Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας παιδια!! Εμαι νεο μελος στην μετεοπαρεα σας.Παρακολουθουσα χρονια το προηγουμενο forum και εγω.Αποφασησα να Εγγραφω σε αυτο το forum για να σας δινω και εγω τις αναφορες μου προτιστως απο τα Νεα Μουδανια Χαλκιδικης μια παραθαλασσια κωμοπολη στη δυτικη ακτη της Χαλκιδικης και ως δευτερη περιοχη την περιοχη των Καστρων στην Ανω Πολη Θεσσαλονικης σε υψομετρο 150m περιπου. Αυτα απο εμενα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dimos είπε:

Καλησπερα σας παιδια!! Εμαι νεο μελος στην μετεοπαρεα σας.Παρακολουθουσα χρονια το προηγουμενο forum και εγω.Αποφασησα να Εγγραφω σε αυτο το forum για να σας δινω και εγω τις αναφορες μου προτιστως απο τα Νεα Μουδανια Χαλκιδικης μια παραθαλασσια κωμοπολη στη δυτικη ακτη της Χαλκιδικης και ως δευτερη περιοχη την περιοχη των Καστρων στην Ανω Πολη Θεσσαλονικης σε υψομετρο 150m περιπου. Αυτα απο εμενα!!!

Καλως ηρθες φίλε και καλες αναφορες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 4/4/2020 at 5:00 ΜΜ, Dimos είπε:

Καλησπερα σας παιδια!! Εμαι νεο μελος στην μετεοπαρεα σας.Παρακολουθουσα χρονια το προηγουμενο forum και εγω.Αποφασησα να Εγγραφω σε αυτο το forum για να σας δινω και εγω τις αναφορες μου προτιστως απο τα Νεα Μουδανια Χαλκιδικης μια παραθαλασσια κωμοπολη στη δυτικη ακτη της Χαλκιδικης και ως δευτερη περιοχη την περιοχη των Καστρων στην Ανω Πολη Θεσσαλονικης σε υψομετρο 150m περιπου. Αυτα απο εμενα!!!

Καλως ηρθες στην παρεα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια χαρά σε όλους, καλώς σας βρήκα!

Είπα λόγω της πρωτόγνωρης κατάστασης που ζούμε, να βάλω  quarantine για nickname 😎

Γιάννης τ όνομά μου κι αγαπάω όλες τις εποχές του χρόνου, ίσως λίγο περισσότερο το χειμώνα. Στο SR είμαι ο chiemsee, αν θυμίζει κάτι, καθότι

δεν γράφω συχνά,

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, quarantine είπε:

Γεια χαρά σε όλους, καλώς σας βρήκα!

Είπα λόγω της πρωτόγνωρης κατάστασης που ζούμε, να βάλω  quarantine για nickname 😎

Γιάννης τ όνομά μου κι αγαπάω όλες τις εποχές του χρόνου, ίσως λίγο περισσότερο το χειμώνα. Στο SR είμαι ο chiemsee, αν θυμίζει κάτι, καθότι

δεν γράφω συχνά,

 

Καλως ξαναβρεθηκαμε Γιαννη.Καλη παραμονη στο φορουμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους ! Πετρος από Μελίσσια με καταβολές από Κέρκυρα και Καρπενήσι ! Λάτρης χιονιού και της ερασιτεχνικής μετεωρολογίας .

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Nuke είπε:

Καλησπέρα σε όλους ! Πετρος από Μελίσσια με καταβολές από Κέρκυρα και Καρπενήσι ! Λάτρης χιονιού και της ερασιτεχνικής μετεωρολογίας .

 

Καλώς τον φίλο  Πέτρο και καλές χιονοαναφορές σου εύχομαι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 14/8/2020 at 8:28 ΜΜ, Nuke είπε:

Καλησπέρα σε όλους ! Πετρος από Μελίσσια με καταβολές από Κέρκυρα και Καρπενήσι ! Λάτρης χιονιού και της ερασιτεχνικής μετεωρολογίας .

 

Καλωσηρθες Πετρο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 14/8/2020 at 8:28 ΜΜ, Nuke είπε:

Καλησπέρα σε όλους ! Πετρος από Μελίσσια με καταβολές από Κέρκυρα και Καρπενήσι ! Λάτρης χιονιού και της ερασιτεχνικής μετεωρολογίας .

 

Καλωσηρθες Πέτρο! 

Καλές αναφορες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά !!

Είμαι ο Ηλίας από Ηλιούπολη ( Αθήνα )  με καταβολές από ορεινά Άρτας & Τρικάλων  .

Καινούργιος στη παρέα εδώ , παρακολουθούσα και εγώ το παλαιό φόρουμ .

Γράφω λίγο αλλά σας διαβάζω πολύ ! Εύχομαι καλό φθινόπωρο και δυνατό Χειμώνα να έχουμε !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, SNOW HUNTER είπε:

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά !!

Είμαι ο Ηλίας από Ηλιούπολη ( Αθήνα )  με καταβολές από ορεινά Άρτας & Τρικάλων  .

Καινούργιος στη παρέα εδώ , παρακολουθούσα και εγώ το παλαιό φόρουμ .

Γράφω λίγο αλλά σας διαβάζω πολύ ! Εύχομαι καλό φθινόπωρο και δυνατό Χειμώνα να έχουμε !!

Καλώς ήρθες. Από ποιό χωρίο τής Άρτας αν επιτρέπεται;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, SNOW HUNTER είπε:

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά !!

Είμαι ο Ηλίας από Ηλιούπολη ( Αθήνα )  με καταβολές από ορεινά Άρτας & Τρικάλων  .

Καινούργιος στη παρέα εδώ , παρακολουθούσα και εγώ το παλαιό φόρουμ .

Γράφω λίγο αλλά σας διαβάζω πολύ ! Εύχομαι καλό φθινόπωρο και δυνατό Χειμώνα να έχουμε !!

Καλημέρα! Καλώς ξαναβρεθηκαμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, SNOW HUNTER είπε:

Ανεμορράχη Άρτας (400μ)& Παχτούρι Τρικάλων (1000μ)

Αα το παχτουρι  είναι πίσω από τη νεράιδα... Κοντά μετά τα θεοδώριανα είναι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, SNOW HUNTER είπε:

Ανεμορράχη Άρτας (400μ)& Παχτούρι Τρικάλων (1000μ)

Καλώς τον φίλο μας!! Καλώς όρισες στην παρέα μας φίλε......και καλές και πολλές καιρικές αναφορές!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς ήρθατε παιδιά στο νέο σπίτι.Ενα σπιτι-φορουμ όπου είναι πανευκολο στην χρήση και φυσικά το βασικότερο πλεονέκτημα κατά εμε είναι ότι ο διάλογος και η πληροφορία δεν χάνονται στους μονότονος παραλληλους μονολόγους ενός τσατ και όλοι συμμετέχουν και διαμορφώνουν όλοι μαζί και ο καθένας ξεχωριστά τον χαρακτήρα αυτού του φόρουμ ακολουθώντας βέβαια τους πλέον δημοκρατικούς κανόνες που μπορεί να βρει κάποιος σε κάτι ανάλογο.Αυτα τα λίγα από μένα και καλό είναι που και που να παινευουμε και το σπίτι μας και ίσως να περιαυτολογουμε και λίγο 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στη χιονοπαρέα!

Το όνομά μου είναι Νίκος και συμμετέχω/παρακολουθώ το παλιό forum του SR από το 2005, στην αρχή με το ψευδόνυμο "solenak" και αργότερα με το "Νίκος χελυδόρι". Αγαπώ το χιόνι αλλά και όλα τα ακραία καιρικά φαινόμενα όπως όλοι μας και είμαι λάτρης της φύσης, των ορεινών περιοχών και της προστασίας του περιβάλλοντος με μεταπτυχιακές σπουδές στο αντικείμενο. Επίσης ασχολούμαι με το snowboard και τα τελευταία 12 χρόνια, τακτικά με την ορειβασία.

Καλώς σας ξανά βρήκα λοιπόν και εύχομαι ο φετινός χειμώνας να μας κρύβει ευχάριστες και παγωμένες εκπλήξεις!

Επεξεργάστηκε από nkanello
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...