Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα κ από εμενα

DENNISLA- Διονύσης....

χαιρετω την όμορφη παρέα, καλή αρχή να έχουμε όλοι κ καλές αναφορές.

Οι δικιες μου αναφορές θα έρχονται από τα νοτιοανατολικά της αττικης Σαρωνιδα-λαγονησι... καθώς κ από το ισαρι Αρκαδίας στα 850μ

καλη αρχή κ πάλι να έχουμε φίλοι μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] said:

χάλκ λέγεται, ποιος χούλκ χαχαχαχαχα

Ο Χουλκ το καλύτερο αριστερό βρομωποδαρο του ποδοσφαίρου

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, xirolivado said:

Ο Χουλκ το καλύτερο αριστερό βρομωποδαρο του ποδοσφαίρου

 

Α καλά είμαι τελείως εκτός χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς όρισες κι εσύ Γιάννη, Διονύση και όλα τα παιδιά....ε ρε ξαναβρισκόμαστε σιγά σιγά....μια παρέα που πέρασε από πολλά, γαλουχήθηκε, έπαθε, μόχθησε, πληγώθηκε, χάρηκε, αναστήθηκε, ζωγράφισε, σηκώθηκε, έπεσε, και πλέον στυλώθηκε στα πόδια της στο NG....

Νάμαστε καλά και ν ανταμώνουμε με οποιονδήποτε τρόπο....αυτό μας έμεινε....

Χαρμολύπης το ανάγνωσμα ξέρω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας και από εμένα!

Fuero - Χρήστος, ετών 39...

Από μικρός είχα 2 μεγάλες αγάπες. Τη μία κατάφερα (στο περίπου) να τη κάνω επάγγελμα (Γεωπόνος γαρ) και να μου γεμίζει κανά 10ωρο την ημέρα...Ε, τις υπόλοιπες ώρες το Χειμώνα (Χιόνιααα) και  λίγο λιγότερο την Άνοιξη (Καταιγιδάρεεεεεες) τις γεμίζει η άλλη μου αγάπη. Γνώσεις πολλές δεν έχω, τα βασικά μόνο...

Αναφορές θα δίνω κυρίως από

  • Θεσσαλονίκη-Λ. Στρατού (νομίζω είμαι λίγα μέτρα από το γουρλίδικο Todaylicious του Βαγγέλη:classic_biggrin:)
  • Βόλο (πατρίδα :classic_love:)
  • Κλειδί Ημαθίας (Εργασία)

Καλό μας ξεκίνημα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, fuero said:

Γεια σας και από εμένα!

Fuero - Χρήστος, ετών 39...

Από μικρός είχα 2 μεγάλες αγάπες. Τη μία κατάφερα (στο περίπου) να τη κάνω επάγγελμα (Γεωπόνος γαρ) και να μου γεμίζει κανά 10ωρο την ημέρα...Ε, τις υπόλοιπες ώρες το Χειμώνα (Χιόνιααα) και  λίγο λιγότερο την Άνοιξη (Καταιγιδάρεεεεεες) τις γεμίζει η άλλη μου αγάπη. Γνώσεις πολλές δεν έχω, τα βασικά μόνο...

Αναφορές θα δίνω κυρίως από

  • Θεσσαλονίκη-Λ. Στρατού (νομίζω είμαι λίγα μέτρα από το γουρλίδικο Todaylicious του Βαγγέλη:classic_biggrin:)
  • Βόλο (πατρίδα :classic_love:)
  • Κλειδί Ημαθίας (Εργασία)

Καλό μας ξεκίνημα!!!

Χρήστο καλώς ήρθες και πάλι, εδώ νομίζω ότι θα είναι πολύ καλυτερα να είσαι ενεργό μέλος, ή πιο ενεργό τουλάχιστον σε σχέση με πριν, εξάλλου, ότι απορίες έχεις έτσι, θα απαντιούνται από πολλά άτομα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλωσηρθατε όλοι παιδιά. 

Καλές αναφορές σε όλους με σεβασμό προς τους υπόλοιπους συνδαιτημονες και το site που φιλοξενεί την τρέλα μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι και εγώ ένας πανέμορφος πανέξυπνος μεσήλικας αναφορές από τις ορεινές 40 Εκκλησίες Θεσσαλονίκης και το καλοκαίρι από τα Χανιά τόπος καταγωγής διαθέτω πολλά χωράφια ποτιστικά οποιαδήποτε κοπέλα που ενδιαφέρετε να με στείλει ινμποξ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, Magesnow said:

Είμαι και εγώ ένας πανέμορφος πανέξυπνος μεσήλικας αναφορές από τις ορεινές 40 Εκκλησίες Θεσσαλονίκης και το καλοκαίρι από τα Χανιά τόπος καταγωγής διαθέτω πολλά χωράφια ποτιστικά οποιαδήποτε κοπέλα που ενδιαφέρετε να με στείλει ινμποξ

Βγάλε την σακούλα από το κεφάλι να σε δούμε ρε χαχαχαχα. Καλά αν βρεις κοπέλα στο φόρουμ, πάω να χάσω χιονιά ενώ θα το γνωρίζω. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Magesnow said:

Είμαι και εγώ ένας πανέμορφος πανέξυπνος μεσήλικας αναφορές από τις ορεινές 40 Εκκλησίες Θεσσαλονίκης και το καλοκαίρι από τα Χανιά τόπος καταγωγής διαθέτω πολλά χωράφια ποτιστικά οποιαδήποτε κοπέλα που ενδιαφέρετε να με στείλει ινμποξ

Για να τη βαλεις να τα ποτιζει;

Δε σφαξανε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Κώστας. said:

Για να τη βαλεις να τα ποτιζει;

Δε σφαξανε!!

Κάποιος πρέπει να τα ποτιζει όσο πίνω εγώ τις μοχιταρες στα μπιτσομπαρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σ'ολους.

Καποιοι απ' εμας γνωριζομαστε απο αλλα φορουμ που ειμασταν ενεργοι στο παρελθον και καποιοι αλλοι απο κοντα, στις τις διαφορες καιρικες συναντησεις.

Χαιρετω λοιπον ολα τα παιδια, παλιους και νεους!

Καλη αρχη και καλη τυχη σ'αυτον τον νεο χωρο, για ολους τους καιροφιλους και οχι μονο.

Νικος, Βουλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, evonimos said:

Καλησπερα σ'ολους.

Καποιοι απ' εμας γνωριζομαστε απο αλλα φορουμ που ειμασταν ενεργοι στο παρελθον και καποιοι αλλοι απο κοντα, στις τις διαφορες καιρικες συναντησεις.

Χαιρετω λοιπον ολα τα παιδια, παλιους και νεους!

Καλη αρχη και καλη τυχη σ'αυτον τον νεο χωρο, για ολους τους καιροφιλους και οχι μονο.

Νικος, Βουλα.

Ωχ. Εδώ δεν έχουμε συζητήσεις όμως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους, 

είμαι ο Γιώργος, 17 ετών(σχεδόν) και κατάγομαι από τον Αλμυρό, μια μικρή πεδινή κωμόπολη της Δυτικής Μαγνησίας, αλλα πλέον μένω στην Λεμεσό της Κύπρου. 

Είχα "μανία" με τον καιρό από μικρό παιδί. Είμαι καιρολατρης, μου αρέσουν όλα τα καιρικά φαινόμενα πλην της ηλιοφάνειας,νηνεμίας και της ακραίας ζέστης. Το χιόνι ειναι ο βασιλιας των καιρικων φαινομενων για μένα. Βέβαια πολλές φορές ο ενθουσιασμος μου για μια καλή καταιγίδα μπορεί να είναι συγκρίσιμος με τον ενθουσιασμό μου για το χιόνι. Αγαπημένη μου εποχή είναι ο χειμώνας, συγκεκριμένα ο μήνας Δεκέμβρης είναι ο αγαπημένος μου. 

Παλαιότερα πίστευα πως ήμουν ο μόνος άνθρωπος που παρουσίαζε τέτοια "συμπάθεια" και ενθουσιασμό προς το καιρικά φαινόμενα μέχρι που βρήκα καιρικά φόρουμς και ομάδες, όπου κατάλαβα πως υπάρχουν και άλλοι ψυχάκιδες.:classic_tongue: 

Εκτός από τον καιρό, κάποια άλλα πράγματα που μου κινούν το ενδιαφέρον είναι: η τεχνολογία, η φυσική, η βιολογία-ιατρική, η εγκληματολογία, διάφορες σειρές/ταινίες (με θεματολογία: sci-fi,horror,thriller..), η μουσική, η πεζοπορία και οι εξορμήσεις στην φύση, κυρίως στα βουνά,τα οποία αγαπώ.

Αυτά από μένα. Καλή αρχή στο νέο φόρουμ το οποίο "φυσάει" και είναι εξαιρετικά εύχρηστο!

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, g_ar said:

Καλησπέρα σε όλους, 

είμαι ο Γιώργος, 17 ετών(σχεδόν) και κατάγομαι από τον Αλμυρό, μια μικρή πεδινή κωμόπολη της Δυτικής Μαγνησίας, αλλα πλέον μένω στην Λεμεσό της Κύπρου. 

Είχα "μανία" με τον καιρό από μικρό παιδί. Είμαι καιρολατρης, μου αρέσουν όλα τα καιρικά φαινόμενα πλην της ηλιοφάνειας,νηνεμίας και της ακραίας ζέστης. Το χιόνι ειναι ο βασιλιας των καιρικων φαινομενων για μένα. Βέβαια πολλές φορές ο ενθουσιασμος μου για μια καλή καταιγίδα μπορεί να είναι συγκρίσιμος με τον ενθουσιασμό μου για το χιόνι. Αγαπημένη μου εποχή είναι ο χειμώνας, συγκεκριμένα ο μήνας Δεκέμβρης είναι ο αγαπημένος μου. 

Παλαιότερα πίστευα πως ήμουν ο μόνος άνθρωπος που παρουσίαζε τέτοια "συμπάθεια" και ενθουσιασμό προς το καιρικά φαινόμενα μέχρι που βρήκα καιρικά φόρουμς και ομάδες, όπου κατάλαβα πως υπάρχουν και άλλοι ψυχάκιδες.:classic_tongue: 

Εκτός από τον καιρό, κάποια άλλα πράγματα που μου κινούν το ενδιαφέρον είναι: η τεχνολογία, η φυσική, η βιολογία-ιατρική, η εγκληματολογία, διάφορες σειρές/ταινίες (με θεματολογία: sci-fi,horror,thriller..), η μουσική, η πεζοπορία και οι εξορμήσεις στην φύση, κυρίως στα βουνά,τα οποία αγαπώ.

Αυτά από μένα. Καλή αρχή στο νέο φόρουμ το οποίο "φυσάει" και είναι εξαιρετικά εύχρηστο!

Γιώργο καλωσήρθες στο νέο μας φόρουμ, πραγματικά τα περισσότερα που λες είναι σαν να περιγράφεις εμένα φίλε!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαι ο γνωστος σε ολου σας (casperakos) γιωργος το κανονικο μου ονομα οι αθηναιοι με γνωριζουν απο κοντα.... δεν ειμαι καιροφιλος αλλα χιονοτρελαμενος.... 3 μηνες θα με βλεπετε εδω τους υπολοιπουν 9 με χασατε ΜΟΝΟ ΧΙΟΝΙ.... αλλα ειπαμε θα μπαινω ολο το χρονο να στηριξουμε τα δικα μας παιδια παμε γερα και καλη αρχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, casperakos said:

Ειμαι ο γνωστος σε ολου σας (casperakos) γιωργος το κανονικο μου ονομα οι αθηναιοι με γνωριζουν απο κοντα.... δεν ειμαι καιροφιλος αλλα χιονοτρελαμενος.... 3 μηνες θα με βλεπετε εδω τους υπολοιπουν 9 με χασατε ΜΟΝΟ ΧΙΟΝΙ.... αλλα ειπαμε θα μπαινω ολο το χρονο να στηριξουμε τα δικα μας παιδια παμε γερα και καλη αρχη

Τι σημαίνει casperacos;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

εύχομαι καλή αρχή στο weather-club. Συνήθως ανεβάζω φωτογραφίες από βουνά όπως θα θυμάστε κάποιοι...

Καλή Άνοιξη... με κανονικές θερμοκρασίες και κινητικότητα στην ατμόσφαιρα (όπως σήμερα ας πούμε)...:classic_rolleyes:

Κωνσταντίνος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ndimensi said:

Καλησπέρα σε όλους,

εύχομαι καλή αρχή στο weather-club. Συνήθως ανεβάζω φωτογραφίες από βουνά όπως θα θυμάστε κάποιοι...

Καλή Άνοιξη... με κανονικές θερμοκρασίες και κινητικότητα στην ατμόσφαιρα (όπως σήμερα ας πούμε)...:classic_rolleyes:

Κωνσταντίνος

Ανυπομονώ για καινούριες φωτο!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά! Ο γνωστός Μεσσήνιος - Αντώνης και μη εξαιρετέος🙂 Μου αρέσουν όλα τα καιρικά φαινόμενα, μπροστά στο χιόνι όμως οτιδήποτε χάνει την αξία του...Καλή αρχή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω κάτι και για μένα. Είμαι ο Νίκος και είμαι 50. Αν και σπούδασα μηχανικός με κέρδισε η πληροφορική. Θέλω να πιστεύω ότι τα πάω καλά, έχω και μια οικογένεια με 2 παιδιά  9 και 11 χρόνων. Τα χρόνια περνούν αλλά η τρέλα για το χιόνι μένει. Η ίδια τρέλα της αναμονής του καιρού για τους αγρότες, το ξενύχτι όταν έλεγε ο Λαζάνης, ο Μελανίτης, ο Καντερές και αλλοι ότι υπάρχει πιθανότητα για χιόνι.

Το φόρουμ αυτό όπως και το προηγούμενο είναι το σπίτι μου το χειμώνα εδώ και 10 χρονια. Είναι το πρώτο πράγμα που ανοίγω στον η/υ και το τελευταίο πριν κοιμηθώ όταν πλησιαζει κάτι καλό. 

Αυτά. Τα υπόλοιπα θα τα λέμε εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, nikolasxm said:

Να πω κάτι και για μένα. Είμαι ο Νίκος και είμαι 50. Αν και σπούδασα μηχανικός με κέρδισε η πληροφορική. Θέλω να πιστεύω ότι τα πάω καλά, έχω και μια οικογένεια με 2 παιδιά  9 και 11 χρόνων. Τα χρόνια περνούν αλλά η τρέλα για το χιόνι μένει. Η ίδια τρέλα της αναμονής του καιρού για τους αγρότες, το ξενύχτι όταν έλεγε ο Λαζάνης, ο Μελανίτης, ο Καντερές και αλλοι ότι υπάρχει πιθανότητα για χιόνι.

Το φόρουμ αυτό όπως και το προηγούμενο είναι το σπίτι μου το χειμώνα εδώ και 10 χρονια. Είναι το πρώτο πράγμα που ανοίγω στον η/υ και το τελευταίο πριν κοιμηθώ όταν πλησιαζει κάτι καλό. 

Αυτά. Τα υπόλοιπα θα τα λέμε εδω

Γεια σου Νικόλα, καλώς όρισες.. Είσαι ένας απο εμάς 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια  στην παρεα,είμαι και εγώ ένα από τα παιδιά του 《148》και του《149》ένα από τα παιδιά του Καντερε του Λαζάνη και αλλων θρυλικων μορφων της κρατικης τηλεορασης ενα παιδι του《καιρου για τους αγροτες》μακροπρόθεσμη για εκείνη την εποχή,ένα παιδί της λάμπας που για  δελτίο του Σάκη έχει τσακωθεί με πελάτη,στο μαγαζι που διατηρει,γιατι έβλεπε ποδόσφαιρο....Ονομάζομαι Γιώργος και τα τελευταία  δεκα χρόνια έκανα πράγματικοτητα το όνειρο μου,να φύγω από την Αθήνα και να ζήσω στον τόπο καταγωγής μου σε ένα χωριό των Ιωαννίνων στα σύνορα με την Αλβανία,που μπορώ πραγματικά να απολαμβάνω αυτο που γουστάρω πιο πολύ στην ζωή μου,την φύση,τις εναλλαγές των εποχών,την πεζοπορία,τα διάφορα καιρικά φαινόμενα μα πάνω από όλα το ΧΙΟΝΙ που αν και τα τελευταία χρόνια είναι λίγο δυσκοιλιο απέναντι μας εμείς θα το φέρουμε στον σωστο δρομο.Θεωρω ότι είμαι μέλος ενός φορουμ που αποτελείται από παιδιά με γνώσεις και υγιείς τρελά για τον καιρό και που θα πρέπει να προσπαθήσουμε να παραμείνει σε αυτό το επίπεδο. Να είμαστε καλά μάγκες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...