Jump to content
Κώστας.

Οι καλύτερες φωτογραφίες που βγάλαμε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 12/11/2019 at 8:18 PM, giannis.mar said:

Η καθολική εκκλησία του Αγίου Στεφανου στη Βιέννη λίγες μέρες αργότερα 

IMG-20191113-215155.jpg

Γοτθικός ρυθμός είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορει να μην ειναι φυσιολατρικη φωτο αλλα μπορει να εξαψει την φαντασια για επαγγελμα 😉 ξεσκιζεται στην δουλεια εκει που ειμαι

20191223_172450.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονισμένοι κουραμπιέδες !! Τι κι αν φύγαν τα Χριστούγεννα #Christmas_still_life

729168128_XX_.thumb.jpg.d596a13e18707f228326a8b08e53d616.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Κώστας. είπε:

FB_IMG_1590265071163.jpg

..... το τερπνόν μετά του ωφελίμου ..... !!!!! .....😂

ΥΓ.... καλό είναι να γράφεις και που είναι .... αν και φαντάζομαι ..... σαν τη Χαλκιδική δεν έχει .....!!!!!!....😋

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλκιδικη. Δε λεω ομως  ποιες για να μη μαθαινονται. Αν και δεν ειναι τιποτα μυστικες. Τις ξερουν πολλοι. Αλλα μην τις κάνουμε και σαν τους Εγκρεμνους και το Πορτο Κατσικι που τα ξερουν ολοι στην Ελλαδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, Κώστας. είπε:

Χαλκιδικη. Δε λεω ομως  ποιες για να μη μαθαινονται. Αν και δεν ειναι τιποτα μυστικες. Τις ξερουν πολλοι. Αλλα μην τις κάνουμε και σαν τους Εγκρεμνους και το Πορτο Κατσικι που τα ξερουν ολοι στην Ελλαδα.

..... ρε Κώστα έχω έρθει Χαλκιδική μέσα Ιουλίου του 2005 στη Βουρβουρού (εκεί έμενα) ..... και κάνω το λάθος να πάω καβουρότρυπες για μπάνιο (πήγα κι'αλλού τα ίδια σκ@τ@ ήταν από κόσμο....) ...... δεν υπήρχε ούτε cm για να ακουμπήσεις πετσέτα σ΄όλη την παραλία ..... το μέρος είναι ''καμένο'' από χρόνια .....!!!!!!..... έφυγα την επομένη κι'ολας , νύχτα ...... και πήγα Πήλιο και ευχαριστήθηκα και θάλασσα και βουνό , χωρίς κόσμο και με πολύ καλό φαγητό σε φοβερές τιμές ειδικά σε κάτι ορεινά χωριουδάκια ..... έχω γυρίσει το 80 % της Ελλάδας  ....... αυτό που γίνεται καλοκαίρι στην Χαλκιδική δεν περιγράφεται , μόνο στη μ@λ@κι@ τη Μύκονο παίζει κάτι παρόμοιο ..... και σου μιλάω για το 2005 .... ούτε πεθαμένος δεν ξαναπάω καλοκαίρι ....!!!!!! .......τι Πόρτο Κατσίκι μου λες ....??????.....καλά οι Εγκρεμνοί είναι ''απόμερη'' παραλία σε σχέση με τις παραλίες της Χαλκιδικής ...... δεν λέω ωραίο μέρος αλλά όταν θέλεις 40 min για να βρεις να παρκάρεις για να κάνεις ένα κολομπάνιο .... sorry δεν θα πάρω .....!!!!!..... να τη χαίρεστε καρντάσια ......!!!!!......😋

ΥΓ..... καλά να μη σου πω το τι γινόταν από σφήκες και κουνούπια ......!!!!!! άστο ..... δεν περιγράφω άλλο ......!!!!!......😂🤣 ..... βρε ουυυυυστττττ....!!!!!!!! ......😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Εγώ στη θάλασσα θέλω να βλέπω και κώλους. Τι να το κάνω το Πήλιο με τους γερικους κώλους. Μια φορά πήγα Πήλιο και εφριξα.  

Ούτε το πατεις με πάτω σε , μ αρέσει και τα νταβαντουρια. Δεν μπορώ αυτό με τον έναν πάνω στον άλλον. 

 Σε μια μέση κατάσταση βολευομαι.

 Αλλά στο Πήλιο νομίζω πηγαίνουν συνταξιούχοι. 

Επίσης επειδή δεν ξέρω μπάνιο θέλω θάλασσες ήρεμες και ρηχές.

 

 

Επεξεργάστηκε από Κώστας.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Κώστας. είπε:

Εγώ στη θάλασσα θέλω να βλέπω και κώλους. Τι να το κάνω το Πήλιο με τους γερικους κώλους. Μια φορά πήγα Πήλιο και εφριξα.  

Ούτε το πατεις με πάτω σε , μ αρέσει και τα νταβαντουρια. Δεν μπορώ αυτό με τον έναν πάνω στον άλλον. 

 Σε μια μέση κατάσταση βολευομαι.

 Αλλά στο Πήλιο νομίζω πηγαίνουν συνταξιούχοι. 

Επίσης επειδή δεν ξέρω μπάνιο θέλω θάλασσες ήρεμες και ρηχές.

 

 

..... λάθος εντύπωση έχεις για το Πήλιο .... αλλά δεν είναι ο χώρος για περαιτέρω ανάλυση ..... πάντως αυτά που θες να δεις εσύ τα θέλουμε όλοι μας 😉.... και πλέον υπάρχουν παντού ......!!!!!!....παντού όμως λέμε 😘.....!!!!!......χωρίς να σε ποδοπατάνε καμιά 100ρια αρκουδόμαγκες με τη τρίχα πλεκτό 😝 .... όπως στη Χαλκιδική το καλοκαίρι .....!!!!!! ......😜 ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 4/1/2022 at 12:05 ΜΜ, thesprotos είπε:

Σαν σήμερα... Το 2019 στη Σοφούλα... Στην Ηγουμενίτσα... Ωραίες εποχες🤣

IMG_20190104_163240.jpg

Commando σε βλεπω Γιαννη!!!Δεν καταλαβαινεις μια και απο κρυο.Ηταν super η σοφια για την Ηπειρο.

Στα Γιαννενα τοτε στις 4 ιανουαριου ειχαμε εξαιρετικη παπλαμουδα με 25 εκατοστα χιονοστρωση και αλλα 20 εκατοστα χιονοστρωση μετα απο 5 μερες με τον εγκλωβισμο ψηχους στις 9 ιανουαριου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...