Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Με λένε Κώστα. Σήμερα ανακάλυψα με χαρά τον νέο ιστότοπο! Παρακολουθούσα τις συζητήσεις των μελών στο άλλο φόρουμ τα τελευταία 3 χρόνια. Περισσότερο σαν παρατηρητής, ομολογώ, καθώς δεν διαθέτω τις επιστημονικές (και όχι μόνο) γνώσεις που οι περισσότεροι εδώ μέσα, διαθέτουν. Έχω μάθει πολλά από εσάς και συνεχίζω να μαθαίνω και να ψάχνομαι. Επίσης, να σημειώσω ότι ουδέποτε χρησιμοποίησα ή αναπαρήγαγα κάποια συζήτηση που έγινε εδώ μέσα, καθώς δε με ενδιαφέρει αυτού του είδους η ενασχόληση με το forum. Είμαι λάτρης των καιρικών φαινομένων, ειδικά του χιονιού και πιο γενικά του (άστατου) καιρού, εξ απαλών ονύχων (που λένε και στο χωριό μου!). Επίσης, μισώ το ξερόκρυο χωρίς φαινόμενα!

Μέχρι το καλοκαίρι ήμουν κάτοικος Αγίων Αναργύρων Αττικής. Από τότε και στο εξής μένω στο χωριό Κριτσά του Αγίου Νικολάου Κρήτης με αγαπημένο προορισμό το οροπέδιο Καθαρό, καθώς και το γειτονικό δημοφιλές Οροπέδιο του Λασιθίου. 

Παράκληση: Θα ήθελα, κάποιος από το forum να μπει στον κόπο να μου προτείνει με προσωπικό μήνυμα έναν μετεωρολογικό σταθμό (για αρχαρίους!) που θα θέλω πολύ να εγκαταστήσω στον νέο τόπο που μένω.

Καλή συνέχεια! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kwskat είπε:

Καλησπέρα,

Με λένε Κώστα. Σήμερα ανακάλυψα με χαρά τον νέο ιστότοπο! Παρακολουθούσα τις συζητήσεις των μελών στο άλλο φόρουμ τα τελευταία 3 χρόνια. Περισσότερο σαν παρατηρητής, ομολογώ, καθώς δεν διαθέτω τις επιστημονικές (και όχι μόνο) γνώσεις που οι περισσότεροι εδώ μέσα, διαθέτουν. Έχω μάθει πολλά από εσάς και συνεχίζω να μαθαίνω και να ψάχνομαι. Επίσης, να σημειώσω ότι ουδέποτε χρησιμοποίησα ή αναπαρήγαγα κάποια συζήτηση που έγινε εδώ μέσα, καθώς δε με ενδιαφέρει αυτού του είδους η ενασχόληση με το forum. Είμαι λάτρης των καιρικών φαινομένων, ειδικά του χιονιού και πιο γενικά του (άστατου) καιρού, εξ απαλών ονύχων (που λένε και στο χωριό μου!). Επίσης, μισώ το ξερόκρυο χωρίς φαινόμενα!

Μέχρι το καλοκαίρι ήμουν κάτοικος Αγίων Αναργύρων Αττικής. Από τότε και στο εξής μένω στο χωριό Κριτσά του Αγίου Νικολάου Κρήτης με αγαπημένο προορισμό το οροπέδιο Καθαρό, καθώς και το γειτονικό δημοφιλές Οροπέδιο του Λασιθίου. 

Παράκληση: Θα ήθελα, κάποιος από το forum να μπει στον κόπο να μου προτείνει με προσωπικό μήνυμα έναν μετεωρολογικό σταθμό (για αρχαρίους!) που θα θέλω πολύ να εγκαταστήσω στον νέο τόπο που μένω.

Καλή συνέχεια! 

Kαλησπερα Κωστα καλως ηλθες στη παρεα μας.🙂Καλη χρονια και καλες αναφορες απο το ομορφο Λασιθι. Για τον σταθμο ρωτα και στο αναλογο θεμα τα παιδια αν θες. https://weather-club.gr/main/index.php?/topic/169-περι-μετεωρολογικου-σταθμου/page/11/&tab=comments#comment-54798

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς τον φίλο Κώστα από την πανέμορφη Κρητη μας και την περιοχή του Αγίου Νικολάου!!! Καλές βροχοαναφορές αρχικά τις αμέσως επόμενες μέρες φίλε απο την περιοχή σου και μην στεναχωριέσαι ούτε εμείς η συντριπτική πλειοψηφία μας κατέχει επιστημονικές γνώσεις...σχεδόν όλοι ερασιτέχνες είμαστε απλά αγαπάμε-λατρεύουμε τον καιρό και τις εκφάνσεις του....και κυρίως το χιόνι....το χόμπι μας κάνουμε!!! Καλώς ήρθες και πάλι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα . Αν και δεν είμαι εντελώς καινούριο μέλος προτίμησα να αυτοσυστηθώ και γω. Καταρχάς λέγομαι Δημήτρης και ο λόγος που βρίσκομαι εδω ειναι η αγαπη μου για το χιονι.... Αρκετο καιρο εψαχνα να βρω ανθρωπους να αναλυσουμε την καιρικη επικαιροτητα ομως δεν εβρισκα καποιον.. Μια μερα εντελως τυχαια βρηκα αυτο το φορουμ και χαρηκα παρα πολυ που βρηκα ανθρωπους με παθος για το χιονι και την μετεωρολογια. Απο εκεινη την μερα αυτο το φορουμ εγινε καθημερινη μου συνηθεια πρωινη απογευματινη βραδυνη.... Μεσα απο εδω εμαθα πολλα πραγματα που ηθελα να μαθω για την μετεωρολογια απο εμπειρους ερασιτεχνες μετεωρολογους και φυσικα τις δυσκολες ωρες αναμονης του χιονιου ( οι χιονοφιλοι θα καταλαβουν 😉) μεσω της συνεχους ενημερωσης απο εδω μπορεσα και τις περασα.. Παρα να περιμενω συνεχως τις ανανεωσεις στα καιρικα site και τους μετεωρολογους στην τηλεοραση. Εχω πολλα να μαθω ακομα .... Το σιγουρο ομως ειναι οτι σε αυτο το φορουμ θα ειμαι μονιμως ενεργος... Καλο απογευμα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γειά και από εμένα...Παρακαλώ συγχωρήστε μου πιθανές παρατυπίες γιατί γράφω για πρώτη φορά σε forum(...ναι ανήκω στην κατηγορία των ''βροντόσαυρων''...)....Παρακολουθώ όμως καιρικά forum από το 2005 συστηματικά...χιονοπρεζάκιας γαρ!!!Είμαι λίγο μαθουσάλας... 55 και βλέπουμε..αλλά με το χιόνι ξαναγίνομαι 8,άντε βαριά 10...ούτε χρόνο παραπάνω.Αποφάσισα να μπω στην ομάδα σας γιατί μέχρι στιγμής ,μη σας ματιάσω κιόλας...,είστε καταπληκτικό παρεάκι με εξαιρετικό επίπεδο όλοι σας...και για αυτό σας αξίζουν χίλια μπράβο...τοξικότητα 0 βαθμοί !!!Μένω άνω Χαλάνδρι  H 216m και ο καλύτερος χιονιάς με διαφορά για την περιοχή μου ήταν του 2002 !!! απλά δεν είχε ,και δεν ξέρω αν θα ,ξαναγίνει ΠΟΤΕ...!!!Τρελένομαι για ορειβασία , ψαροντόφεκο , φωτογραφία και ατελείωτο περπάτημα στο χιόνι με χιονορακέτες...Αυτά .... γιατί σας βλέπω με παρακεταμόλη...απο το μπλα μπλα μου...Μια μικρή χάρη ζητώ, αν είναι εύκολο... να μου γράψει κάποιος τα βασικά για το πως μπορώ να αναρτώ εδω στο forum(γράψιμο,fotos κλπ)...Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!!

ΥΓ. Εκ των υστέρων ( ... ου γαρ έρχεται μόνον ...) .... Με λένε Άγγελο και .... δεν είμαι καθόλου καλά. ...🙃 (... στα μυαλά....)😀 !!!!

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
ου γαρ έρχεται μόνον ...
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

Γειά και από εμένα...Παρακαλώ συγχωρήστε μου πιθανές παρατυπίες γιατί γράφω για πρώτη φορά σε forum(...ναι ανήκω στην κατηγορία των ''βροντόσαυρων''...)....Παρακολουθώ όμως καιρικά forum από το 2005 συστηματικά...χιονοπρεζάκιας γαρ!!!Είμαι λίγο μαθουσάλας... 55 και βλέπουμε..αλλά με το χιόνι ξαναγίνομαι 8,άντε βαριά 10...ούτε χρόνο παραπάνω.Αποφάσισα να μπω στην ομάδα σας γιατί μέχρι στιγμής ,μη σας ματίασω κιόλας...,είστε καταπληκτικό παρεάκι με εξαιρετικό επίπεδο όλοι σας...και για αυτό σας αξίζουν χίλια μπράβο...τοξικότητα 0 βαθμοί !!!Μένω άνω Χαλάνδρι  H 216m και ο καλύτερος χιονιάς με διαφορά για την περιοχή μου ήταν του 2002 !!! απλά δεν είχε ,και δεν ξέρω αν θα ,ξαναγίνει ΠΟΤΕ...!!!Τρελένομαι για ορειβασία , ψαροντόφεκο , φωτογραφία και ατελείωτο περπάτημα στο χιόνι με χιονορακέτες...Αυτά .... γιατί σας βλέπω με παρακεταμόλη...απο το μπλα μπλα μου...Μια μικρή χάρη ζητώ, αν είναι εύκολο... να μου γράψει κάποιος τα βασικά για το πως μπορώ να αναρτώ εδω στο forum(γράψιμο,fotos κλπ)...Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!!

Καλώς ηλθες φίλε.Μια χαρά ανάρτησες το πρώτο σου ποστ.Εαν θες να απαντήσεις σε κάποιο μέλος μπορείς να κλικαρεις τη παράθεση.Φωτο  η βίντεο μπορείς να βάλεις με αντιγραφή επικόλληση Εάν δεν είναι δικές σου θα πρέπει να βάλεις και το λινκ από κάτω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

Γειά και από εμένα...Παρακαλώ συγχωρήστε μου πιθανές παρατυπίες γιατί γράφω για πρώτη φορά σε forum(...ναι ανήκω στην κατηγορία των ''βροντόσαυρων''...)....Παρακολουθώ όμως καιρικά forum από το 2005 συστηματικά...χιονοπρεζάκιας γαρ!!!Είμαι λίγο μαθουσάλας... 55 και βλέπουμε..αλλά με το χιόνι ξαναγίνομαι 8,άντε βαριά 10...ούτε χρόνο παραπάνω.Αποφάσισα να μπω στην ομάδα σας γιατί μέχρι στιγμής ,μη σας ματίασω κιόλας...,είστε καταπληκτικό παρεάκι με εξαιρετικό επίπεδο όλοι σας...και για αυτό σας αξίζουν χίλια μπράβο...τοξικότητα 0 βαθμοί !!!Μένω άνω Χαλάνδρι  H 216m και ο καλύτερος χιονιάς με διαφορά για την περιοχή μου ήταν του 2002 !!! απλά δεν είχε ,και δεν ξέρω αν θα ,ξαναγίνει ΠΟΤΕ...!!!Τρελένομαι για ορειβασία , ψαροντόφεκο , φωτογραφία και ατελείωτο περπάτημα στο χιόνι με χιονορακέτες...Αυτά .... γιατί σας βλέπω με παρακεταμόλη...απο το μπλα μπλα μου...Μια μικρή χάρη ζητώ, αν είναι εύκολο... να μου γράψει κάποιος τα βασικά για το πως μπορώ να αναρτώ εδω στο forum(γράψιμο,fotos κλπ)...Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!!

Δική μας χαρά και τιμή φίλε που μετά από χρόνια παρακολούθησης αποφάσισες να γράψεις κιόλας σε ένα καιρικό φόρουμ και αυτό είναι το δικό μας.....και πίστεψέ με αν και το ξέρεις αφού μας παρακολουθούσες από παλιά...ότι γι αυτό κάναμε όλη αυτην την προσπάθεια το καινούριο αυτό "σπίτι" μας ...για να μπορούμε με ευχάριστο τρόπο σαν μια καλή παρέα όλοι μαζί... να περνάμε την ώρα μας συζητώντας για το αγαπημένο μας χόμπι μακριά από τις τοξικότητες και τις "αρρώστιες¨" του παρελθόντος......και αυτό θα προσπαθήσουμε να το διαφυλάξουμε με νύχια και με δόντια...όσοι και αν είμαστε 50-100 ....1000....όσοι μόνο θέλουν αυτό το κλίμα..γιατί σε καιρόφιλους και καιροτρελαμένους-χιονοτρελαμένους ..δηλαδή σε ανθρώπους με την ίδια τρέλα και το ίδιο χόμπι μόνο αυτό ταιριάζει.....μόνο έτσι είναι το σωστό...όποιος δεν είναι έτσι και του αρέσουν οι τοξικότητες και οι αρρωστημένες καταστάσεις δεν είναι για την παρέα μας....

που παρεπιπτώντος σε λίγες μέρες κλείνει κι ένα ολόκληρο χρόνο τον πρώτο της ..σε λειτουργία.....

Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας φίλε και να περνάμε καλά όλοι μαζί !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Δική μας χαρά και τιμή φίλε που μετά από χρόνια παρακολούθησης αποφάσισες να γράψεις κιόλας σε ένα καιρικό φόρουμ και αυτό είναι το δικό μας.....και πίστεψέ με αν και το ξέρεις αφού μας παρακολουθούσες από παλιά...ότι γι αυτό κάναμε όλη αυτην την προσπάθεια το καινούριο αυτό "σπίτι" μας ...για να μπορούμε με ευχάριστο τρόπο σαν μια καλή παρέα όλοι μαζί... να περνάμε την ώρα μας συζητώντας για το αγαπημένο μας χόμπι μακριά από τις τοξικότητες και τις "αρρώστιες¨" του παρελθόντος......και αυτό θα προσπαθήσουμε να το διαφυλάξουμε με νύχια και με δόντια...όσοι και αν είμαστε 50-100 ....1000....όσοι μόνο θέλουν αυτό το κλίμα..γιατί σε καιρόφιλους και καιροτρελαμένους-χιονοτρελαμένους ..δηλαδή σε ανθρώπους με την ίδια τρέλα και το ίδιο χόμπι μόνο αυτό ταιριάζει.....μόνο έτσι είναι το σωστό...όποιος δεν είναι έτσι και του αρέσουν οι τοξικότητες και οι αρρωστημένες καταστάσεις δεν είναι για την παρέα μας....

που παρεπιπτώντος σε λίγες μέρες κλείνει κι ένα ολόκληρο χρόνο τον πρώτο της ..σε λειτουργία.....

Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας φίλε και να περνάμε καλά όλοι μαζί !!!

Φίλε μου τα λόγια σου αποδεικνύουν την ποιότητα σου.Και ασφαλώς θα συμφωνήσω μαζί σου ότι οποιαδήποτε τοξικότητα δεν θα ''φωλιάσει'' εδώ με τίποτα !!!Μεγάλη μου χαρά και τιμή να συζητώ με τα μέλη αυτής της ομάδας που και ποιότητα έχουν και γνωρίζουν πως θα την διαφυλάξουν!!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά... καινούργιος στο φόρουμ με ηλικια στα 44 πλέον και άρρωστος με τα καιρικά φαινόμενα όλων των ειδών από μικρό παιδί και με ένα όνειρο (τρελό και απατηλό)να ζήσω την εμπειρία ενός storm chaser κάποια στιγμή.... θιασώτης και εγώ του προηγούμενου φόρουμ για πάρα πολλά χρόνια,αλλά και του τωρινού, και ξέροντας μόνο κατά όνομα τους περισσότερους,αποφάσισα να συμμετέχω λίγο πιο ενεργά μόνο και μόνο επειδή τον τελευταίο χρόνο έχω εγκατασταθεί μόνιμα στα Ζαγοροχώρια και συγκεκριμένα στο πανέμορφο Μονοδένδρι στα 1065 υψ... περισσότερο με τις αναφορές μου και λιγότερο με τις γνώσεις μου μιας και από χάρτες όσο και να κάνω την προσπάθεια να τους διαβάζω καλύτερα και να εξελίσσομαι μαθαίνοντας (το φόρουμ για μένα είναι ΚΑΙ σχολείο) υπάρχουν πιο ειδικοί από μένα και πιο καταρτισμένα άτομα στο να τους αναλύουν... αυτά από μένα και ευχαριστώ που προσφέρεται αυτός ο χώρος για ανταλλαγή απόψεων,ιδεών και προγνώσεων με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρέλα με εμένα...η περίπου 🙂....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Fu man chu είπε:

Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά... καινούργιος στο φόρουμ με ηλικια στα 44 πλέον και άρρωστος με τα καιρικά φαινόμενα όλων των ειδών από μικρό παιδί και με ένα όνειρο (τρελό και απατηλό)να ζήσω την εμπειρία ενός storm chaser κάποια στιγμή.... θιασώτης και εγώ του προηγούμενου φόρουμ για πάρα πολλά χρόνια,αλλά και του τωρινού, και ξέροντας μόνο κατά όνομα τους περισσότερους,αποφάσισα να συμμετέχω λίγο πιο ενεργά μόνο και μόνο επειδή τον τελευταίο χρόνο έχω εγκατασταθεί μόνιμα στα Ζαγοροχώρια και συγκεκριμένα στο πανέμορφο Μονοδένδρι στα 1065 υψ... περισσότερο με τις αναφορές μου και λιγότερο με τις γνώσεις μου μιας και από χάρτες όσο και να κάνω την προσπάθεια να τους διαβάζω καλύτερα και να εξελίσσομαι μαθαίνοντας (το φόρουμ για μένα είναι ΚΑΙ σχολείο) υπάρχουν πιο ειδικοί από μένα και πιο καταρτισμένα άτομα στο να τους αναλύουν... αυτά από μένα και ευχαριστώ που προσφέρεται αυτός ο χώρος για ανταλλαγή απόψεων,ιδεών και προγνώσεων με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρέλα με εμένα...η περίπου 🙂....

Καλώς ήρθες φίλε στην παρέα μας και εύχομαι πολλές ωραίες αναφορές από το πανέμορφο Μονοδένδρι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Καλώς ήρθες φίλε στην παρέα μας και εύχομαι πολλές ωραίες αναφορές από το πανέμορφο Μονοδένδρι. 

Σ ευχαριστώ πολύ...Καλώς σε (σας) βρήκα φίλε μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Fu man chu είπε:

Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά... καινούργιος στο φόρουμ με ηλικια στα 44 πλέον και άρρωστος με τα καιρικά φαινόμενα όλων των ειδών από μικρό παιδί και με ένα όνειρο (τρελό και απατηλό)να ζήσω την εμπειρία ενός storm chaser κάποια στιγμή.... θιασώτης και εγώ του προηγούμενου φόρουμ για πάρα πολλά χρόνια,αλλά και του τωρινού, και ξέροντας μόνο κατά όνομα τους περισσότερους,αποφάσισα να συμμετέχω λίγο πιο ενεργά μόνο και μόνο επειδή τον τελευταίο χρόνο έχω εγκατασταθεί μόνιμα στα Ζαγοροχώρια και συγκεκριμένα στο πανέμορφο Μονοδένδρι στα 1065 υψ... περισσότερο με τις αναφορές μου και λιγότερο με τις γνώσεις μου μιας και από χάρτες όσο και να κάνω την προσπάθεια να τους διαβάζω καλύτερα και να εξελίσσομαι μαθαίνοντας (το φόρουμ για μένα είναι ΚΑΙ σχολείο) υπάρχουν πιο ειδικοί από μένα και πιο καταρτισμένα άτομα στο να τους αναλύουν... αυτά από μένα και ευχαριστώ που προσφέρεται αυτός ο χώρος για ανταλλαγή απόψεων,ιδεών και προγνώσεων με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρέλα με εμένα...η περίπου 🙂....

καλως ήρθες φίλε! Είναι πολύ καλό να έχουμε και παραπάνω ανταποκριτές από την όμορφή μας Ήπειρο! Μακάρι να ζήσουμε σύντομα παλιακές στιγμές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του φόρουμ! Είμαι καινούργιο μέλος του φόρουμ αλλά το παρακολουθώ χρόνια!Ζω μόνιμα στην ορεινή περιοχή των δυτικών Βαρδουσίων στα σύνορα Ναυπακτίας και Φωκίδας μια άγνωστη καιρικά περιοχή για τους περισσότερους καθώς η πρόσβαση σ αυτά τα μέρη είναι εξαιρετικά δύσκολη ειδικά το χειμώνα! Θα έχετε από δω και στο εξής και τις δικές μου αναφορές από την περιοχή μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 ώρες πριν, black snow είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του φόρουμ! Είμαι καινούργιο μέλος του φόρουμ αλλά το παρακολουθώ χρόνια!Ζω μόνιμα στην ορεινή περιοχή των δυτικών Βαρδουσίων στα σύνορα Ναυπακτίας και Φωκίδας μια άγνωστη καιρικά περιοχή για τους περισσότερους καθώς η πρόσβαση σ αυτά τα μέρη είναι εξαιρετικά δύσκολη ειδικά το χειμώνα! Θα έχετε από δω και στο εξής και τις δικές μου αναφορές από την περιοχή μου!

Καλως ηλθες φιλε και καλες αναφορες απο τον ομορφο τοπο σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 24/2/2020 at 4:21 ΜΜ, Fu man chu είπε:

Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά... καινούργιος στο φόρουμ με ηλικια στα 44 πλέον και άρρωστος με τα καιρικά φαινόμενα όλων των ειδών από μικρό παιδί και με ένα όνειρο (τρελό και απατηλό)να ζήσω την εμπειρία ενός storm chaser κάποια στιγμή.... θιασώτης και εγώ του προηγούμενου φόρουμ για πάρα πολλά χρόνια,αλλά και του τωρινού, και ξέροντας μόνο κατά όνομα τους περισσότερους,αποφάσισα να συμμετέχω λίγο πιο ενεργά μόνο και μόνο επειδή τον τελευταίο χρόνο έχω εγκατασταθεί μόνιμα στα Ζαγοροχώρια και συγκεκριμένα στο πανέμορφο Μονοδένδρι στα 1065 υψ... περισσότερο με τις αναφορές μου και λιγότερο με τις γνώσεις μου μιας και από χάρτες όσο και να κάνω την προσπάθεια να τους διαβάζω καλύτερα και να εξελίσσομαι μαθαίνοντας (το φόρουμ για μένα είναι ΚΑΙ σχολείο) υπάρχουν πιο ειδικοί από μένα και πιο καταρτισμένα άτομα στο να τους αναλύουν... αυτά από μένα και ευχαριστώ που προσφέρεται αυτός ο χώρος για ανταλλαγή απόψεων,ιδεών και προγνώσεων με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρέλα με εμένα...η περίπου 🙂....

Καλως ηλθες FU! Καλες αναφορες απο τα ομορφα Ζαγοροχωρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Καλως ηλθες FU! Καλες αναφορες απο τα ομορφα Ζαγοροχωρια.

Ευχαριστώ φίλε.. προς το παρόν άνοιξη εδώ... αναμένουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 24/2/2020 at 4:21 ΜΜ, Fu man chu είπε:

Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά... καινούργιος στο φόρουμ με ηλικια στα 44 πλέον και άρρωστος με τα καιρικά φαινόμενα όλων των ειδών από μικρό παιδί και με ένα όνειρο (τρελό και απατηλό)να ζήσω την εμπειρία ενός storm chaser κάποια στιγμή.... θιασώτης και εγώ του προηγούμενου φόρουμ για πάρα πολλά χρόνια,αλλά και του τωρινού, και ξέροντας μόνο κατά όνομα τους περισσότερους,αποφάσισα να συμμετέχω λίγο πιο ενεργά μόνο και μόνο επειδή τον τελευταίο χρόνο έχω εγκατασταθεί μόνιμα στα Ζαγοροχώρια και συγκεκριμένα στο πανέμορφο Μονοδένδρι στα 1065 υψ... περισσότερο με τις αναφορές μου και λιγότερο με τις γνώσεις μου μιας και από χάρτες όσο και να κάνω την προσπάθεια να τους διαβάζω καλύτερα και να εξελίσσομαι μαθαίνοντας (το φόρουμ για μένα είναι ΚΑΙ σχολείο) υπάρχουν πιο ειδικοί από μένα και πιο καταρτισμένα άτομα στο να τους αναλύουν... αυτά από μένα και ευχαριστώ που προσφέρεται αυτός ο χώρος για ανταλλαγή απόψεων,ιδεών και προγνώσεων με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρέλα με εμένα...η περίπου 🙂....

...καλωσήλθες φίλε από το πανέμορφο Μονοδένδρι ... και συγχαρητήρια που πήρες την απόφαση για μόνιμη εγκατάσταση (...κάτι που δεν είχα  τελικά τα κότσια να κάνω , παρόλο που ''κόβω φλέβα'' για το Ζαγόρι ,...και παλι μπράβο σου 👏)...Εύχομαι να μας δίνεις πολλές ΄΄λευκές'' αναφορές... (...αν και εφέτος έχει πέσει ''η κατάρα των Φαραώ'' ....)...εξαιρετική και η επιλογή του χωριού ως αναφορά τις χιονοστρώσεις αφού λόγω θέσης κυρίως είναι μέσα στο Top 5 των Ζαγοροχωρίων ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμια θεση για να κοτσαρο ενα τροχοσπιτο υπαρχει;😛

Επεξεργάστηκε από weatherlover 64
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...