Jump to content
teo_73

Αναφορές Μαίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ζωή είναι μικρή και πρέπει να σκεφτόμαστε όταν μας νευριάζουν οι γονείς μας ότι δεν θα είναι εκεί πέρα για πάντα ακόμα και για να συνεχίσουν να μας νευριαζουν ! Σάκη αγορίνα τρυφυλλαρα συλλυπητήρια και να ζεις με χαρές και να τον θυμάσαι! Θα είναι περήφανος για σένα από ψηλά όσο ήταν περήφανος δίπλα σου! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Με συγχωρειτε για το εκτος θεματος...Ειναι δυσκολες στιγμες..Νομιζω οτι κοιμαμαι και θα ξυπνησω και οταν σηκωθω ,θα ειναι ολα οπως πριν..Ματαιο...

Προσπαθω να στηριξω τον αδερφο μου την μανα μου,την γυναικα μου και τα αδερφια του του πατερα μου.Και κυριως τον διδυμο αδερφο του....77 χρονια μαζι,ιδιοι και τηλεπαθητικοι..

Ο Θεουλης και η ζωη αποφασισανε να μου στερησουν τον πατερα μου..Τον Τασο τον Οικονομιδη,ευχομαι συντομα να ερθει ο νεος Τασος Οικονομιδης ο εγγονουλης του και να συνεχισει το ονομα του...

Σας ευχαριστω ολους μεσα απο την καρδια μου..Και το φορουμ που επετρεψαν αυτες τις στιγμες,τα ασχετα μηνυματα που δεν αφορουν τον καιρο μας..

Αγκιαλιαστε τους ανθρωπους σας σαν να τους αγκαλιαζετε για τελευταια φορα..Δεν προλαβα να του πω οσα ηθελα..Αλλα οταν βγαιναμε και πιναμε το κρασακι μας σε καθε τσουγκρισμα ηξερε...Καταλαβαινε...Ολη μου η ζωη ειναι ο δικος μου Τασος!!!

Καλη συνεχεια και με συγχωρειτε που σπαταλησα χωρο για ασχετα μηνυματα..Αλλα ξερετε τι σημαινει για μενα το φορουμ..Θα τα λεμε..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Τα θερμά μου συλλυπητήρια Σάκη 

Να είστε πάντα  όλοι δυνατοί στην οικογένεια, και να τον θυμάστε. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλληπητήρια και από εμένα Σάκη.  ¨Οσο χρονών και να είμαστε πάντα θα νιώθουμε ορφανοί όταν χάνουμε γονείς.  Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα του.  Εύχομαι δύναμη και κουράγιο και πάνω απ'όλα να είστε όλοι μαζί αυτές τις δύσκολες ώρες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Με συγχωρειτε για το εκτος θεματος...Ειναι δυσκολες στιγμες..Νομιζω οτι κοιμαμαι και θα ξυπνησω και οταν σηκωθω ,θα ειναι ολα οπως πριν..Ματαιο...

Προσπαθω να στηριξω τον αδερφο μου την μανα μου,την γυναικα μου και τα αδερφια του του πατερα μου.Και κυριως τον διδυμο αδερφο του....77 χρονια μαζι,ιδιοι και τηλεπαθητικοι..

Ο Θεουλης και η ζωη αποφασισανε να μου στερησουν τον πατερα μου..Τον Τασο τον Οικονομιδη,ευχομαι συντομα να ερθει ο νεος Τασος Οικονομιδης ο εγγονουλης του και να συνεχισει το ονομα του...

Σας ευχαριστω ολους μεσα απο την καρδια μου..Και το φορουμ που επετρεψαν αυτες τις στιγμες,τα ασχετα μηνυματα που δεν αφορουν τον καιρο μας..

Αγκιαλιαστε τους ανθρωπους σας σαν να τους αγκαλιαζετε για τελευταια φορα..Δεν προλαβα να του πω οσα ηθελα..Αλλα οταν βγαιναμε και πιναμε το κρασακι μας σε καθε τσουγκρισμα ηξερε...Καταλαβαινε...Ολη μου η ζωη ειναι ο δικος μου Τασος!!!

Καλη συνεχεια και με συγχωρειτε που σπαταλησα χωρο για ασχετα μηνυματα..Αλλα ξερετε τι σημαινει για μενα το φορουμ..Θα τα λεμε..

Θερμά συλλυπητήρια,

έχασα και εγώ πέρσι τον Φλεβάρη τον πατέρα μου από covid και ξέρω πως είναι...μάλιστα διασωληνώθηκε ακριβώς την επόμενη μέρα της Ελπίδας και θυμάμαι που κυνηγάγαμε σαν τρελοί το ασθενοφόρο μέσα στα χιόνια από τη Βούλα στο ΚΑΤ...

Θα αρχίσει να έρχεται στα όνειρά σας μετά από μερικούς μήνες μόλις περάσει η περίοδος θρήνου...εγώ τον βλέπω πάντα να κάθεται στο τραπέζι του σπιτιού με τον αδελφό του που επίσης πέθανε το 2022 να τα λένε και να μας δίνουν συμβουλές για διάφορα τρέχοντα...ο πατέρας μου 2 φορές που μου μίλησε πάντα έχει πολύ λαμπερό χαμόγελο φαίνεται πολύ νεωτερος από ό,τι ήταν και με ρωτάει πώς είμαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλίζει πάλι Πάτρα με ολοκλειστο καιρό όπως όλη τη βδομάδα... ούτε Δεκέμβρη τέτοιο σερί. Η θερμοκρασία είναι μεσημέρι και δεν μπορεί ΚΑΝ να φτάσει τους 20... το λες και ακραίο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΚΡΑΙΟ βαθυ φθινοπωρο Αττικη ρε τι πορωτικο καιρο κανει!!!

3η φορα απτο πρωι που μουσκευονται δρομοι Ζωγραφου τωτα μαλλον θα μετρησουμε κ χιλιοστακια γιατι πολυ πρωι κ.κατα τις 11.00 μολις εριξε κ μουσκεψε σταματησε...

Θερμοκρασια απιστευτη πραγματικα 12.9 η ελαχιστη κ μολις 16.1 η μεγιστη με περασμα ψεκαδων ψιλοβροχο βαρια συνννεφια κ βορια μετριο.....α-π-ι-θ-α-ν-ο-ς και ο Μαιος που μεσιαζει κ εχουμε ακομα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0.2 - 0.5 mm κ βρεχει πανεμορφα με βοριαδακο....

15.4 τωρα με τα φαινομενα αισθηση οχι πανω απο 14...

Νομιζω οτι ο Μαιος με το σημερινο επιασε 7 απτις πρωτες 11 ημερες με υετο....

Λιβερπουλ γιναμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι απ' τις στιγμές που τα λόγια περιττεύουν και χάνουν την αξία τους αφού ο δικός μας άνθρωπος δεν ξαναγυρίζει πίσω,μένουν όμως χαραγμένες για πάντα οι στιγμές και οι αναμνήσεις. Να τον θυμάσαι πάντα έτσι χαρούμενο όπως τον περιγράφεις Σάκη και να συνεχίσεις να είσαι αυτή η θετική νώτα του φόρουμ που πάντα με τα ποστ σου μας κάνεις να γελάμε και να ξεχνιόμαστε, μας δείχνεις ότι την ζωή πρέπει να την ζούμε κάθε μέρα και να αντιμετωπιζουμε τις δυσκολίες με χαμογελο γιατί τίποτα δεν είναι δεδομένο. Θερμά συλλυπητήρια και κουράγιο μόνο αυτό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συλλυπητήρια Σάκη τωρα το είδα 😥...να θυμάσαι όλες τις ωριαίες στιγμές μαζί του και με το καλό σου εύχομαι και ένα εγγονάκι να του κάνετε με το όνομα του αφου τοσο πολυ θέλετε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερινή φωτογραφία από το χωριό της Μηλιάς Μετσόβου (μετά το μεσημέρι), με ομίχλη και βροχή!!!

Μπορεί να είναι εικόνα γρασίδι, ομίχλη και κείμενο που λέει "MILIA Greece"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταπράσινα όλα στο Γέρμας Καστοριάς, με 8οC θερμοκρασία και καλοριφέρ με τζάκια στο φουλ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Στα καιρικά άλλη μια μέρα εκτός εποχής με μη μετρισημο ψιλοβροχο και 16.3 μέγιστη. Καλοριφέρ λοιπόν σήμερα 11 μαϊου εδώ. Και κάποιες φωτός από διαφορα.σκουρα.νεφη το πρωί,.και ΠΑΟ πριν λίγο με κάποια πολυ κοντά στο έδαφος 

IMG_20230511_140916.jpg

IMG_20230511_193234.jpg

IMG_20230511_140921.jpg

IMG_20230511_193728.jpg

 

 

 

Υ.Γ. Αναμένουμε μεγάλους ανεμοστρόβιλους στην πολιτεία της Οκλαχόμα σήμερα!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο κρύο για την εποχή....Εξω που βγήκα μπαλκόνι ξυρίζει από την Πεντέλη, οι προπονητές στο απέναντι κολυμβητήριο ντυμένοι καλά με μπουφάν, κασκόλ και σκούφους.....η εικόνα είναι θαυμάσια.....αυξημένες ακόμη οι νεφώσεις και ο βοριάς εξακολουθεί να κάνει την αίσθηση αρκετά χαμηλότερη από τους 12,5οC που έχουμε τώρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενημερώθηκα ότι αρκετές κατοικιες στα ΒΠ εχουν ανάψει καλοριφέρ απόψε, ενώ μου μύρισε και ξύλο από τζακι έξω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...