Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα Χρήστος Παπασουλης από Χαϊδάρι,κουνελια(185μ). Μια ερώτηση. Είναι καινούργιο forum η μετενσάρκωση του snow report forum? (Επίσης στον διαδικτυακό καιρικό κόσμο άργησα να ενταχτω διότι δεν ήξερα πως υπήρχαν τόσοι καιροφιλοι σαν εμένα αλλά με τον καιρό ασχολούμαι από μικρος δεν ξέρω αν θεωρούμε παλιός η καινούργιος.... Καταγράφω ότι μπορώ από το 2008 μέχρι σήμερα καταιγίδες χιόνια κλπ)

Επεξεργάστηκε από ChristosPapasoulis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, ChristosPapasoulis είπε:

Καλησπέρα Χρήστος Παπασουλης από Χαϊδάρι,κουνελια(185μ). Μια ερώτηση. Είναι καινούργιο forum η μετενσάρκωση του snow report forum? (Επίσης στον διαδικτυακό καιρικό κόσμο άργησα να ενταχτω διότι δεν ήξερα πως υπήρχαν τόσοι καιροφιλοι σαν εμένα αλλά με τον καιρό ασχολούμαι από μικρος δεν ξέρω αν θεωρούμε παλιός η καινούργιος.... Καταγράφω ότι μπορώ από το 2008 μέχρι σήμερα καταιγίδες χιόνια κλπ)

αν και δεν ειμαι αδμιν εδω οχι αλλο ειναι το φορουμ εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι παιδιά καλωσήρθατε κιολας. ! Δεν είναι μετενσάρκωση, αλλά είναι άλλο φόρουμ, το οποίο όμως έχει ως διαχειριστές μέλη του προηγούμενο forum.  Έτσι από όσο ξέρω george snowman, teo_73,sotos*snow,  notios polos είναι administrators, ενώ Moderators Που θυμάμαι είναι ΠΩΓΩΝΙ ΧΕΛΜΟΣ και tzelilis Και ίσως και 2 άτομα ακόμα.

 

 Προφανώς όποιος θέλει εγγράφεται εδώ, και θα διατηρήσουμε την τάξη και την ηρεμία σε περιόδους χιονιστερές. Μόνο ένα μέλος δεν είναι ευπρόσδεκτο, αλλά έτσι και αλλιώς δεν θα ήθελε να μπει εδώ. Επίσης μιας και το φορουμ είναι φτιαγμένο από καιρόφιλους είμαι σίγουρος πως αν προκύψει κάποιο πρόβλημα τα παιδιά θα συνδράμουν στο να λυθεί το συντομότερο δυνατό.

Φυσικά όποιος θέλει να είναι και στο άλλο φορουμ, κανένα πρόβλημα, μιας και είμαι μάλιστα ένα από τα άτομα που το εφαρμόζουν αυτό.

 

Καλή αρχή παίδες😀

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς ήρθατε και καλως ξανασμηξαμε στο καινούριο μας - ποιο σύγχρονο... ποιο φιλόξενο... ποιο σωστό... ποιο δίκαιο... ποιο λογικό... ποιο οργανωμένο ....ποιο όμορφο..... ποιο γρήγορο.... «σπίτι μας» ..... παίδες ... άντε επιτέλους να περάσουμε ωραία με το χόμπι μας συζητώντας αναλύοντας δίνοντας αναφορές από όπου και αν βρισκόμαστε χωρίς να έχουμε απολύτως κανέναν φόβο για οτιδήποτε ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης παιδιά θέλουμε συμμετοχή εκτός από τις αναφορές και στην ψυχή αυτού του φόρουμ και κάθε καιρικου φόρουμ.στον σχολιασμό χαρτών.εμεις και οι μοντ είμαστε εδώ για να προστατεύσουμε τον καθένα από πιθανά κρούσματα κριτικής.δεν είμαστε επιστήμονες εδώ μέσα.παρεα είμαστε και όλοι μας ξεκινήσαμε από το τίποτα  και μάθαμε 5 πράγματα.Ειναι μαγικό να προσπαθείς να καταλάβεις τον καιρό σε όλες του τις εκφράσεις και ακόμη μεγαλύτερη να προσπαθείς να τον προβλέψεις.Οποτε όλη αυτή την μαγεία θα την μοιραστούμε όλοι είτε ξέρουμε καλά για η περισσότερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον τι να πω σοβαρα ειμαι συγκινημενος ευχαριστα εαν και δεν πολυ εμπαινα στο αλλο το φορουμ κυριως γιατι ξεχνουσα τους κωδικους μου αλλα δεν εχανα καμια συζητησει χαιρομε πραγματικα που ξαναβρικα μια πολυ ομορφη παρε χωρις παρεκτροπες ελπιζω εδω μεσα που ευχομε να ειναι για πολλα χρονια το παρειστικο σπιτι μας με πολλα χιονια σε ολους μας παιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλωσηρθατε παλιοι και νεοι φιλοι!Το Α και το Ω εδω μεσα εκτος απο τον καιρο φυσικα,ειναι ο σεβασμός προς αλληλους.Οποιος εχει σκοπο να ιντριγκαρει ή να τσακωθει,δεν εχει θεση εδω μέσα.Η τρελα για τον καιρο και για τη φυση,μονο ενωνει!Κι επειδη ειμαστε σε μια χωρα με πολλες ιδιαιτεροτητες,καποια στιγμη θα χαιρεται ο ενας,καποια στιγμη ο αλλος.Ο καιρος δε χρωσταει τιποτα και σε κανεναν!Αλλα στο τελος δινει σε ολους!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηθελα να ξερα δε βαριουνται ορισμενοι να κανουν fake λογαριασμους,για να γραψουν μονο ενα μυνημα που αντε να μεινει στον ''αερα'' κανα 10λεπτο βαρια βαρια?  Μπαινει ο αλλος απο Θεσσαλονικη λεει οτι μενει στο Λονδινο μονιμα,ασχολειται με τη...θερμη κλιματολογια και την ακριβη μετεωρολογικη στατιστικη της Αττικης...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, teo_73 είπε:

Ηθελα να ξερα δε βαριουνται ορισμενοι να κανουν fake λογαριασμους,για να γραψουν μονο ενα μυνημα που αντε να μεινει στον ''αερα'' κανα 10λεπτο βαρια βαρια?  Μπαινει ο αλλος απο Θεσσαλονικη λεει οτι μενει στο Λονδινο μονιμα,ασχολειται με τη...θερμη κλιματολογια και την ακριβη μετεωρολογικη στατιστικη της Αττικης...😋

ασχολιαστο το τρολαρισμα του συγκεκριμενου τυπου.Οποιος νομιζει οτι θα τρολαρει και θα κανει ζημια σ αυτον εδω τον χωρο ειναι πολυ γελασμενος.Για πρωινο τα εχουμε μετα απο τοσα χρονια κατι τυπους σαν αυτον που περιεγραψες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 10/12/2019 at 12:17 AM, panoss.72 said:

λοιπον τι να πω σοβαρα ειμαι συγκινημενος ευχαριστα εαν και δεν πολυ εμπαινα στο αλλο το φορουμ κυριως γιατι ξεχνουσα τους κωδικους μου αλλα δεν εχανα καμια συζητησει χαιρομε πραγματικα που ξαναβρικα μια πολυ ομορφη παρε χωρις παρεκτροπες ελπιζω εδω μεσα που ευχομε να ειναι για πολλα χρονια το παρειστικο σπιτι μας με πολλα χιονια σε ολους μας παιδες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, panoss.72 είπε:

παιδια για να βαλουμε αβαταρ στο προφιλ ποσα κιλομπαιτ πρεπει να ειναι η φωτο?

Για δοκιμασε μια 50αρα να δεις φιλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλωσηρθατε όλοι παιδιά!!!!! 

Καλές αναφορες και πολλά χιόνια σε όλη την επικράτεια. 

Όσοι μπαίνουν για να δημιουργήσουν εντυπώσεις και προβλήματα πρέπει να ξέρουν ότι απλά δεν θα έχουν την ευκαιρία αυτή σ αυτόν το χώρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους...Αντώνης από Γρεβενά..χαίρομαι πολύ που σας βρήκα και εδώ σας έψαχνα όταν φύγατε από το άλλο φόρουμ και λόγω δουλειάς το καλοκαίρι δεν είχα χρόνο να σας βρω..χαίρομαι που σας βρήκα...Δεν έγραφα στο άλλο φόρουμ..Αλλά είπα εδώ να κάνω την αρχη..καλές αναφορές και καλό χειμώνα😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλησπέρα σε όλους...Αντώνης από Γρεβενά..χαίρομαι πολύ που σας βρήκα και εδώ σας έψαχνα όταν φύγατε από το άλλο φόρουμ και λόγω δουλειάς το καλοκαίρι δεν είχα χρόνο να σας βρω..χαίρομαι που σας βρήκα...Δεν έγραφα στο άλλο φόρουμ..Αλλά είπα εδώ να κάνω την αρχη..καλές αναφορές και καλό χειμώνα😆

Καλώς ήρθες φίλε.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, teo_73 είπε:

Καλώς ήρθες φίλε.🙂

Καλώς σας βρήκα...Και επειδή απάντησες πρώτος σου εύχομαι ολόψυχα 50 πόντους έξω από το σπίτι σου..αν και από ότι θυμάμαι είσαι κάπου από την Αθήνα που σημαίνει ότι όταν σου χιονίζει εγώ εδώ θα λιάζομαι στο μειον😂. αλλά χαλάλι σου

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...