Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτος Απριλης για τις περισσότερες περιοχές της χώρας !! Κι εδώ όλο το ξημέρωμα και το πρωί έβρεχε ποτιστικά λες κι έχουμε φθινόπωρο ! Αλλά 14,6 χιλιοστά στον σταθμό στα 34,6 η κακοκαιρία από χτες στα 67,2 ο μήνας στο Μακροχωρι από το μεσημέρι και μετά ηρέμησε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν να ειναι χιονισμένη όλη η περιοχή !!
Βουλιαγμένης Αθήνα.....στρωμένη με χαλάζι!!!
 Nikitas Mprouskos

 

FB_IMG_1555346919087.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σοκ και δέος στη Αθήνα βλέπω ο καιρός που κάνει ότι γουστάρει .... κάποιοι λέγανε ότι ήξεραν οι αρχαίοι που την έχτισαν μακριά από ακραία φαινόμενα .... αμ δε.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, sakis13 είπε:

Δεν υπαρχουν λογια Σπυρο μου...Ασυλληπτα νουμερα θα φτασουμε τα 100mm εντος ολιγου για απριλη.Στα 25mm τωρα..Εκει που περιοριζεται η ενταση ξανα καρεκλες!!Εχει κολλησει ο καιρος στα κεντρονοτια σημερα..

Ετσι σακη μου,Επικη ανοιξη μεχρι στιγμης.Πολλα νερα .Και αν τελικα πεσει μεσα και η μακροπροθεσμη του ακκιου.Και ο μαιος ετσι θα παει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγη ώρα σε βαγονι του μετρο, στο σταθμό της Αγίας Μαρίνας...απιστευτος ο τυπος!!!

Φυσικά σαρκασμός είναι....και δεν είναι σε δικό μας μετρό.....αλλά με όσα βλέπουμε ίσως δίνουμε ιδέες....χαχαχα.....

 

FB_IMG_1555346997958.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχουμε παυση λοιπον..Γκαζι σημερα25.8mm.Ο μηνας 96.4mm και το ετος 307.4mm..Ξυπνηστε με...

Χαροκοπειο καλλιθεα.20mm σημερα.78.2mm ο μηνας και 290mm το ετος..No comments!!

Υ.γ Μακαρεεε..Δε μπορω αλλο ρε φιλε...Τα εδωσα ολα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δέος προς νότιά μου.....εδώ είμαστε σε άλλη φάση εντελώς....φέρνει ψύχρα και καμια σταγόνα ο βοριάς και μέχρι εκεί...έκανε 2 ξεσπασματάκια νωρίτερα βέβαια....κάνει και κάτι βυθίσεις το ρεύμα....4,3mm έως τώρα εδώ....

image.png.5015f3c65b01737ca3437af59d7fde24.png

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11,2oC η θερμοκρασία εδώ και 10,4οC στα Ανω.....ο ΒΒΑ κάνει την αίσθηση χαμηλότερη έξω....ο χειμώνας επιμένει στα μαρμαρένια αλώνια της άνοιξης!!!....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΝΩ.....

με τόσο π@ιξιμο αν έρθει καμιά εβδομάδα με τέτοια φαινόμενα θα χρειαστείς τεχνητό  π.. εε γεννητικό όργανο. χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

με τόσο π@ιξιμο αν έρθει καμιά εβδομάδα με τέτοια φαινόμενα θα χρειαστείς τεχνητό  π.. εε γεννητικό όργανο. χαχαχαχαχαχαχα

Φιλαρακι εαν ερθει τετοια βδομαδα..Θα με ψαχνετε σε μοναστηρι...🤪η σε τρελαδικο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, sakis13 είπε:

Φιλαρακι εαν ερθει τετοια βδομαδα..Θα με ψαχνετε σε μοναστηρι...🤪η σε τρελαδικο..

Αν έρθει τέτοια εβδομάδα θα κατέβω και εγώ κάτω [αν δεν κλείσει η επιχείρηση όπως το πάει με την ατυχία που μας δέρνει χαχα] απλά εσύ θα είσαι σε άλλο μπαλκόνι να κάνεις την δουλειά σου μόνο σου. χαχαχαχαχαχα. Έπρεπε να ήταν καιρόφιλη η γυναίκα σου εκεί τι θα γινόταν χαχα. Εκεί σίγουρα σε εγκλεισμό και οι 2. ΤΡΕΛΕ🤪

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αν έρθει τέτοια εβδομάδα θα κατέβω και εγώ κάτω [αν δεν κλείσει η επιχείρηση όπως το πάει με την ατυχία που μας δέρνει χαχα] απλά εσύ θα είσαι σε άλλο μπαλκόνι να κάνεις την δουλειά σου μόνο σου. χαχαχαχαχαχα. Έπρεπε να ήταν καιρόφιλη η γυναίκα σου εκεί τι θα γινόταν χαχα. Εκεί σίγουρα σε εγκλεισμό και οι 2. ΤΡΕΛΕ

Απλα θα καναμε ολη μερα σεξ στο μπαλκονι...Και οχι μονος μου οπως τωρα..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Απλα θα καναμε ολη μερα σεξ στο μπαλκονι...Και οχι μονος μου οπως τωρα..😂

με πεθαίνεις με αυτά που μου λες χαχαχαχαχα είσαι εσύ μια τρέλα!! !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O Πάνος Καραγιάννης με το "Συμβαίνει Τώρα' του Ρ/Σ Καρπενήσι 97,5 και το αγαπημένο μας Βελούχι, σήμερα 14/4/2019....ξαναχιόνισε και ήδη ξαναχιονίζει από τα 1500μ.
Βροχές και χθες και σήμερα στη Χόχλια....μετά καταιγίδων....
Δεν υπάρχει ο φετινός Απρίλιος!!!

https://975fm.gr/erixe-akomi-mia-riganoyla-chioni-sto-veloychi-symvainei-tora-me-ton-pano-karagianni/

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΜΕΡΑ για την Αθήνα....καταγράφεται η ημερομηνία....15/4/2019....

Ευτυχώς δεν ονομάτισαν την κακοκαιρία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι κανει απεναντι στην Εύβοια ;;; Έλα ρε ,πέρνα τον Ευβοικο !!!! Φαίνεται οτι θα μας έρθει αν και με αυτά που έχουμε δει αυτές τις 2 ημέρες εμείς στα βόρεια δεν αισιοδοξούμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαλλον τη γλυτωνουμε τη μουφα σημερα.Καταιγιδαρα σε εξελιξη τωρα!

Καλα οχι καταιγιδαρα,καταιγιδουλα μαλλον..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...