Jump to content
teo_73

Αναφορές Μαίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ δροσεροτατο απογευματοβραδο, τι κι αν νυχτωνει 20.30 πλεον, εχουμε συννεφια οσο παει η ωρα και πιο πυκνη απο τις 6.30 - 7.00 περιπου....

13,1 με 19,1 συμμετρια σημερα η διακυμανση εδω στα 180 μ του Ζωγραφου....

Πολυ ωραιος ΒΒΑ ολη μερα, κατι σαν πρωιμο μελτεμι, με ριπες εως 48 χλμ....

Στους 13,5 ηδη και δεν στεκεσαι ευκολα εξω μονο με κοντομανικο....δεν θυμαμαι πολλους Μαηδες να κυλανε τοσο δροσερα, ρε δεν μπορει να 20αρισει καν !!!!!!!!

ΥΓ: ΣΑΚΑΡΕ ΓΕΡΑ και περαστικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι άλλη σερί μέρα με συννεφιά στην Πάτρα, αν και το πρωί εμφανίστηκε ο ήλιος (απίστευτο).

ΥΓ: Ελπίζω να πάνε όσο καλύτερα γίνεται τα πράγματα με τον άνθρωπο. Δεν έχω λόγια για αυτες τις περιπτώσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Μόλις μίλησα με τον Σάκη στο τηλέφωνο, και μου είπε ο ίδιος να σας μεταφέρω την άσχημη πραγματικότητα... Ο πατέρας του Σάκη λίγη ώρα πριν έφυγε από την ζωή σε ηλικία 77 χρονών. Δυστυχώς προφανώς η εσωτερική αιμοραγία ήταν πολύ μεγάλη για να κρατηθεί στην ζωή.. 

Ξέρω ότι είναι καιρικό φόρουμ, αλλά όπως είπαμε εδώ νιώθουμε κοντά ο ένας στον άλλο, και θέλουμε να μοιραζόμαστε χαρές και λύπες.. Όπως όμως πολύ σωστά είπε και ο ίδιος ο Σάκης, αν υπάρχει κάτι που τον κρατάει, είναι ότι ο πατέρας του, η "κολώνα" του έφυγε απότομα, χωρίς ατελείωτο βασανιστήριο με κάποιου είδους ασθένεια ή με αβάσταχτους πόνους, ενώ οι τελευταίες μέρες του ήταν γεμάτες χαρές και καλοπέραση, όπως αυτή στο γήπεδο...

Εμείς να ευχηθούμε στο Σάκη συλλυπητήρια, καλή δύναμη, υγεία και με την ευχή φυσικά να αποκτήσει σύντομα παιδί που τόσο αξίζει ο ίδιος και η γυναίκα του!

ΣΑΚΑΡΕ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ άσχημη είδηση, δυστυχώς.....Από το πρωί που μιλήσαμε με τον Σάκη, δεν ήταν καθόλου αισόδοξος από όσα του είχαν πει και οι γιατροί....Ο Θεός ν' αναπαύσει την ψυχή του Σάκη μου και ζωή σε σας....να τον θυμάσαι πάντα και τα θερμά μου κι από εμένα συλλυπητήρια....Τα έχω περάσει και με τους 2 μου γονείς, οι οποίοι συγχωρέθηκαν και καταλαβαίνω....Στην σκέψη μας είσαι αγαπημένε μας Σάκη!!!

Και είχε μέρα με αρκετή ψύχρα και δικό μας καιρό!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ειλικρινά συλλυπητήρια και από εμένα φίλε Σάκη. Νομίζω ότι δεν χρειάζεται τίποτε άλλο να πω. Μόνο ο χρόνος θα απαλύνει τον πόνο. Ότι και να πούμε εμείς, μάλλον είναι πολύ λίγο. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σας ευχαριστω ολους..Βρεχει Καλλιθεα..Κλαιει και ο θεος...Πατερα θα σε κουβαλαω μεσα μου...Παντα!!!Ολη μου η ζωη οι εικονες σου!!!Καλη ανταμωση....!!!Σ ευχαριστω για ολα....!!!Αλλα ρε μπαγασα εφυγες νωρις...Σε 21 ωρες εφυγες....

Να αγαπατε τους δικους σας και να τους φερεστε σαν να τους βλεπετε για τελευταια φορα...!!!Και να δειχνετε παντα την αγαπη σας!!!Παντα!!!

Και δυναμωνει η βροχη πατερα..Τ ακους???Για σενα κλαιει ο ουρανος σημερα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις! Το σημερινό νέο αφορά τον ίδιο άνθρωπο που ξέφευγε λιγάκι από τις καιρικές αναφορές και μας θύμιζε πόσο αγαπάει την οικογένεια και τους συγγενείς του. Και έχω κρατήσει πολλά από αυτά που έχει πει κατά καιρούς... απολάυστε την κάθε στιγμή με τους δικούς σας...

Ό,τι και να πει κανείς είναι λίγο σε κάθε τέτοια περίπτωση. Άδικο για τον κάθε άνθρωπο να πρέπει να βιώσει τέτοιες στιγμές στη ζωή του. Θα ευχηθώ καλή δύναμη και τα καλύτερα πάντα είναι μπροστά! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλληπητηρια Σακαρε κουραγιο θα εχεις ενα Αγγελο πλεον εκει ψηλα...μονη παρηγορια οσο γινεται να ειπωθει οτι εφυγε ορθιος χωρις ταλαιπωρια...

Βρεχει κανονικα εντωμεταξυ μουσκεμα οι δρομοι εξω με 13.2 και μετριο βοριαδακι...κανονικη Νοεμβριατικη νυχτια κ βαλε....δωσε Μαιεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάκη μου συλληπητήρια !!! Καλή δύναμη σου εύχομαι και πάντοτε να τον θυμάσε... και είμαι σίγουρος πως κι εκείνος θα σε χαίρεται από εκεί ψηλά!! Είσαι από τα καλύτερα παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλλυπητήρια και καλή δύναμη κι από εμένα Σάκη...

Δυστυχώς, σε όποια ηλικία κι αν είσαι, δεν είσαι ποτέ έτοιμος για κάτι τέτοιο. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...