Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλώς σας βρήκα...Και επειδή απάντησες πρώτος σου εύχομαι ολόψυχα 50 πόντους έξω από το σπίτι σου..αν και από ότι θυμάμαι είσαι κάπου από την Αθήνα που σημαίνει ότι όταν σου χιονίζει εγώ εδώ θα λιάζομαι στο μειον😂. αλλά χαλάλι σου

Τhx για την ευχή.🙂Ευχης έργο θα ήταν να πάρουμε ολοι αλλά ξέρουμε πόσο δυσκολο είναι αυτο. Γρεβενα-Περαμα 7-2 φετος🌨️😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, Galanto said:

Καλησπέρα σε όλους...Αντώνης από Γρεβενά..χαίρομαι πολύ που σας βρήκα και εδώ σας έψαχνα όταν φύγατε από το άλλο φόρουμ και λόγω δουλειάς το καλοκαίρι δεν είχα χρόνο να σας βρω..χαίρομαι που σας βρήκα...Δεν έγραφα στο άλλο φόρουμ..Αλλά είπα εδώ να κάνω την αρχη..καλές αναφορές και καλό χειμώνα😆

Είσαι από περιοχή με μεγάλο ενδιαφέρον,οπότε οι αναφορές σου είναι πολύτιμες.  Ψοφαμε για γρεβενιωτικες αναφορές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Galanto είπε:

Καλησπέρα σε όλους...Αντώνης από Γρεβενά..χαίρομαι πολύ που σας βρήκα και εδώ σας έψαχνα όταν φύγατε από το άλλο φόρουμ και λόγω δουλειάς το καλοκαίρι δεν είχα χρόνο να σας βρω..χαίρομαι που σας βρήκα...Δεν έγραφα στο άλλο φόρουμ..Αλλά είπα εδώ να κάνω την αρχη..καλές αναφορές και καλό χειμώνα😆

Καλως ήρθες φίλε και καλές αναφορές!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς τα Γρεβενά!!!! Επιτέλους ένα παιδί από τα Γρεβενά....από δυτική Μακεδονία έχουμε Φλώρινα αν δεν κάνω λάθος Κοζάνη και τώρα Γρεβενά!! Καλώς ήρθες φίλε και καλές πολλές χιονισμένες αναφορές να μας δώσεις....!!!!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέταρτος και καταιδρωμενος καλωσορίζω κι εγώ τον φίλο από τα Γρεβενά.σημαντικο μέρος για αναφορές φωτό και όχι μόνο.Θελουνε και συμμετοχή και στον σχολιασμό για😀.Υγ ο τεο που ήταν πρώτος πήρε 50,πόντο εμενσ πόσα εκατοστά μου δίνεις?..😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είσαι ο μονος που θα πάρεις κι εσύ 50 ποντο...εχω ξενυχτήσει απο παλια για τη μια πιθανότητα που έδινες να χιονισει...βεβαια σχεδον ποτε δεν εριχνε τελικα χαχα...αλλα βαγγο παρε το 50 ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Είσαι ο μονος που θα πάρεις κι εσύ 50 ποντο...εχω ξενυχτήσει απο παλια για τη μια πιθανότητα που έδινες να χιονισει...βεβαια σχεδον ποτε δεν εριχνε τελικα χαχα...αλλα βαγγο παρε το 50 ποντο

Ε εντάξει έχω και κάποιες τρανταχτες επιτυχίες...πχ με το 0 στα 850 με την καθαρά Δευτέρα του 2010 αν δεν κάνω λάθος,τον Φλεβάρη του 2015 που κόντεψε να με λυντσάρει η μισή Αθήνα και κάποια αλλα😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Ε εντάξει έχω και κάποιες τρανταχτες επιτυχίες...πχ με το 0 στα 850 με την καθαρά Δευτέρα του 2010 αν δεν κάνω λάθος,τον Φλεβάρη του 2015 που κόντεψε να με λυντσάρει η μισή Αθήνα και κάποια αλλα😋

Αξέχαστη καθαρα δευτερα...δε θυμαμαι αν ηταν το 09 ή το 10....πηγα βασιλιτσα να δω χιονι και οταν γυρισα ειχε 30 ποντους μεσα στα γρεβενα😭

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλως ήρθες, φέτος δεν έχει τίποτα. Δυο συνεχόμενα χρόνια με καλά χιόνια είχαμε, οπότε ΄φετος zero, null που λέει και ο Κώστας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Pupazzo di Neve είπε:

Καλως ήρθες, φέτος δεν έχει τίποτα. Δυο συνεχόμενα χρόνια με καλά χιόνια είχαμε, οπότε ΄φετος zero, null που λέει και ο Κώστας.

ι ντονκ θινκ σο!!😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, Pupazzo di Neve είπε:

Καλως ήρθες, φέτος δεν έχει τίποτα. Δυο συνεχόμενα χρόνια με καλά χιόνια είχαμε, οπότε ΄φετος zero, null που λέει και ο Κώστας.

μακάρι χιονιάς 30ετίας φέτος στη θεσσαλονίκη. όχι πσκ όπως πέρσι όμως για να μπορέσετε να έρθετε. τετάρτη να γίνει,να το κοιτάτε από κάμερες μόνο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

μακάρι χιονιάς 30ετίας φέτος στη θεσσαλονίκη. όχι πσκ όπως πέρσι όμως για να μπορέσετε να έρθετε. τετάρτη να γίνει,να το κοιτάτε από κάμερες μόνο

Μακάρι να χιονίζει συνέχεια από 1/12 μέχρι 29/2. Μην πω από μέσα Νοέμβρη μέχρι μέσα Μάρτη συνεχόμενα χιόνια. Και εννοείται ότι θέλω βροχές τώρα. Όχι χαζοηλιοφάνειες και 25αρια τέλη Οκτώβρη. Και το καλύτερο; Από την Κυριακή 27/10 μέχρι και τα μέσα Γενάρη θα νυχτώνει από τις ~17:00 (μάλιστα στα μέσα Δεκέμβρη αν τύχει και έχει και συννεφιά και νωρίτερα - δηλαδή 16:45).

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

μακάρι χιονιάς 30ετίας φέτος στη θεσσαλονίκη. όχι πσκ όπως πέρσι όμως για να μπορέσετε να έρθετε. τετάρτη να γίνει,να το κοιτάτε από κάμερες μόνο

Δεν ερχομαι για τα χιόνια, τα χιόνια έρχονται οταν είμαι Ελλάδα. χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Pupazzo di Neve είπε:

Δεν ερχομαι για τα χιόνια, τα χιόνια έρχονται οταν είμαι Ελλάδα. χαχαχαχα

Ναι ναι. Θυμάμαι καλά ότι ήρθες άρον άρον για τη σοφία. Η υπατία απλά έτυχε. Και εσύ και ο γιατρός φύγατε και από τότε έχει χιονίσει περισσότερες φορές από ότι έχει βρέξει στη θεσσαλονίκη το χειμώνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

Ναι ναι. Θυμάμαι καλά ότι ήρθες άρον άρον για τη σοφία. Η υπατία απλά έτυχε. Και εσύ και ο γιατρός φύγατε και από τότε έχει χιονίσει περισσότερες φορές από ότι έχει βρέξει στη θεσσαλονίκη το χειμώνα

μπα δεν ηταν ο κωστας η μαυρογατα αυτος εχει πολλα χρονια που εφυγε...για τον αλλον χτυπα η καμπανα...😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 21/10/2019 at 9:40 ΜΜ, salonikatasos είπε:

Ναι ναι. Θυμάμαι καλά ότι ήρθες άρον άρον για τη σοφία. Η υπατία απλά έτυχε. Και εσύ και ο γιατρός φύγατε και από τότε έχει χιονίσει περισσότερες φορές από ότι έχει βρέξει στη θεσσαλονίκη το χειμώνα

 

On 22/10/2019 at 1:04 ΠΜ, notios_polos είπε:

μπα δεν ηταν ο κωστας η μαυρογατα αυτος εχει πολλα χρονια που εφυγε...για τον αλλον χτυπα η καμπανα...😄

Να θυμίσω ότι ήμουν αυτός που άνοιξε το θέμα σχολιασμού Χαρτών τον Γενάρη του 2017 που έσπασε η αχιονιά μάζι με τις σωληνώσεις.. Για να μην ξεχνάμε!!

Επεξεργάστηκε από Pupazzo di Neve
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και από εμένα,Δημήτρης 37ετών απο Βέροια. Σας παρακολουθουσα και στο άλλο φόρουμ αλλα δεν ήμουν ενεργός,αγαπημένες εποχές φθινόπωρο και χειμώνας!Ελπίζω να περασουμε όμορφες στιγμές στο καινούριο φόρουμ!Θα τα λέμε συχνά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Dim-snow είπε:

Καλησπέρα και από εμένα,Δημήτρης 37ετών απο Βέροια. Σας παρακολουθουσα και στο άλλο φόρουμ αλλα δεν ήμουν ενεργός,αγαπημένες εποχές φθινόπωρο και χειμώνας!Ελπίζω να περασουμε όμορφες στιγμές στο καινούριο φόρουμ!Θα τα λέμε συχνά!

Καλώς τον συντοπίτη και καλές αναφορές και γενικά μια δυναμική συμμετοχή..! Από ποια περιοχή της πόλης είσαι;...αντε να βρεθούμε και από κοντά να γνωριστούμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και απο εμενα.Μακης ειναι το ονομα μου και ειμαι απο το φιλυρο θεσσαλονικης.Χρονια αναγνωστης του προηγούμενου φορουμ.Σας εψαξα και σας βρηκα και ειμαι πολυ χαρουμενος.χιονοτρελος και εγω απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτο μου.θα συμμετέχω στις αναφορες απο αγιο παυλο που μένω τωρα και θα διαβαζω με χαρα τις αναφορες και εκτιμησεις ολων σας. καλο χειμωνα να εχουμε και ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 ώρες πριν, xionia polla είπε:

Καλησπέρα και απο εμενα.Μακης ειναι το ονομα μου και ειμαι απο το φιλυρο θεσσαλονικης.Χρονια αναγνωστης του προηγούμενου φορουμ.Σας εψαξα και σας βρηκα και ειμαι πολυ χαρουμενος.χιονοτρελος και εγω απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτο μου.θα συμμετέχω στις αναφορες απο αγιο παυλο που μένω τωρα και θα διαβαζω με χαρα τις αναφορες και εκτιμησεις ολων σας. καλο χειμωνα να εχουμε και ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Καλώς ήρθες ..καλώς ξαναβρεθήκαμε δηλαδή φίλε Μάκη!! Καλές αναφορές και καλούς σχολιασμούς και αν μπορέσεις να έρθεις και στην συνάντηση στις 2 Νοέμβρη να τα πούμε και από κοντά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 18/10/2019 at 12:03 ΠΜ, Κώστας. είπε:

Παλαβομαρα λέγεται σε απλά ελληνικά 

Καλημερα σε ολους ειμαι ο βασιλης απο νεα μουδανια ειχα ερθει στην συναντηση πριν τον χιονια και θα ερθω και σε αυτην. Μπορει να ειμαι απο τους μεγαλυτερους ηλικιακα εδω μεσα αλλα στο χιονι γινομαι παιδι. Μου αρεσουν ολα τα καιρικα φαινομενα εκτος απο τον δυνατο αερα. Εχω ζησει πολλους χιονιαδες στη θεσσαλονικη οπου ζουσα μεχρι το 2003 επειτα μετακομισα μουδανια και οταν χιονιζει θεσσαλονικη ξερογλειφομαι  και οταν ειναι προσηνεμος με τρωνε τα χιλιομετρα να πηγαινω στα ποδια της χαλκιδικης για να δω το ασπρο αγνο αμολυντο χιονακι.Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τις προγνωσεις, διοτι η δουλεια μου εξαρταται κατα πολυ απο τον καιρο .                ΥΓ. ποσταρα και βγηκε παραθεση στον κωστα ,μηπως εκανα κατι στραβο;

Επεξεργάστηκε από weatherlover 64
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, weatherlover 64 είπε:

Καλημερα σε ολους ειμαι ο βασιλης απο νεα μουδανια ειχα ερθει στην συναντηση πριν τον χιονια και θα ερθω και σε αυτην. Μπορει να ειμαι απο τους μεγαλυτερους ηλικιακα εδω μεσα αλλα στο χιονι γινομαι παιδι. Μου αρεσουν ολα τα καιρικα φαινομενα εκτος απο τον δυνατο αερα. Εχω ζησει πολλους χιονιαδες στη θεσσαλονικη οπου ζουσα μεχρι το 2003 επειτα μετακομισα μουδανια και οταν χιονιζει θεσσαλονικη ξερογλειφομαι  και οταν ειναι προσηνεμος με τρωνε τα χιλιομετρα να πηγαινω στα ποδια της χαλκιδικης για να δω το ασπρο αγνο αμολυντο χιονακι.Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τις προγνωσεις, διοτι η δουλεια μου εξαρταται κατα πολυ απο τον καιρο .                ΥΓ. ποσταρα και βγηκε παραθεση στον κωστα ,μηπως εκανα κατι στραβο;

Καλώς ήρθες Βασιλη και καλή σεζόν να έχουμε.Πατησες τη παράθεση στο ποστ του Κώστα για αυτό βγήκε έτσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Καλώς ήρθες ..καλώς ξαναβρεθήκαμε δηλαδή φίλε Μάκη!! Καλές αναφορές και καλούς σχολιασμούς και αν μπορέσεις να έρθεις και στην συνάντηση στις 2 Νοέμβρη να τα πούμε και από κοντά....

Καλώς σας βρήκα. Δεν είμαι πολύ της κοινωνικοποίησης αυτό το διάστημα ,αλλά ίσως σε κάποια μελλοντική συνάντηση.Εδω πάντως θα ειμαι κάθε μέρα,ακόμη και αν δεν σχολιάζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...