Jump to content
teo_73

Αναφορές Μαίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 βαθμοί νωρίτερα στη Πλώρα ΕΑΑ και μέγιστη Ελλάδας ως τώρα για σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δροσούλα και σήμερα....λιγότερη βέβαια, αλλά αναμενόμενη η μικρή άνοδος της θερμοκρασίας.....κανονική άνοιξη σήμερα.....12,5-21,5οC εδώ στα Μελίσσια, άντε να πάει 22+.....χαλαρά κι ωραία....αύριο ανοιξοκαλόκαιρο και από Τρίτη προς Τεταρτη κατακορυφη πτώση.....κι ως τέλη Ιουνίου προσωπικά δεν βλέπω ακρότητες.....μέχρι τέλη Μάη 30άρια θα λένε μερικοί και μόνο στα όνειρα......Καλημέρα και καλησπέρα, Χριστός Ανέστη!!!

ΥΓ 22+ με το ζόρι και το κέντρο της Αθήνας (ΝΔ αύρα φυσικά)....αλήθεια που πηγαν ωρε πονηροί τα 28-30άρια? Ελεος πια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

32 βαθμοί νωρίτερα στη Πλώρα ΕΑΑ και μέγιστη Ελλάδας ως τώρα για σήμερα.

Πρώτη φορά έλειπες πλήρως σε αναφορές Απρίλιο και μέχρι μέσα Μαίου, φαντάσου τι διάστημα διανύσαμε σε μέγιστες 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Κι εμείς δεν θέλουμε καύσωνες και ζέστες καλοκαιρινές από τον Απρίλιο αλλά όχι και έτσι..... να θέλουμε θέρμανση τα βράδια 14 Μαίου.....!!! 10 από τις 14 μέρες του Μαίου με συννεφιά όλη μέρα.... Κάτι φυσιολογικό δεν μπορεί να κάνει;;; θα τα πληρώσουμε ακριβά όλα αυτά τα εκτός εποχής είτε το καλοκαίρι είτε όλο το φθινόπωρο και τον χειμώνα.... ας κάνει 25-27 μέγιστες με πάνω από 15 ελλάχιστες ήλιο μέχρι το μεσημέρι και καταιγίδες τα απογεύματα.....

Το ίδιο λέμε Σωτήρη μου με άλλα λόγια.. Όσο τα περι  φυσιολογικότητας , αυτά δυστυχώς  ανήκουν στο παρελθόν...

Άλλωστε το έχεις αναφέρει και εσυ ο ίδιος σε παρα πολλά post...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22β μεγιστη στον πανουργια στα 1250μ οσα και στα περισσοτερα προαστεια του λεκανοπεδιου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερά τα σημερινά δεδομένα των σταθμών μου (μέγιστες-ελαχιστες)

Καλάβρυτα 7.3 - 26.3 !!!!!!!!!!

Ζωγράφου 14.1 - 23.4 

Ποταμός Κέρκυρας 12.3 - 23.5

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xόχλια 10-20οC.....Mόλις 23,1οC στο κέντρο της Αθήνας....Aρχισαν οι "ομορφιές" βέβαια σε ορισμένους της πλάκας μετεοσταθμούς!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27.4 ως τώρα μέγιστη Αττικής στον Davis της Φιλοθέης με Ν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Στα νοτια της χωρας(κρητη)-νοτιοδυτικα(πελλοπονησο) ζεστανε αρκετα..αυριο λογικα θα φανει και στα πιο κεντρικα..

FB_IMG_1684079513558.jpg

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ανοιξη σημερα στο πανουργια αλλα οπως πολυ σωστα λεει και ο βασιλης με το καταφυγιο το τζακακι μονιμο μεχρις στιγμης

FB_IMG_1684077657259.jpg

FB_IMG_1684077653871.jpg

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Ήδη 15.8 στο εξοχικό στην Εύβοια δίπλα στη θάλασσα. Θες μπουφάν έξω, κανένα καλοκαίρι.

Ποιο καλοκαίρι ...????

Μέσα Μαιου και ακόμα έχω χαλιά πάπλωμα και εσωτερική κάτω από 21

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ποιο καλοκαίρι ...????

Μέσα Μαιου και ακόμα έχω χαλιά πάπλωμα και εσωτερική κάτω από 21

Και κλειστά παράθυρα.....Μέχρι τέλη Ιούνη θα παίζουμε κάπως έτσι.....ελάχιστα πράγματα θα αφαιρέσουμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σήμερα χαμπάρι δεν πήραμε και ήταν λογικο αφού η άνοδος έγινε στα ψηλά στρώματα, περίπου 24 μέγιστη στον Γερακα...αύριο επίσης παρά το 17αρι στα 850 το μεσημέρι, με την υψισυννεφια, την έντονη μεταφορά σκόνης και το ήπιο νότιο ρεύμα πιστεύω οι ευπαθείς περιοχές της Αττικής θα παίζουν 28-30 ενώ το γκάζι με το ζόρι το βλέπω για 27αρι, θα δούμε!

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φίλος και συνάδελφος από Έδεσσα με ρωτάει πότε θα φύγει ο χειμώνας απο εκεί αφού βρέχει σχεδόν κάθε μέρα εδώ και 40 μέρες με μέγιστες συνήθως στους 11-13 βαθμούς ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως και εγώ αρχίζω να κουράζομαι λίγο. Δεν θέλω ζέστη και 30αρια, αλλά 22-24 με ήλιο. Κάθε μέρα συννεφιά, πωωω χαχαχα, δεν αντέχεται. Καλημέρα, με συννεφιά!! χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνετο πρωινό με ολική συννεφιά, στην θερμότερη μέρα του Μαΐου αριθμητικά, με τους +17,5οC στα 850hpa....και δεν θα υπάρχει κι άλλη....1/31, καλά είναι για φέτος....καταπληκτικά θάλεγα καλύτερα!!

Καλημέρα, καλή εβδομάδα, Χριστός Ανέστη και καλό ταξίδι Σάκη μου στην εξόδιο ακολουθία του αγαπημένου σου πατέρα....υπομονές και τα θερμότερά μου συλλυπητήρια ξανά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...