Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ΠΩΓΩΝΙ said:

Γεια  στην παρεα,είμαι και εγώ ένα από τα παιδιά του 《148》και του《149》ένα από τα παιδιά του Καντερε του Λαζάνη και αλλων θρυλικων μορφων της κρατικης τηλεορασης ενα παιδι του《καιρου για τους αγροτες》μακροπρόθεσμη για εκείνη την εποχή,ένα παιδί της λάμπας που για  δελτίο του Σάκη έχει τσακωθεί με πελάτη,στο μαγαζι που διατηρει,γιατι έβλεπε ποδόσφαιρο....Ονομάζομαι Γιώργος και τα τελευταία  δεκα χρόνια έκανα πράγματικοτητα το όνειρο μου,να φύγω από την Αθήνα και να ζήσω στον τόπο καταγωγής μου σε ένα χωριό των Ιωαννίνων στα σύνορα με την Αλβανία,που μπορώ πραγματικά να απολαμβάνω αυτο που γουστάρω πιο πολύ στην ζωή μου,την φύση,τις εναλλαγές των εποχών,την πεζοπορία,τα διάφορα καιρικά φαινόμενα μα πάνω από όλα το ΧΙΟΝΙ που αν και τα τελευταία χρόνια είναι λίγο δυσκοιλιο απέναντι μας εμείς θα το φέρουμε στον σωστο δρομο.Θεωρω ότι είμαι μέλος ενός φορουμ που αποτελείται από παιδιά με γνώσεις και υγιείς τρελά για τον καιρό και που θα πρέπει να προσπαθήσουμε να παραμείνει σε αυτό το επίπεδο. Να είμαστε καλά μάγκες.

Γεια σου Γιώργαρε... όλα τα ng😂🤣 εδώ είμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Γεια σου Γιώργαρε... όλα τα ng😂🤣 εδώ είμαστε

Σα να μαζευόμαστε πολλοί Μπαμπη😅😅😅,α και καλή επιτυχία σε αυτό που ξεκινάς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, ΠΩΓΩΝΙ said:

Σα να μαζευόμαστε πολλοί Μπαμπη😅😅😅,α και καλή επιτυχία σε αυτό που ξεκινάς.

Ευχαριστώ πολυ αγορίνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαιρετώ την όμορφη παρέα!

Καλή αρχή εύχομαι στη νέα αυτή προσπάθεια.

Γιάννης,39 ετών,φωτογράφος στο επάγγελμα.

Μάλλον είμαι στο κατάλληλο φόρουμ γιατί απ' όσο θυμάμαι τον εαυτό μου έχω ξενυχτήσει πολλές φορές για να δώ έστω μια νιφάδα και έχω ξυπνήσει πριν το χάραμα μόνο στην υποψία οτι θα τα δώ όλα ασπρα.Θεωρώ οτι στο κρύο αναπνέω καλύτερα και αγαλιάζει η ψυχή μου με τη μυρωδιά μιας δυνατής καλοκαιρινής νεροποντής!Αγαπώ τη φύση-Λατρεύω τα αθάνατα Ελληνικά βουνά.

Δε γνωρίζω απο μοντέλα,run,ορολογίες κλπ αλλά πιστεύω κάτι να μάθω σιγά σιγά

Καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 22/3/2019 at 9:40 ΠΜ, Yianpep said:

Χαιρετώ την όμορφη παρέα!

Καλή αρχή εύχομαι στη νέα αυτή προσπάθεια.

Γιάννης,39 ετών,φωτογράφος στο επάγγελμα.

Μάλλον είμαι στο κατάλληλο φόρουμ γιατί απ' όσο θυμάμαι τον εαυτό μου έχω ξενυχτήσει πολλές φορές για να δώ έστω μια νιφάδα και έχω ξυπνήσει πριν το χάραμα μόνο στην υποψία οτι θα τα δώ όλα ασπρα.Θεωρώ οτι στο κρύο αναπνέω καλύτερα και αγαλιάζει η ψυχή μου με τη μυρωδιά μιας δυνατής καλοκαιρινής νεροποντής!Αγαπώ τη φύση-Λατρεύω τα αθάνατα Ελληνικά βουνά.

Δε γνωρίζω απο μοντέλα,run,ορολογίες κλπ αλλά πιστεύω κάτι να μάθω σιγά σιγά

Καλώς σας βρήκα!

Καλώς ήρθες Γιάννη στην παρέα μας.. Εύχομαι ωραίες φωτογραφικές αποτυπώσεις προσεχώς!!!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 22/3/2019 at 9:40 ΠΜ, Yianpep said:

Χαιρετώ την όμορφη παρέα!

Καλή αρχή εύχομαι στη νέα αυτή προσπάθεια.

Γιάννης,39 ετών,φωτογράφος στο επάγγελμα.

Μάλλον είμαι στο κατάλληλο φόρουμ γιατί απ' όσο θυμάμαι τον εαυτό μου έχω ξενυχτήσει πολλές φορές για να δώ έστω μια νιφάδα και έχω ξυπνήσει πριν το χάραμα μόνο στην υποψία οτι θα τα δώ όλα ασπρα.Θεωρώ οτι στο κρύο αναπνέω καλύτερα και αγαλιάζει η ψυχή μου με τη μυρωδιά μιας δυνατής καλοκαιρινής νεροποντής!Αγαπώ τη φύση-Λατρεύω τα αθάνατα Ελληνικά βουνά.

Δε γνωρίζω απο μοντέλα,run,ορολογίες κλπ αλλά πιστεύω κάτι να μάθω σιγά σιγά

Καλώς σας βρήκα!

Καλημέρα και καλωσηρθες φίλε Γιαννη

Καλά ποσταρισματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 22/3/2019 at 9:40 ΠΜ, Yianpep said:

Χαιρετώ την όμορφη παρέα!

Καλή αρχή εύχομαι στη νέα αυτή προσπάθεια.

Γιάννης,39 ετών,φωτογράφος στο επάγγελμα.

Μάλλον είμαι στο κατάλληλο φόρουμ γιατί απ' όσο θυμάμαι τον εαυτό μου έχω ξενυχτήσει πολλές φορές για να δώ έστω μια νιφάδα και έχω ξυπνήσει πριν το χάραμα μόνο στην υποψία οτι θα τα δώ όλα ασπρα.Θεωρώ οτι στο κρύο αναπνέω καλύτερα και αγαλιάζει η ψυχή μου με τη μυρωδιά μιας δυνατής καλοκαιρινής νεροποντής!Αγαπώ τη φύση-Λατρεύω τα αθάνατα Ελληνικά βουνά.

Δε γνωρίζω απο μοντέλα,run,ορολογίες κλπ αλλά πιστεύω κάτι να μάθω σιγά σιγά

Καλώς σας βρήκα!

Χαχαχα...αντε να σε δω...σε θελω ενεργό!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας πω και εγώ την ιστορία μου.

Είμαι ο Φίλιππος, 23 ετών, απόφοιτος ηλεκτρολόγος που φιλοδοξεί να ασχοληθεί ερευνητικά με μη γραμμικό έλεγχο.

Μένω στην Πολίχνη στο αλπικό υψόμετρο των 80μ, ίσως έχετε δει φωτογραφίες μου από εδώ με καλή θέα προς τα ΝΔ.

Η πρώτη μου επαφή με τα μοντέλα ήταν το 2009, όταν έμαθα για το wetterzentrale από ένα αγγλικό site. Πήγαινα στις 180+ ώρες και κοιτούσα μόνο δύο χάρτες, Τ στα 2μ και υετό, και έτσι προέβλεπα αν θα χιονίσει. Από τότε μου έμεινε και το χούι να προτιμώ wetterzentrale αντί για meteociel.

Όνειρό μου είναι μια στάσιμη ψυχρόμπαλα στο Ιόνιο που θα επιβάλει ΝΑ καθ' ύψος από τα 850hPa.

Αυτά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας παιδιά με λένε Δημήτρη και έχω συμπληρώσει αισίως 37 χρόνια ζωής . Γεννήθηκα και μεγάλωσα στο χωριό μου ( Κόκκινο Βοιωτίας ) όπου αγάπησα το χιόνι και γενικά όλα τα καιρικά φαινόμενα (πλην βαρετής ηλιοφάνειας ) . Είμαι από τους τυχερούς που στα πρώτα χρόνια της ζωής μου είχα συγγενείς που αγαπούσαν πολύ το χιόνι οπότε η τρέλα μου και όλα αυτά που έκανα δεν φαίνονταν και τόσο ακραία στους δικούς μου.Νομίζω από όταν ήμουν 6-7 ετών είχε ήδη μπει στο αίμα μου.Τρελά ξενύχτια ,στεναχώριες ,χαρές ,τρέλες ,πεζοπορίες σε λάσπες/χιόνια/ομίχη,αργότερα οδήγηση πολλών χιλιομέτρων για λίγες νιφάδες ή για να πετύχω μια καλοκαιρινή μπόρα όταν μας ξέφευγε...Κάπως έτσι συνεχίζω και τώρα προσπαθώντας να συνδυάσω την τρέλα μου με τις υποχρεώσεις μου .

Τα τελευταία σχεδόν 2 χρόνια μένω στο Κρυονέρι αφού πέρασα 7 χρόνια στο Κέντρο της Αθήνας όπου δεν την πάλευα καιρικά με τίποτα ( αν και παραδέχομαι ότι στις καταιγίδες έχει μεγάλη δυναμική ). Εδώ θα είμαστε, να τα λέμε και να γνωριστούμε καλύτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, oldboy332 said:

Γεια σας παιδιά με λένε Δημήτρη και έχω συμπληρώσει αισίως 37 χρόνια ζωής . Γεννήθηκα και μεγάλωσα στο χωριό μου ( Κόκκινο Βοιωτίας ) όπου αγάπησα το χιόνι και γενικά όλα τα καιρικά φαινόμενα (πλην βαρετής ηλιοφάνειας ) . Είμαι από τους τυχερούς που στα πρώτα χρόνια της ζωής μου είχα συγγενείς που αγαπούσαν πολύ το χιόνι οπότε η τρέλα μου και όλα αυτά που έκανα δεν φαίνονταν και τόσο ακραία στους δικούς μου.Νομίζω από όταν ήμουν 6-7 ετών είχε ήδη μπει στο αίμα μου.Τρελά ξενύχτια ,στεναχώριες ,χαρές ,τρέλες ,πεζοπορίες σε λάσπες/χιόνια/ομίχη,αργότερα οδήγηση πολλών χιλιομέτρων για λίγες νιφάδες ή για να πετύχω μια καλοκαιρινή μπόρα όταν μας ξέφευγε...Κάπως έτσι συνεχίζω και τώρα προσπαθώντας να συνδυάσω την τρέλα μου με τις υποχρεώσεις μου .

Τα τελευταία σχεδόν 2 χρόνια μένω στο Κρυονέρι αφού πέρασα 7 χρόνια στο Κέντρο της Αθήνας όπου δεν την πάλευα καιρικά με τίποτα ( αν και παραδέχομαι ότι στις καταιγίδες έχει μεγάλη δυναμική ). Εδώ θα είμαστε, να τα λέμε και να γνωριστούμε καλύτερα.

Γεια σου Δημήτρη..στις επάλξεις πάλι μαζί😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφτασα και γω.😀. Σωτήρης από Φλώρινα. Λάτρης του χιονιού και μέγας Λάτρης του Νοέμβρη!!!! Επίσης στατιστικολογος και παρελθοντολογος σε βαθμό αηδιας χα χα χα

Μετά από 27 χρόνια στη Φλώρινα μένω πλέον στην Αγία Παρασκευή στην Αθήνα και δουλεύω Γλυκά Νερά και Χαλάνδρι. Μια τρομερή χρόνια σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο δεν μ βλέπω να φεύγω από Αθήνα πλέον. Καιρικά είναι θετικά εντυπωσιασμενος. Δεν έχει η περιοχή 350 μέρες ήλιο και ανομβρία. Βρέχει συνέχεια ενώ είδα και κανονικότατο χιονι. Πολύ καλύτερα από ότι περίμενα.  Χαίρομαι που βλέπω ότι ήρθατε εδώ γιατί δεν είχα πάρει χαμπάρι τι έγινε λόγω δουλειάς κ απορούσα που πήγατε!!@

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, Xionoflorina είπε:

Έφτασα και γω.😀. Σωτήρης από Φλώρινα. Λάτρης του χιονιού και μέγας Λάτρης του Νοέμβρη!!!! Επίσης στατιστικολογος και παρελθοντολογος σε βαθμό αηδιας χα χα χα

Μετά από 27 χρόνια στη Φλώρινα μένω πλέον στην Αγία Παρασκευή στην Αθήνα και δουλεύω Γλυκά Νερά και Χαλάνδρι. Μια τρομερή χρόνια σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο δεν μ βλέπω να φεύγω από Αθήνα πλέον. Καιρικά είναι θετικά εντυπωσιασμενος. Δεν έχει η περιοχή 350 μέρες ήλιο και ανομβρία. Βρέχει συνέχεια ενώ είδα και κανονικότατο χιονι. Πολύ καλύτερα από ότι περίμενα.  Χαίρομαι που βλέπω ότι ήρθατε εδώ γιατί δεν είχα πάρει χαμπάρι τι έγινε λόγω δουλειάς κ απορούσα που πήγατε!!@

καλως τον και τον χιονοφλωρινα....μονιμος προσηνεμος ε?...θα το ζησω και αυτο,τι να κανουμε...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 minutes ago, notios_polos είπε:

καλως τον και τον χιονοφλωρινα....μονιμος προσηνεμος ε?...θα το ζησω και αυτο,τι να κανουμε...χαχαχαχα

Τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά. Πάλι δεν γίνεται να χεις παράπονο τόσες φορές χιόνισε Θεσσαλονίκη φέτος ήταν καλός χειμώνας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Xionoflorina είπε:

Τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά. Πάλι δεν γίνεται να χεις παράπονο τόσες φορές χιόνισε Θεσσαλονίκη φέτος ήταν καλός χειμώνας. 

ναι φετος καλα ηταν..αλλα αυτο οπως ξερεις δεν το χορταινεις...οποτε του χρονου η "μαχες"...και θα τις περιμενω πως και πως να ζησω να θες το χαμηλο στη ροδο...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Xionoflorina είπε:

Έφτασα και γω.😀. Σωτήρης από Φλώρινα. Λάτρης του χιονιού και μέγας Λάτρης του Νοέμβρη!!!! Επίσης στατιστικολογος και παρελθοντολογος σε βαθμό αηδιας χα χα χα

Μετά από 27 χρόνια στη Φλώρινα μένω πλέον στην Αγία Παρασκευή στην Αθήνα και δουλεύω Γλυκά Νερά και Χαλάνδρι. Μια τρομερή χρόνια σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο δεν μ βλέπω να φεύγω από Αθήνα πλέον. Καιρικά είναι θετικά εντυπωσιασμενος. Δεν έχει η περιοχή 350 μέρες ήλιο και ανομβρία. Βρέχει συνέχεια ενώ είδα και κανονικότατο χιονι. Πολύ καλύτερα από ότι περίμενα.  Χαίρομαι που βλέπω ότι ήρθατε εδώ γιατί δεν είχα πάρει χαμπάρι τι έγινε λόγω δουλειάς κ απορούσα που πήγατε!!@

Καλώς τον συνονόματο!! Μήπως πρέπει να αλλάξεις νικνειμ και  να λέγεσαι χιονοΑθήνα;;; χαχα

Πλάκα κάνω!!! όλα καλά να πάνε σου εύχομαι στο νέο σου τόπο..όλη η χώρα μας είναι μια κούκλα όπου και να πας......

Καλές αναφορές καλή διαμονή στο νέο μας σπίτι......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα βαρυ οπλο βαλαμε στο δυναμικο μας...που να ανεβεις και στα υπερβορεια Σωτηρηηηη...

Καλωσηρθες λεβεντη στο φορουμ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ενα βαρυ οπλο βαλαμε στο δυναμικο μας...που να ανεβεις και στα υπερβορεια Σωτηρηηηη...

Καλωσηρθες λεβεντη στο φορουμ!!!

σιγουρα βαρυ οπλο..απλα το αιμα νερο δεν γινεται..οποτε....😎...το μονο που ισως να με δυσκολεψει μετα απ αυτη την προσθηκη θα ειναι να ενισχυσω το αβαταρ και να το αναβαθμισω ..σε γατο βαμπιρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 ώρες πριν, Xionoflorina είπε:

Τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά. Πάλι δεν γίνεται να χεις παράπονο τόσες φορές χιόνισε Θεσσαλονίκη φέτος ήταν καλός χειμώνας. 

έφυγες και ξέχασε να σταματήσει να χιονίζει χαχα. βασικά έγινε το όνειρό μου,να χιονίσει περισσότερο από ότι βρέχει ακόμα και στη θεσσαλονίκη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ας γράψω κι εγώ τα δικά μου μιας και δεν είχα γράψει. 

με λένε τάσο, είμαι σχεδόν 28 (γίνομαι στην καρδιά του καλοκαιριού 5 ιουλίου),έχω τελειώσει τοπογράφος στο πολυτεχνείο του απθ και τώρα κάνω μεταπτυχιακό στη γεωπληροφορική και τις τοπογραφικές εφαρμογές υψηλής ακρίβειας (πιασ' το αυγό και κούρευτο χαχα). ξέρω και 2 ξένες γλώσσες γιατί υποτίθεται θα μου χρησίμευαν κάποια στιγμή,αλλά μάλλον θα κάνουν παρέα στο συρτάρι με τα πτυχία.

 

μένω στην τροπική ανάληψη της θερμονησίδας και των 32 βαθμών 24 ώρες το 24ωρο το καλοκαίρι με 70+ % υγρασία όλη μέρα. παλιά αυτά δημιουργούσαν πρόβλημα στο στρώσιμο, τα τελευταία 3 χρόνια από την αριάδνη και μετά η περιοχή μου έχει μετατραπεί σε κάτι μεταξύ μπάφαλο και ιαπωνίας αφού πλέον στρώνει κεντρικούς δρόμους για πλάκα (από το 2001 είχε να στρώσει βασ. όλγας ή μπότσαρη) και όχι απλά το κάνει,αλλά βάζει κανονικά εκατοστά στη μέση του δρόμου και μάλιστα παραπάνω από άλλες παραδοσιακές περιοχές της πόλης. σαν κλίμα όλα είναι θέμα συνήθειας και παρότι λόγω υγρασίας σε κάποιους μπορεί να φανεί αφόρητο, εγώ το έχω συνηθίσει και μ αρέσει πολύ, ειδικά από τη στιγμή που ξαναθυμήθηκε να χιονίζει. ελπίζω να μη χρειαστεί να φύγω στο εξωτερικό κάποια στιγμή και βρεθώ σε κάποια περιοχή που δεν έχει χιόνια και με πολλές βροχές. μου αρέσουν μόνο τα χιόνια,όλες τις άλλες μέρες μακάρι να έχει ήλιο και άπνοια κι ας έχει κρύο(όχι όμως σαν της αριάδνης),είναι το τελευταίο που με απασχολεί.

 

ένα πράγμα μου αρέσει περισσότερο από τα χιόνια. η ΠΑΝΑΘΑ. οεοεοε διπλό μες την μαδρίτη παο ολέ ☘️

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, salonikatasos said:

ας γράψω κι εγώ τα δικά μου μιας και δεν είχα γράψει. 

με λένε τάσο, είμαι σχεδόν 28 (γίνομαι στην καρδιά του καλοκαιριού 5 ιουλίου),έχω τελειώσει τοπογράφος στο πολυτεχνείο του απθ και τώρα κάνω μεταπτυχιακό στη γεωπληροφορική και τις τοπογραφικές εφαρμογές υψηλής ακρίβειας (πιασ' το αυγό και κούρευτο χαχα). ξέρω και 2 ξένες γλώσσες γιατί υποτίθεται θα μου χρησίμευαν κάποια στιγμή,αλλά μάλλον θα κάνουν παρέα στο συρτάρι με τα πτυχία.

 

μένω στην τροπική ανάληψη της θερμονησίδας και των 32 βαθμών 24 ώρες το 24ωρο το καλοκαίρι με 70+ % υγρασία όλη μέρα. παλιά αυτά δημιουργούσαν πρόβλημα στο στρώσιμο, τα τελευταία 3 χρόνια από την αριάδνη και μετά η περιοχή μου έχει μετατραπεί σε κάτι μεταξύ μπάφαλο και ιαπωνίας αφού πλέον στρώνει κεντρικούς δρόμους για πλάκα (από το 2001 είχε να στρώσει βασ. όλγας ή μπότσαρη) και όχι απλά το κάνει,αλλά βάζει κανονικά εκατοστά στη μέση του δρόμου και μάλιστα παραπάνω από άλλες παραδοσιακές περιοχές της πόλης. σαν κλίμα όλα είναι θέμα συνήθειας και παρότι λόγω υγρασίας σε κάποιους μπορεί να φανεί αφόρητο, εγώ το έχω συνηθίσει και μ αρέσει πολύ, ειδικά από τη στιγμή που ξαναθυμήθηκε να χιονίζει. ελπίζω να μη χρειαστεί να φύγω στο εξωτερικό κάποια στιγμή και βρεθώ σε κάποια περιοχή που δεν έχει χιόνια και με πολλές βροχές. μου αρέσουν μόνο τα χιόνια,όλες τις άλλες μέρες μακάρι να έχει ήλιο και άπνοια κι ας έχει κρύο(όχι όμως σαν της αριάδνης),είναι το τελευταίο που με απασχολεί.

 

ένα πράγμα μου αρέσει περισσότερο από τα χιόνια. η ΠΑΝΑΘΑ. οεοεοε διπλό μες την μαδρίτη παο ολέ ☘️

 

 

 

Ξέχασες να πεις ότι είσαι καυσωνολαγνος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έστω κ καθυστερημένα θα συστηθώ κ εγω! ειμαι ο Στέλιος απο τα Βασιλικά θεσσαλονικης με υψομετρο 78 μετρα μεσα στην κοιλαδα του Ανθεμουντα απο την οποια περναει μεσα απο το χωριο ο Ανθεμούντας ποταμος που κατεληξε σε χειμαρο την τελευταια 20ετια διοτι η εκτεταμενη αρδευση στα ψηλα της κοιλαδας εριξε την σταθμη του ποταμου. ειμαι φανατικος κ εγω του χιονιου οπως οι περισσοτεροι αλλα λογο περιοχης μαρεσουν πολυ οι καταιγιδες κ οι αναστροφες θερμοκρασιας! το χωριο ειναι ευκολο στις καταιγιδες κ τις αναστροφες κ δυσκολευεται στο κλασσικο χιονια θεσσαλονικης.καπως καλυτερα σε μπακ ντορ κ νοτιαδοχιονα ειμαστε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...