Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, voupou είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα και καλή χρονιά να έχουμε με υγεία !

Το ονομά μου είναι Τάκης και μένω στη Δροσιά Αττικής. Παρακολουθώ τον καιρό από εποχή weatherlist για όσους γνωρίζουν. Οι γνώσεις μου πάνω στη μετεωρολογία είναι ελάχιστες και η αλήθεια είναι ότι τις έχω μάθει μέσα από τη λίστα και από τα φορουμ αργότερα. Λάτρης του χειμώνα και ειδικά του χιονιού. Ειλικρινά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα (αντιθέτως μάλιστα) να είχαμε και τους 12 μήνες θερμοκρασίες κάτω του 0 και ΜΟΝΟ χιόνια! 😁😁

Καλώς σας βρήκα!

Καλως ήρθες στην χιονοτρελαμένη παρέα μας φιλε Τάκη !!!! Καλές χιονοαναφορες εύχομαι !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλές χιονοκαλησπέρες στη παλιοπαρεά και κατ επέκταση στους πιο νέους χιονοτρελαμένους!

Νεφοσκεπής όνομα κ πράμα μιας και ήλιο να μην έχει και ''δεν θέλω κάτι άλλο''! ..Ίσως διότι από μικρός μπόμπιρας ξενύχταγα στο τζάμι/λάμπα για την ΜΙΑ νιφάδα και κατ επέκταση έγινα νυχτερινός τύπος!
14 χρόνια συμφορουμίτης και η αγάπη για το χιόνι? Απέραντη! ..Αντιστοίχως για τη φύση,τα βουνά και τα συναφή αθλήματα/χόμπι.
Τα τελευταία 2 χρόνια εργάζομαι στο καταφύγιο φλαμπούρι και αν και δύσκολες συνθήκες αντίστοιχα δύσκολο να αποχωριστείς την γεροπάρνηθα!

Το αρνητικό μου, κολλάω με τις λέξεις.. π.χ. στο χόμπι μας, όταν εχουμε φαινόμενα άρα καιρό/φύση έχουμε καλοκαιρίά και όχι κακοκαιρία που π.χ. έχουμε σε ένα ξηρό καύσωνα!
Το να βλέπω να χιονίζει γενικά, νοιώθω απίστευτη ευεξία αλλά όταν Ξεκινάει και χιονίζει στην πόρτα μου (που σπανίζει) τότε πετάω σε πελάγη ευτυχίας, φτερουγίζει όλο μου το σώμα!!
Καλή χρονιά με υγεία ,ειρήνη, αγάπη!
Χρήστος στο όνομα και βάση μου τα 250μ. ,τελευταία μισή οδός του δήμου Αθηναίων και μισή του Δήμου Γαλατσίου.
Άλλες Βάσεις Αγ.Άννα παραλία Β.Εύβοια και Ιωάννινα/τζουμέρκα
 



 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα και απο εμενα παιδια, παραμενω πιστος στο username μου απο το πρηγουμενο φορουμ εδω και πολλα χρονια (2011) για τν ακριβεια...αν κ μπηκα σε ενα διλημμα να το αλλαξω ,ωστοσο σκεφτηκα ολες τις χιονοαναμνησεις  ολα αυτα τα χρονια με το συγκεκριμενο name οποτε το κρατησα.

Το ονομα μου το πραγματικο ειναι Παναγιωτης καταγομαι απο το Βολο μενω εκει κ εχω σπουδασει μηχανολογος μηχανικος στο Πολυτεχνειο του Βολου.Τη παρουσα στιγμη ειμαι φανταρος για αυτο το λογο ειμαι λιγο πιο ανενεργος στο φορουμ.Βεβαια η καιρικη τρελα δν με εγκαταλειπει κ παρακολουθω διακριτικα ολες τις εξελιξεις παρολο που το σκοπετο δν ταυτιζεται με τους χιονιαδες!

Τελος βλεπω πολλα παιδια στο φορουμ που «γνωρισα» διαδικτυακα τα προηγουμενα χρονια στο παλιο φορουμ κ χαιρομαι ιδιαιτερα με αυτο καθως θα ξαναανταλαξουμε καιρικες αποψεις στις προσεχεις κακοκαιριες!! Καλη χρονια απο εμενα κ πολλα χονια σε ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, Volos είπε:

Καλησπερα και απο εμενα παιδια, παραμενω πιστος στο username μου απο το πρηγουμενο φορουμ εδω και πολλα χρονια (2011) για τν ακριβεια...αν κ μπηκα σε ενα διλημμα να το αλλαξω ,ωστοσο σκεφτηκα ολες τις χιονοαναμνησεις  ολα αυτα τα χρονια με το συγκεκριμενο name οποτε το κρατησα.

Το ονομα μου το πραγματικο ειναι Παναγιωτης καταγομαι απο το Βολο μενω εκει κ εχω σπουδασει μηχανολογος μηχανικος στο Πολυτεχνειο του Βολου.Τη παρουσα στιγμη ειμαι φανταρος για αυτο το λογο ειμαι λιγο πιο ανενεργος στο φορουμ.Βεβαια η καιρικη τρελα δν με εγκαταλειπει κ παρακολουθω διακριτικα ολες τις εξελιξεις παρολο που το σκοπετο δν ταυτιζεται με τους χιονιαδες!

Τελος βλεπω πολλα παιδια στο φορουμ που «γνωρισα» διαδικτυακα τα προηγουμενα χρονια στο παλιο φορουμ κ χαιρομαι ιδιαιτερα με αυτο καθως θα ξαναανταλαξουμε καιρικες αποψεις στις προσεχεις κακοκαιριες!! Καλη χρονια απο εμενα κ πολλα χονια σε ολους!!

Καλώς τον Παναγιώτη καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε.....σε θυμόμαστε φίλε εννοειται.....άντε σου ευχόμαστε και νέες ακόμα μεγαλύτερες χιονοαναμνήσεις από εδώ και πέρα........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 2/1/2020 at 4:13 ΠΜ, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Πολλές χιονοκαλησπέρες στη παλιοπαρεά και κατ επέκταση στους πιο νέους χιονοτρελαμένους!

Νεφοσκεπής όνομα κ πράμα μιας και ήλιο να μην έχει και ''δεν θέλω κάτι άλλο''! ..Ίσως διότι από μικρός μπόμπιρας ξενύχταγα στο τζάμι/λάμπα για την ΜΙΑ νιφάδα και κατ επέκταση έγινα νυχτερινός τύπος!
14 χρόνια συμφορουμίτης και η αγάπη για το χιόνι? Απέραντη! ..Αντιστοίχως για τη φύση,τα βουνά και τα συναφή αθλήματα/χόμπι.
Τα τελευταία 2 χρόνια εργάζομαι στο καταφύγιο φλαμπούρι και αν και δύσκολες συνθήκες αντίστοιχα δύσκολο να αποχωριστείς την γεροπάρνηθα!

Το αρνητικό μου, κολλάω με τις λέξεις.. π.χ. στο χόμπι μας, όταν εχουμε φαινόμενα άρα καιρό/φύση έχουμε καλοκαιρίά και όχι κακοκαιρία που π.χ. έχουμε σε ένα ξηρό καύσωνα!
Το να βλέπω να χιονίζει γενικά, νοιώθω απίστευτη ευεξία αλλά όταν Ξεκινάει και χιονίζει στην πόρτα μου (που σπανίζει) τότε πετάω σε πελάγη ευτυχίας, φτερουγίζει όλο μου το σώμα!!
Καλή χρονιά με υγεία ,ειρήνη, αγάπη!
Χρήστος στο όνομα και βάση μου τα 250μ. ,τελευταία μισή οδός του δήμου Αθηναίων και μισή του Δήμου Γαλατσίου.
Άλλες Βάσεις Αγ.Άννα παραλία Β.Εύβοια και Ιωάννινα/τζουμέρκα
 



 

Καλώς ξαναβρεθήκαμε και επίσημα λοιπόν φίλε Χρήστο!!Καλές αναφορές από τις πολλές πεεριοχές που θα βρίσκεσαι κάθε φορά!!!και να είναι χιονοαναφορές αυτές!! καλή απόλαυση στο νέο μας φόρουμ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παίδες. Χαίρομαι πολύ που σας ξαναβρίσκω εδώ αν και δεν ξέρω κόσμο προσωπικά. Με λένε Αποστόλη, πλέον μένω Παγκράτι ενώ στο παλιό φόρουμ με είχατε συνηθίσει σε αναφορές από Κρυονέρι. Όποτε έχει χιονόκαιρο και μπορώ όμως ανεβαίνω πάνω ως χιονοτρελαμένος. Η κλιματική παρατήρηση και η σύγκριση με το παρελθόν είναι μια από τις ενασχολήσεις μου για να καταλάβουμε επιτέλους τι συμβαίνει με την κλιματική αλλαγή. Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, enigma είπε:

Καλησπέρα παίδες. Χαίρομαι πολύ που σας ξαναβρίσκω εδώ αν και δεν ξέρω κόσμο προσωπικά. Με λένε Αποστόλη, πλέον μένω Παγκράτι ενώ στο παλιό φόρουμ με είχατε συνηθίσει σε αναφορές από Κρυονέρι. Όποτε έχει χιονόκαιρο και μπορώ όμως ανεβαίνω πάνω ως χιονοτρελαμένος. Η κλιματική παρατήρηση και η σύγκριση με το παρελθόν είναι μια από τις ενασχολήσεις μου για να καταλάβουμε επιτέλους τι συμβαίνει με την κλιματική αλλαγή. Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία

Καλως ηρθες πρωην γειτονα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με την ενασχοληση με τους χαρτες επι μια εβδομαδα εχασα επαφη με τα υπολοιπα θεματα και ειδικα μ αυτο που ειναι ενα απο τα δυο πιο σημαντικα αυτου του χωρου.ενα καλοσορισμα και απο μενα σ ολα τα παιδια που εκαναν εγγραφη αυτες τις μερες .με χαρα βλεπω παλιους γνωριμους και νεα παιδια απ ολη την ελλαδα.Το τονιζω ιδιαιτερα αυτο γιατι βασικος σκοπος και στοχος μας ειναι το πανελλαδικο του πραγματος.Καλως ηρθατε λοιπον καλο υπολοιπο χειμωνα και καλες χιονοαναφορες😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημέρα είμαι ο Αναστάσιος από βόρεια νομού σερρών και πολύ θεσσαλονίκη. λάτρης ορειβατικής πεζοπορίας

παντός καιρού. η μετεωρολογικές γνώσεις είναι ότι εχω πάρει από εσάς τα τελευταία 6-7 χρόνια ;

που σας παρακολουθώ 🤪.

μετεωρολογικά δεν θα μπερδευτώ στα πόδια σας. αλλά επειδή είστε όλο σχεδόν τον χειμώνα

η καθημερινότητά μου εδώ και χρόνια όπως προανέφερα θα σας λέω "καλήμερα" με πχ αναφορές.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλή χρονιά! Είμαι ο Μάριος και πορευόμαστε μαζί (με τους περισσότερους τουλάχιστον) περίπου δώδεκα χρόνια - σίγουρα παντελώς άγνωστος σε όλους σας, καθώς δεν πρέπει να είχα ποστάρει πάνω από 10 μηνύματα στο προηγούμενο σάιτ. Ελπίζω και εύχομαι να ευοδωθεί η νέα προσπάθεια για ένα ήρεμο και πολιτισμένο καιρικό σάιτ, για μία διαδικτυακή γωνιά που δεν θα μας χωρίζει, αλλά θα μας ενώνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Pegassos είπε:

Καλημέρα και καλή χρονιά! Είμαι ο Μάριος και πορευόμαστε μαζί (με τους περισσότερους τουλάχιστον) περίπου δώδεκα χρόνια - σίγουρα παντελώς άγνωστος σε όλους σας, καθώς δεν πρέπει να είχα ποστάρει πάνω από 10 μηνύματα στο προηγούμενο σάιτ. Ελπίζω και εύχομαι να ευοδωθεί η νέα προσπάθεια για ένα ήρεμο και πολιτισμένο καιρικό σάιτ, για μία διαδικτυακή γωνιά που δεν θα μας χωρίζει, αλλά θα μας ενώνει.

Καλως ηλθες Μαριε! Και εμεις αυτο ευχομαστε και αυτος ηταν κυριως ο λογος που εγινε αυτη η προσπαθεια.Δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα.Καλη παραμονη στο φορουμ φιλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

  Χαιρετω ολη την μετεοπαρεα σε ολη την Ελλαδα και σας ευχομαι καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα.Μιμης λεγομαι καταγωγη απο Ξηρολιβαδο Ημαθιας μενω Βεροια ειμαι 38 χρονων κ ασχολουμαι με αμμοβολες κ βαφες.Αγαπαω το βουνο λογω οτι περασα τα καλυτερα μου χρονια εκει ,λατρευο το χιονι αλλα κ τις καταιγιδες κανω εντουρο κ motocross   εδω και 23 χρονια ,λιγο σκι λιγο ψαρεμα κ μου αρεσει τρελα η πεζοπορια στο βουνο γιατι με ηρεμει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 7/1/2020 at 1:36 ΜΜ, Kojak είπε:

  Χαιρετω ολη την μετεοπαρεα σε ολη την Ελλαδα και σας ευχομαι καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα.Μιμης λεγομαι καταγωγη απο Ξηρολιβαδο Ημαθιας μενω Βεροια ειμαι 38 χρονων κ ασχολουμαι με αμμοβολες κ βαφες.Αγαπαω το βουνο λογω οτι περασα τα καλυτερα μου χρονια εκει ,λατρευο το χιονι αλλα κ τις καταιγιδες κανω εντουρο κ motocross   εδω και 23 χρονια ,λιγο σκι λιγο ψαρεμα κ μου αρεσει τρελα η πεζοπορια στο βουνο γιατι με ηρεμει.

Μιμή καλημέρα! Καλως όρισες στην παρέα μας! Καλές αναφορές από Βέροια από ποια περιοχή; Και με την πρώτη ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Μιμή καλημέρα! Καλως όρισες στην παρέα μας! Καλές αναφορές από Βέροια από ποια περιοχή; Και με την πρώτη ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας! 

Καλημερα φιλε μου στο πασακιοσκι μενω και φυσικα να τα πουμε καποια στιγμη !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Μιμή καλημέρα! Καλως όρισες στην παρέα μας! Καλές αναφορές από Βέροια από ποια περιοχή; Και με την πρώτη ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας! 

 

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Μιμή καλημέρα! Καλως όρισες στην παρέα μας! Καλές αναφορές από Βέροια από ποια περιοχή; Και με την πρώτη ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας! 

Καλημερα Χελμος καλο χιονιστερο υπολοιπο να εχουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και χρονια πολλα!με πολλα χιονια σε ολη την Ελλαδα ευχομαι!ονομαζομαι Δημητρης και μενω μονιμα Αυλωνα Αττικης!τρελαμενος με το χιονι οπως και εσεις!λατρης και των βουνων μας,οπου εχω γυρισει και αρκετα απο αυτα!ελπιζω να δωσω πολλες αναφορες απο την περιοχη,αλλα και οπου βρισκομαι μιας και ταξιδευω αρκετα με την δουλεια μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 10/1/2020 at 1:36 ΜΜ, Jimmys-snow είπε:

Καλημερα και χρονια πολλα!με πολλα χιονια σε ολη την Ελλαδα ευχομαι!ονομαζομαι Δημητρης και μενω μονιμα Αυλωνα Αττικης!τρελαμενος με το χιονι οπως και εσεις!λατρης και των βουνων μας,οπου εχω γυρισει και αρκετα απο αυτα!ελπιζω να δωσω πολλες αναφορες απο την περιοχη,αλλα και οπου βρισκομαι μιας και ταξιδευω αρκετα με την δουλεια μου!

Καλωσηρθες φίλε! 

Καλο και βαρύ υπόλοιπο χειμώνα! 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον είμαι από τους τελευταίους του snowreport που ήρθαν. Είχα να μπω στην ουσία από πέρυσι τον χειμώνα και έβλεπα ότι γράφουν ελάχιστοι και είχα παραξενευτεί. Ώσπου κάποια στιγμή έπεσε το μάτι μου στα μηνύματα και είδα το καινούριο φόρουμ. 

Τρίπολη μένω αλλά θα με βρείτε σε περιόδους διακοπών και στον Βόλο. Ανεβαίνω πολλές φορές Αθήνα καθώς υπάρχει σπίτι εκεί  και έχω περάσει πάνω από 12-13 χρόνια στην Αθήνα (Χαλάνδρι).

Ελεύθερος επαγγελματίας, λίγο μετά την μέση της δεκαετίας των 40, με οικογένεια. Αγαπημένα αθλήματα τένις, ποδόσφαιρο, σκι, πινγκ-πονγκ, μπάσκετ, ράφτινγκ. κτλ. 

Υ.Σ. Πέρα από την σύσταση εμένα προς εσάς, έχω ενδιαφέρον να μάθω πως έγινε αυτή η κίνηση για νέα φόρουμ... 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, gordonas είπε:

Μάλλον είμαι από τους τελευταίους του snowreport που ήρθαν. Είχα να μπω στην ουσία από πέρυσι τον χειμώνα και έβλεπα ότι γράφουν ελάχιστοι και είχα παραξενευτεί. Ώσπου κάποια στιγμή έπεσε το μάτι μου στα μηνύματα και είδα το καινούριο φόρουμ. 

Τρίπολη μένω αλλά θα με βρείτε σε περιόδους διακοπών και στον Βόλο. Ανεβαίνω πολλές φορές Αθήνα καθώς υπάρχει σπίτι εκεί  και έχω περάσει πάνω από 12-13 χρόνια στην Αθήνα (Χαλάνδρι).

Ελεύθερος επαγγελματίας, λίγο μετά την μέση της δεκαετίας των 40, με οικογένεια. Αγαπημένα αθλήματα τένις, ποδόσφαιρο, σκι, πινγκ-πονγκ, μπάσκετ, ράφτινγκ. κτλ. 

Υ.Σ. Πέρα από την σύσταση εμένα προς εσάς, έχω ενδιαφέρον να μάθω πως έγινε αυτή η κίνηση για νέα φόρουμ... 🙂

Καλημέρα φίλε και καλώς ξαναβρεθηκαμε🙂

Η αποχώρηση μας από το προηγούμενο φόρουμ,λόγω "ασυμφωνίας χαρακτήρων" κυρίως,οδήγησε στην αρχή αρκετά παιδιά κυρίως από τη βόρεια χώρα μας,αλλά και όλους όσους είχαμε σύμπνοια απόψεων να αναζητήσουμε έναν καιρικό χώρο να τα λέμε.Ετσι για να κρατηθει το παρεάκι και να μη διασκορπιστουμε σε διάφορες καιρικες ομάδες στο fb,δημιουργήθηκε μια κλειστή ομάδα στο fb από λίγα μέλη που σταδιακά αυξανοντουσαν.Εκει υπηρχε ένα πολύ ζεστό κλίμα μακρυα από τοπικιστικές "σκαλωσεις" και ειρωνικές εκφρασεις.Επειδη τίποτα δεν ήταν προσυνενοημενο και προαποφασισμένο,δε ξέραμε εάν θα μείνουμε στο fb και θα ανοίξουμε την ομάδα,αν θα πάμε σε αλλο φόρουμ που είχε έτοιμο ένα μέλος απ' τη Σαλόνικα,η αν θα μπορέσουμε να στήσουμε κάτι δικό μας από την αρχή.Μετα από ψηφοφορία αποφασίστηκε η 3η λύση,και μπήκαμε στην αναζήτηση μιας καλής πλατφόρμας ενώ παράλληλα ψηφίζαμε και για το όνομα.

Μολις έφτασε η πλατφόρμα στα χέρια μας και είχε παρθεί και το domain,άρχισε η μετάφραση της καθώς και η δημιουργία των θεμάτων.

Όπως γράφτηκε και στην αρχή θέλαμε να κάνουμε κάτι για να ευχαριστιόμαστε αμέριμνοι το hobby μας,και να διατηρηθεί το παρεακι.Το αν θα ειμασταν ένα φόρουμ από 30-50-100 άτομα δε μας πολυαπασχολουσε.

Σήμερα,και μετά από 11 μήνες ακριβώς αυτός ο ιστότοπος έχει καταφέρει να προσελκύσει πολλά νέα και ΕΝΕΡΓΑ μέλη από όλη τη χώρα,και να γίνει το Νο1 (γενικά στην Ελλαδα) στην ενημέρωση για αναφορές κακοκαιριων,αλλα και στις αναλύσεις χαρτών.

Επίσης σε συνεχή ανοδική τροχιά μήνα με τον μήνα,έχετε καταφέρει να φέρετε το φόρουμ σε πολύ υψηλές θεσεις.Αναμεσα σε εκατομμύρια sites παγκοσμίως,και εκατοντάδων χιλιάδων σε Ελλαδα, η θέση του στο τέλος του 2019 ήταν η κάτωθι.

Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ  από καρδιας,από όλους εμάς προς ολους εσάς που είστε η ψυχή του φορουμ.

IMG_20200112_081604.thumb.jpg.85968cad687ce4d7da0363cb91975053.jpg

ΥΓ Κάποιες εξηγήσεις για το τι και πως κάποια στιγμή θα δινοντουσαν.Με αφορφη την ερώτηση του φίλου gordona δόθηκαν σήμερα.

Καλή Κυριακή σε όλους.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, gordonas είπε:

Μάλλον είμαι από τους τελευταίους του snowreport που ήρθαν. Είχα να μπω στην ουσία από πέρυσι τον χειμώνα και έβλεπα ότι γράφουν ελάχιστοι και είχα παραξενευτεί. Ώσπου κάποια στιγμή έπεσε το μάτι μου στα μηνύματα και είδα το καινούριο φόρουμ. 

Τρίπολη μένω αλλά θα με βρείτε σε περιόδους διακοπών και στον Βόλο. Ανεβαίνω πολλές φορές Αθήνα καθώς υπάρχει σπίτι εκεί  και έχω περάσει πάνω από 12-13 χρόνια στην Αθήνα (Χαλάνδρι).

Ελεύθερος επαγγελματίας, λίγο μετά την μέση της δεκαετίας των 40, με οικογένεια. Αγαπημένα αθλήματα τένις, ποδόσφαιρο, σκι, πινγκ-πονγκ, μπάσκετ, ράφτινγκ. κτλ. 

Υ.Σ. Πέρα από την σύσταση εμένα προς εσάς, έχω ενδιαφέρον να μάθω πως έγινε αυτή η κίνηση για νέα φόρουμ... 🙂

καλως μας ηρθες.καλες αναφορες απο οπουδηποτε και αν εισαι...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε γκόρντονα!!! Καλές αναφορές και καλές συζητήσεις!! Να ξέρεις ότι στο φόρουμ εδώ το καινούριο μπορείς να ανεβάσεις εικόνες στον υπόλογιστή σου με ένα απλό copy-paste.....!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε γκόρντονα!!! Καλές αναφορές και καλές συζητήσεις!! Να ξέρεις ότι στο φόρουμ εδώ το καινούριο μπορείς να ανεβάσεις εικόνες στον υπόλογιστή σου με ένα απλό copy-paste.....!!!!!!!!!!!

χαχαχαχα ρε σιγά το πράγμα, αυτό είναι κάτι το οποίο πρέπει να επιβάλλεται. Εμένα μου αρέσουν οι αναβαθμίσεις σε σύγκριση με το άλλο στα παρακάτω

Μπορώ να βάλω σχεδόν όσα συνημμένα θέλω, όσο και να βγαίνουν φούλ μέγεθος

μπορώ να κάνω ένα print screen να το βάλω στην ζωγραφική, από εκεί αντιγραφή επικόλληση ΚΑΤΕΥΕΘΕΙΑΝ στο φόρουμ χωρίς να χρειάζεται να αποθηκεύσω σε αρχαίο ζωγραφικής

Η φωνητική προειδοποίηση όταν κάποιος σου κάνει παράθεση, ή όταν μπαίνει καινούργιο ποστ και είσαι στο ίδιο θέμα.

 

κατά τα άλλα ένα καλωσόρισμα σε όλους από εμένα, και πολύ ενδιαφέροντα αυτά που έβαλε ο teo_73!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα καλωσόρισμα και απο έμενα σ `όλα τα παιδιά που έκαναν εγγραφή αυτές τις μέρες .Καλή χρονιά με υγεία σ ε όλους και καλές αναφορές!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...