Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα και καλώς σας βρήκα..Σαν νέο μέλος της ομάδαςνα σας πω,ή μάλλον καλύτερα να σας γράψω δυο λόγια για εμένα...Είμαι ο Δημήτρης 34 ετών και είμαι από την Περαία Θεσσαλονίκης.Μου αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια,να ακούω μουσική και οι καλές ταινίες.Είμαι λάτρης του χειμώνα και του φθινωπόρου,οπότε καταλαβαίνετε τι δράμα περνάω με τέτοιο καιρό που μας κάνει...Που πήγε το  φθινώπορο φέτος;🤔🤔🤔Οπότε έγινα μέλος για να έχω συνεχή και αξιόλογη ενημέρωση..Σας ευχαριστώ και πάλι για την αποδοχή!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, DGourgou είπε:

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα και καλώς σας βρήκα..Σαν νέο μέλος της ομάδαςνα σας πω,ή μάλλον καλύτερα να σας γράψω δυο λόγια για εμένα...Είμαι ο Δημήτρης 34 ετών και είμαι από την Περαία Θεσσαλονίκης.Μου αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια,να ακούω μουσική και οι καλές ταινίες.Είμαι λάτρης του χειμώνα και του φθινωπόρου,οπότε καταλαβαίνετε τι δράμα περνάω με τέτοιο καιρό που μας κάνει...Που πήγε το  φθινώπορο φέτος;🤔🤔🤔Οπότε έγινα μέλος για να έχω συνεχή και αξιόλογη ενημέρωση..Σας ευχαριστώ και πάλι για την αποδοχή!!

Καλωσήρθες στη παρέα μας φίλε.... !! Πωπω σαν κι εμένα...φθινόπωρο χειμώνας οι αγαπημένες μου εποχές κι ώρες ώρες δε ξέρω ποια μου αρέσει περισσότερο, με αποκορύφωμα τις γιορτές των Χριστουγέννων... εκεί να δεις!!! Καλές αναφορές😉!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Δημήτρη !! Όλοι εδώ μέσα την ίδια τρέλα μοιραζόμαστε ! Η αγαπημένη μας εποχή σε λίγο ξεκινάει καλές αναφορές και καλούς σχολιασμούς !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλός τους όλους!! Και είμαι χαρούμενος που υπάρχουν μέλη καινούργια που δεν ήταν και στο άλλο φόρουμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα και καλός σας βρήκα. Είμαι ο Γιάννης 30 ετών από εύοσμο. Λατρεύω  τον χειμώνα (μόνο αν χιονίζει) και λατρεύω  το καλοκαίρι (μόνο όταν έχει καταιγίδα) .  Γενικά παρακολουθώ όλες τις προγνώσεις  όχι μόνο αν θα έχει φαινόμενα η Θεσσαλονίκη.  Τώρα που είναι ακόμα  η εποχή των τυφώνων  ας πούμε , παρακολουθώ αρκετά  την άλλη μεριά του ατλαντικού .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, gkigkom είπε:

Καλησπέρα στην παρέα και καλός σας βρήκα. Είμαι ο Γιάννης 30 ετών από εύοσμο. Λατρεύω  τον χειμώνα (μόνο αν χιονίζει) και λατρεύω  το καλοκαίρι (μόνο όταν έχει καταιγίδα) .  Γενικά παρακολουθώ όλες τις προγνώσεις  όχι μόνο αν θα έχει φαινόμενα η Θεσσαλονίκη.  Τώρα που είναι ακόμα  η εποχή των τυφώνων  ας πούμε , παρακολουθώ αρκετά  την άλλη μεριά του ατλαντικού .

Δικός μας είσαι😉Καλώς ηλθες Γιάννη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερίζω και εγώ με τη σειρά μου το καιρικό αυτό forum. Το όνομά μου είναι Δημήτρης ετών 47 και μένω στον Εύοσμο.Χειμώνας-Φθινόπωρο-Άνοιξη-Καλοκαίρι είναι η σειρά στις εποχές που αγαπώ περισσότερο και λιγότερο. Ελπίζω να έρθουν σύντομα οι βροχές που έχει ανάγκη η χώρα μας και φυσικά η κεντρική μακεδονία. Θα σας ενημερώνω για τον καιρό της περιοχής μου.Και πάλι καλώς σας βρήκα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς ήρθατε στην καιροτρελαμενη παρέα μας παίδες και καλε πολλές αναφορές γεμάτες καιρικές συγκινήσεις και πολλά καλά σχόλια καλών χειμωνιάτικων χαρτών !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 28/9/2019 at 10:19 ΠΜ, GEORGE SNOWMAN είπε:

Συμφωνω απολυτα.

Εγώ έτυχε να έχω γνώσεις Μηχανικής Ρευστών και Υδρο-Αερο-Δυναμικής, μέχρι που γνώρισα εσάς και έμαθα να διαβάζω χάρτες, ensembles και να κάνω προγνώσεις καιρού (εδώ γελάμε φυσικά... στην Μηχανική Ρευστών τα πράγματα είναι πολύ ρευστά, είπε ο καθηγητής στο πρώτο μάθημα...)

Χάρτες δεν σχολιάζω, δεν ξέρω... Παρακολουθώ εσάς... Είστε αστέρια...

 

ΥΓ1. Εκεί που γράφατε, ένας γνώστης έλεγε ότι σταματάει και ότι δεν θα χιονίσει... Σε μία ώρα χιόνιζε οριζόντια  με μηδενική ορατότητα...

 

 

ΥΓ2. Κάτσε να σκανάρω λίγο 2001... Σε άλλο θέμα.

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, NickSnow είπε:

Εγώ έτυχε να έχω γνώσεις Μηχανικής Ρευστών και Υδρο-Αερο-Δυναμικής, μέχρι που γνώρισα εσάς και έμαθα να διαβάζω χάρτες, ensembles και να κάνω προγνώσεις καιρού (εδώ γελάμε φυσικά... στην Μηχανική Ρευστών τα πράγματα είναι πολύ ρευστά, είπε ο καθηγητής στο πρώτο μάθημα...)

Χάρτες δεν σχολιάζω, δεν ξέρω... Παρακολουθώ εσάς... Είστε αστέρια...

 

ΥΓ1. Εκεί που γράφατε, ένας γνώστης έλεγε ότι σταματάει και ότι δεν θα χιονίσει... Σε μία ώρα χιόνιζε οριζόντια  με μηδενική ορατότητα...

Τι αναφορά να κάνεις με τους χαζούς?

 

ΥΓ2. Κάτσε να σκανάρω λίγο 2001... Σε άλλο θέμα.

 

 

 

 

Κεράσια και Μηχανιώνα ε?καλώς ηρθες συγχωριανε...το πρώτο χιόνι της ζωής μου ήταν στο χωριό μου ,την Μηχανιώνα ,θεοφάνεια του 78😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από μένα παιδιά. Παντελής είναι το όνομά μου και είμαι 43. Μένω στα Λαγυνά, ένα προάστιο της Θεσσαλονίκης κοντά στον Λαγκαδά. Παρακολουθώ τα καιρικά forum πάνω από 20 χρόνια, αλλά γράφω πολύ σπάνια (όσον αφορά σχολιασμό χαρτών), λόγω  του ότι δεν σκαμπάζω πολλά πράγματα. Πολύ ευχαρίστως να συμμετέχω όμως με αναφορές από την περιοχή μου (Ο Κώστας την ξέρει καλά 😀😀). Είδα πολλά γνωστά nickname και χαίρομαι για αυτή τη νέα προσπάθεια. Καλό χειμώνα να έχουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, pannarab said:

Καλημέρα και από μένα παιδιά. Παντελής είναι το όνομά μου και είμαι 43. Μένω στα Λαγυνά, ένα προάστιο της Θεσσαλονίκης κοντά στον Λαγκαδά. Παρακολουθώ τα καιρικά forum πάνω από 20 χρόνια, αλλά γράφω πολύ σπάνια (όσον αφορά σχολιασμό χαρτών), λόγω  του ότι δεν σκαμπάζω πολλά πράγματα. Πολύ ευχαρίστως να συμμετέχω όμως με αναφορές από την περιοχή μου (Ο Κώστας την ξέρει καλά 😀😀). Είδα πολλά γνωστά nickname και χαίρομαι για αυτή τη νέα προσπάθεια. Καλό χειμώνα να έχουμε.

Ε δίνε και καμία αναφορά. Μη κάθεσαι σιωπηλός στη γωνία σαν τιμωρημένος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, pannarab είπε:

Καλημέρα και από μένα παιδιά. Παντελής είναι το όνομά μου και είμαι 43. Μένω στα Λαγυνά, ένα προάστιο της Θεσσαλονίκης κοντά στον Λαγκαδά. Παρακολουθώ τα καιρικά forum πάνω από 20 χρόνια, αλλά γράφω πολύ σπάνια (όσον αφορά σχολιασμό χαρτών), λόγω  του ότι δεν σκαμπάζω πολλά πράγματα. Πολύ ευχαρίστως να συμμετέχω όμως με αναφορές από την περιοχή μου (Ο Κώστας την ξέρει καλά 😀😀). Είδα πολλά γνωστά nickname και χαίρομαι για αυτή τη νέα προσπάθεια. Καλό χειμώνα να έχουμε.

Καλώς όρισες στην παρέα μας Παντελή ! Όχι μόνο αναφορές αλλά και την γνώμη ΔΟΥ για όλα τα θέματα να λες ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, geornik είπε:

Νικητας από το Λιμάνι του Πειραιά...ο γνωστός από το 2008 στο snow report forum ...

Που είσαι ρε Νικήτα φιλε ! Καλώς ξανά σμίξαμε φιλε! Από τις πρώτες μέρες που κάναμε τη νέα μας προσπάθεια ήθελα να σε ενημερώσω κι εσένα και αλλά παιδιά καλά σωστά και σοβαρά με ήθος αλλά πλέον δεν είχα την δυνατότητα αφού είχαμε διαγραφτει από εκεί .. είμαι πολύ χαρούμενος που βρισκόμαστε ξανά με παιδιά σαν εσένα! Να σαι καλά και καλές αναφορές και αναλύσεις να δεις που θα σου αρέσει πολύ το καινούριο μας σπίτι !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...