από την βραδινή βροχή. Τώρα όσο περνάει η ώρα τα διαστήματα με ηλιοφάνεια μεγαλώνουν στην Λάρισα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαι πριν λίγο υπεροχότατα....'Ονειρο!!!

https://www.facebook.com/100004231234835/videos/5754588301337118?idorvanity=229286345025873

IMG_20230409_141842.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καταιγίδα νότια μου...

ίσως να έρθει εδω, προς τα εδώ είναι το stream βλεπω. Αν και έχει και μια νότια συνιστώσα, οπότε ίσως περάσει βόρεια μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

ίσως να έρθει εδω, προς τα εδώ είναι το stream βλεπω. Αν και έχει και μια νότια συνιστώσα, οπότε ίσως περάσει βόρεια μου..

Πάντως λόγω ελάχιστου Cape όλα διαλύονται γρήγορα. Αν είχαμε έστω ένα 500αρι, θα είχαμε τέρατα εδώ με τέτοιο στριμ και διάταξη...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά οι φωτό. Νέφη στα 300 μέτρα από την επιφάνεια. Αν ήταν καλοκαίρι θα μιλούσαμε για ασύλληπτη καταιγίδα. Κρίμα που έρχεται τέτοια διάταξη τώρα!.

Αλλά θα καθίσω να απολαύσω αυτά που έχουμε..

Κανονικοτατο  shelf cloud!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά ψυχρα και ο ήλιος αγνοείται για ακόμη μια μέρα...

Πάντως αυτη τη βδομάδα μην πω περισσότερο έχουμε τις τυπικές χειμωνιάτικες μέρες που ΔΕΝ έκανε τα Χριστούγεννα. Και με αυτα που φαίνονται και για μετά... Πάμε για ιστορικό Απρίλη. Γιατί ρε ****καιρε μας θυμήθηκες τώρα;;; Από το τίποτα βέβαια... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Τίποτα προς το παρόν στην Ήπειρο... Νομιζω ως τώρα πέσανε έξω οι προβλέψεις. 

Κανένα μοντέλο δεν έδινε φαινόμενα αστάθειας για σήμερα στην Ήπειρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαρτοπετσετες συνεχειας...Σε Νυμφαιο και Πισοδερι...Ειδικα Πισοδερι,στουπαρα!!Αρχισε να το πιανει..Δειτε τις Liνe cam..Αξιζει τον κοπο...

nymfaiocam2.jpg

pisodericam (1).jpg

Αδιανοητη Απριλιατικη στουπα στο Πισοδερι..Σε καθε δεκαλεπτη ανανεωση το τοπιο ολο και πιο ασπρο!!

pisodericam (2).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει ασθενώς εδώ και 20 λεπτά, η βροχοκουρτινα νότια νοτιοδυτικά μου είναι μεγάλη, και πολύ κοντά πλέον. Αλλά επειδή έχω δει να πεθαίνει καταιγίδα κυριολεκτικά δίπλα μου απλά αναμένω με υπομονή. Σίγουρα πρέπει να έπεσε χαλάζι νοτιοδυτικά λόγω κρύου..

Τυπική βροχή εδώ, τίποτα το ιδιαίτερο 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εγώ για Νυμφαίο και Πισοδέρι ήρθα...

http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/μακεδονιασ/νυμφαίο2.html

http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/μακεδονιασ/πισοδέρι-φλώρινας.html

552922800_Screenshot2023-04-09at5_33_05PM.jpg.906a8573b18b451f41ad02ab96fb4f2c.jpg146909966_Screenshot2023-04-09at5_32_36PM.jpg.20119060567c342bfdfdf2dd3a4d2994.jpg

Επεξεργάστηκε από Shaman
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...