Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 minutes ago, DIMITRIS είπε:

Καλησπέρα στην παλιοπαρέα.

Δημήτρης από Χαλκίδα (dsak72 στο snowreport). Χαίρομαι που σας βρίσκω σχεδόν όλους εδώ.

Εύχομαι να είμαστε μια αγαπημένη καιροπαρέα και να τα λέμε για πολλά χρόνια (εγώ θα γράφω και στο άλλο φόρουμ όσο μπορώ).

Κάλο υπόλοιπο καλοκαιριού να έχουμε και καλές διακοπές σε όσους δε έχουν πάει ακόμη.

Καλώς ήρθες ξανά στην παρέα μας φίλε Δημήτρη ...καλώς ξαναβρεθήκαμε. δηλαδή.....!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, DIMITRIS είπε:

Καλησπέρα στην παλιοπαρέα.

Δημήτρης από Χαλκίδα (dsak72 στο snowreport). Χαίρομαι που σας βρίσκω σχεδόν όλους εδώ.

Εύχομαι να είμαστε μια αγαπημένη καιροπαρέα και να τα λέμε για πολλά χρόνια (εγώ θα γράφω και στο άλλο φόρουμ όσο μπορώ).

Κάλο υπόλοιπο καλοκαιριού να έχουμε και καλές διακοπές σε όσους δε έχουν πάει ακόμη.

Καλως ηλθες Μητσο και καλες αναφορες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλη την παρέα

χαιρομαι πολύ που ξανασυναντώ φίλους από τα παλιά 

Δημητρης - μεσήλικας - θεματοφύλακας της νομικής επιστήμης 

Καιρικεσ αναφορες από Ευελπιδων και από τα κορφοβούνια της Ευρωπαϊκής Γορτυνίας 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Orinos είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα

χαιρομαι πολύ που ξανασυναντώ φίλους από τα παλιά 

Δημητρης - μεσήλικας - θεματοφύλακας της νομικής επιστήμης 

Καιρικεσ αναφορες από Ευελπιδων και από τα κορφοβούνια της Ευρωπαϊκής Γορτυνίας 

 

Καλώς βρεθήκαμε ξανά φίλε Δημήτρη..!!! Καλές αναφορές από όπου και αν βρίσκεσαι ...είμαστε σίγουροι ότι θα βρείτε το νέο μας "σπίτι" πολύ όμορφο.........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, Orinos είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα

χαιρομαι πολύ που ξανασυναντώ φίλους από τα παλιά 

Δημητρης - μεσήλικας - θεματοφύλακας της νομικής επιστήμης 

Καιρικεσ αναφορες από Ευελπιδων και από τα κορφοβούνια της Ευρωπαϊκής Γορτυνίας 

 

Welcome Mr.Mountainous nice to see you again👋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ χερομαι που βλέπω ξανά γνωστά άτομα της καιρικές και όχι μόνο παρεας όπως πχ ο Δημήτρης πιο πάνω.Καλως ήρθες στο νέο μας σπίτι ,καλές αναφορές και σένα και σε όλους μας από όποιο μέρος αυτής της υπέροχης χώρας που ζούμε και αν έρθουν.😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 4/8/2019 at 10:41 ΜΜ, Orinos είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα

χαιρομαι πολύ που ξανασυναντώ φίλους από τα παλιά 

Δημητρης - μεσήλικας - θεματοφύλακας της νομικής επιστήμης 

Καιρικεσ αναφορες από Ευελπιδων και από τα κορφοβούνια της Ευρωπαϊκής Γορτυνίας 

 

Καλώς ήρθες στη παρέα μας Δημήτρη και καλές αναφορές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέτρα Λέσβου,.     Παναγία η Γλυκοφιλούσα, με τα 114 σκαλοπάτια της. Εσπερινός με παρουσία χιλιάδων πιστών,.Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες  και του χρόνου.

68995827_2061153620859450_5975591701186609152_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι ο Μιχάλης από Νίκαια και εύχομαι στο forum να είναι γουρλίδικο με πολλές πολλές χιονοαναφορές από όλη την Ελλάδα!!

Επεξεργάστηκε από Michael
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 minutes ago, Michael είπε:

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι ο Μιχάλης από Νίκαια και εύχομαι στο forum να είναι γουρλίδικο με πολλές πολλές χιονοαναφορές από όλη την Ελλάδα!!

👋Kαλως ηλθες γειτονα Μιχαλη! Καλες αναφορες φιλε.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, Michael είπε:

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι ο Μιχάλης από Νίκαια και εύχομαι στο forum να είναι γουρλίδικο με πολλές πολλές χιονοαναφορές από όλη την Ελλάδα!!

καλωσήρθες συνονόματε  καλές χιονοαναφορές. Πωπω τον χειμώνα θα γίνεται χαμός φέτος στο φόρουμ μας, προσυπογράφω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους. Είμαι ο Μιχαλης από Άγιο Στέφανο  Αττικης

Σας έψαχνα καιρό τώρα και ευτυχώς σας ξαναβρήκα . Είμαι γιατρος  , παθολόγος  με τρέλα για το χιόνι, τον καιρό και την φύση ,κάτι που έχω μεταδώσει και στο γιο μου . Τρέλα μεγάλη επίσης με την ιστορία και την τεχνολογίας , κάτι που ανακάλυψα μεγαλώνοντας γιατί νεωτέρος ήμουν δεινοσαυρος. Μεγάλη μου αρρώστια η ΑΕΚ . 

Θα προσπαθήσω να συμμετέχω ενεργά κυρίως με αναφορές . Αν και με ερέθισμα την «προηγούμενη» παρέα διάβασα και έμαθα αρκετά πράγματα ,προς το παρόν στον τομέα ανάλυσης χαρτών προτιμώ να ακούω παρά να εκτίθεμαι 

Καλο χειμώνα να έχουμε με άφθονα και συνεχόμενα χιόνια παντού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

καλωσήρθες συνονόματε  καλές χιονοαναφορές. Πωπω τον χειμώνα θα γίνεται χαμός φέτος στο φόρουμ μας, προσυπογράφω!!

Καλώς σας βρήκα συνονόματε. Ελπίζω ο φετινός χειμώνας να δώσει καλούδια για όλους!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς τον γιατρό Αεκαρα  και τον Μιχάλη!!! Καλές και χιονισμένες αναφορές σας εύχομαι! το φόρουμ είμαι σίγουρος πως θα σας αρέσει πολύ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 ώρες πριν, Michael είπε:

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι ο Μιχάλης από Νίκαια και εύχομαι στο forum να είναι γουρλίδικο με πολλές πολλές χιονοαναφορές από όλη την Ελλάδα!!

Καλως ήρθες Μιχάλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με λένε Σταμάτη και κατοικώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης. Καιρόφιλος από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Είμαι φοιτητής στη Σίνδο (τώρα δεν ξέρουμε βέβαια τι θα γίνει με το πτυχίο μας ακόμη) στο τμήμα μηχανικών πληροφορικής (που γίνεται 5ετές ΑΕΙ). Γεννήθηκα 9 Σεπτεμβρίου 1999 ημέρα Πέμπτη, ώρα 19:30 (κανονικά 18:30 λόγω ανώμαλης θερινής ώρας). Εκτός από τον καιρό μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζω προς τον προγραμματισμό (αν και δεν τρελαίνομαι) και προς την αστρονομία. Μου αρέσει πολύ το περπάτημα στη φύση και τα βουνά και ταυτόχρονα ενώ περπατάω να ακούω μουσική. Αυτό κάνω κάθε Σαββατοκύριακο πηγαίνοντας βόλτα μόνος μου στο Φίλυρο. Αγαπημένα μου χρώματα το καφέ, το πράσινο και το κίτρινο. Αγαπημένες μου εποχές το φθινόπωρο και ο χειμώνας. Αγαπημένος μου καιρός η συννεφιά, η βαριά συννεφιά (όχι βροχή απαραίτητα) με ψυχρό βοριά και 15οC Μέγιστες Τ φυσικά. Προσωπικά θα γούσταρα τρελά ένα δυνατό φθινόπωρο - χειμώνα και μια ανύπαρκτη άνοιξη - καλοκαίρι.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι ο Παντελής απο Μαρούσι. Σας παρακολουθώ εδώ και 15 χρόνια. Ξεκίνησα να παρακολουθώ τον καιρό κυρίως λόγω χιονοδρομίας και ορειβασίας. Ποτέ δεν ασχολήθηκα σε μεγαλύτερο βάθος με την μετεωρολογία ώστε να συμμετέχω ενεργά οπότε αρκούμαι στην ανάγνωση προβλέψεων και περιγραφών από τους έμπειρους του forum. Λάτρης του χιονιού αλλά και της βροχής, πιστεύω ακράδαντα πως δεν υπάρχει ποιο ωραία μυρωδιά από την πρώτη φθινοπωρινή βροχή. Ίσως καλύτερη και από φρεσκοψημένο παστίτσιο που μόλις βγήκε από το φούρνο. Προς το παρών περιμένω υπομονετικά να τελειώσει άλλο ένα καλοκαίρι.

Εύχομαι καλό φθινόπωρο με μπόλικη βροχή, μούχλα, ψύχρα και χιονισμένο, παγωμένο χειμώνα.

Επεξεργάστηκε από Pads
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...