Jump to content
Κώστας.

Οι καλύτερες φωτογραφίες που βγάλαμε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπλε πανσέληνος και μια καρδιά... νύχτα 31ης/3 προς 1 Απριλίου 2018, λίγα λεπτά μετά τις 2 τα μεσάνυχτα...

Εκείνο το βράδυ είχε αέρα και μια σπαστή συννεφιά και νωρίτερα είχαμε βγει Περιστέρι, με τη ξαδέρφη μου για κανα κοκτέιλ και με κάτι παιδιά...! Τρομερή νύχτα με τα σύννεφα κυριολεκτικά να τρέχουν πολύ γρήγορα σαν καπνός..... τράβηξα πόσες φώτο μέχρι που τυχαία πήρα αυτή! Ένα υπέροχο και μαγικό συναίσθημα με κυρίευσε μετά για την υπόλοιπη νύχτα... ένιωσα και τυχερός αλλά κυρίως... παρότι η φωτογραφία λήφθηκε τυχαία μια συγκεκριμένη χρονική στιγμή, ανάμεσα σε πόσες άλλες, αυτή δεν έμοιζε καθόλου τυχαία.....

IMG_20180401_034214_042.thumb.jpg.7e2de4e99edb7811784d56b3576ef363.jpg

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγες μέρες αγόρασα μια Nikon D 5300 με ένα 18-55 και έναν 70-300 οπότε σιγά σιγά μόλις μάθω τι μπορεί να μου προσφέρει στο manual θα postaρω και εγώ!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Πριν λίγες μέρες αγόρασα μια Nikon D 5300 με ένα 18-55 και έναν 70-300 οπότε σιγά σιγά μόλις μάθω τι μπορεί να μου προσφέρει στο manual θα postaρω και εγώ!!!! 

Ωωωωωωωωωωωωββ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 ώρες πριν, Κώστας. είπε:

Χρειάζεσαι επειγόντως ταξιδι

Σου στέλνω Iban μου βάζεις 2.000 ευρώ και έφυγα..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 hours ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Σου στέλνω Iban μου βάζεις 2.000 ευρώ και έφυγα..... 

Δε στέλνεις καλυτερα τη κάμερα σε μενα που θα πιάσει και τόπο; Χαχαχαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 15/9/2019 at 9:54 ΜΜ, sotos*snow είπε:

Îεν ÏÏάÏÏει διαθέÏιμη ÏεÏιγÏαÏή για Ïη ÏÏÏογÏαÏία.

Εγνατία οδός στον κάμπο της Ημαθίας με προσανατολισμό προς Θεσ/νικη

21/3/2019

@Argiris Karamouzas

Σωτηρη μιας και πρωταρης εγω με τις dslr θα ηθελα να σε ρωτησω με τι φακο την τραβηξες και σε τις ρυθμισεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, mademjim είπε:

Πολίχνη μένω αλλά σκέφτομαι όταν μεγαλώσω να πάω εκεί να μείνω. Πάω συχνά Κορδελιό. Το έχω στο μυαλό μου ταυτισμένο με το φθινόπωρο και το χειμώνα. Πάω και βγάζω φωτό εκεί, κάνω βόλτες κλπ. Γουστάρω που λένε. Να βρεθούμε καμιά μέρα για καφεδάκι αν είναι. Α και η φωτό με το δέντρο το χιονισμένο είναι από πέρσι; Φοβερή φωτό ρε φίλε! Γουστάρω αυτές τις φθινοπωρινο-χειμωνιάτικες φωτό. Όσο σιχαίνομαι τις ανοιξιατικο-καλοκαιρινές άλλο τόσο λατρεύω τις φθινοπωρινο-χειμωνιάτικες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Πολίχνη μένω αλλά σκέφτομαι όταν μεγαλώσω να πάω εκεί να μείνω. Πάω συχνά Κορδελιό. Το έχω στο μυαλό μου ταυτισμένο με το φθινόπωρο και το χειμώνα. Πάω και βγάζω φωτό εκεί, κάνω βόλτες κλπ. Γουστάρω που λένε. Να βρεθούμε καμιά μέρα για καφεδάκι αν είναι. Α και η φωτό με το δέντρο το χιονισμένο είναι από πέρσι; Φοβερή φωτό ρε φίλε! Γουστάρω αυτές τις φθινοπωρινο-χειμωνιάτικες φωτό. Όσο σιχαίνομαι τις ανοιξιατικο-καλοκαιρινές άλλο τόσο λατρεύω τις φθινοπωρινο-χειμωνιάτικες. 

φυσικά για καφεδάκι στο il posto...μέσα και για συνάντηση μελών.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Costa Rica. 1.Δίπλα στο Ηφαίστειο Arenal ,ο Καταρράκτης La Fortuna  2. Ηφαίστειο Arenal , 3. Μια από τις παραλίες στο Manuel Antonio.

 

 

IMG_0359.JPG

IMG_0412.JPG

IMG_0499.JPG

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...