Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είχαμε ον οφφ καταστάσεις, αλλά το πιο ωραίο δεν ήταν αυτό, αλλά το τεράστιο φούσκωμα στα νοτιοανατολικά μας το οποίο συμφωνεία πόλυτα με τα cape/li που έδωσε ο τζίφος [και όχι μόνο] Ήταν μια ευχάριστη βόλτα με ποδήλατο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι στη Βέροια στο κέντρο οδό Μητροπόλεως άνοιξαν οι ουρανοί πολύ έντονη καταιγίδα πολύ νερό πολύ χοντρές σταγόνες έχει και άστραποβροντα έχει 5-10 λεπτά δεν μπορώ να βγω από το αυτοκίνητο !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8,8 χιλιοστά στο Μακροχωρι από την έντονη καταιγίδα με αστραποβροντα νωρίτερα και ακόμα ψιλοβρέχει ....στους 13,7 η θερμοκρασία ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια αρκούντως ανοιξιάτικη μέρα σήμερα....αλλά ήταν για λίγο και δεν θα κρατήσει.....ως τις 19-20 του μήνα θα έχουμε γενικά άστατο καιρός, με μικρά διαλείμματα, με σταδιακή πτώση της θερμοκρασίας....

Ο Απρίλιος έως τώρα είναι ψυχρότερος γενικά ως 0,5-1,5οC κι αν συγκρίνουμε με πέρυσι που ήταν στο +3 και +3,5οC, έχουμε ήδη διαφορά ως και 4-5οc στον μέσο όρο!!!

9 - 19,6οc σήμερα εδώ και το 20άρι δεν έσπασε ακόμη....ήδη συννέφιασε και πάμε και για δυνητικές βροχές για 2-3 μέρες....

20,7οC σήμερα στο Αγρίνιο.....14οC στη Χόχλια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως σήμερα είχαμε μια ανοιξιάτικη μέρα με την θερμοκρασία κοντά στους 20 βαθμούς.Πιστευω βέβαια αργότερα  θα ρίξει λίγη βροχούλα, έτσι για να μην παίρνουμε αέρα! Βρέχει ήδη στην Δυτική Βοιωτία ,μας πλησιάζουν  βροχούλες.

Άλλα χρόνια ψάχναμε την ημερομηνία που θα βρέξει και φέτος ψάχνουμε αυτή που δεν θα βρέξει ! Πάντα τέτοια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς σας βρήκα παιδιά!! Να κάνω και την πρώτη μου αναφορά. Δυστυχώς δεν είχαμε κάτι σήμερα, κάτι αναπτύξεις το απόγευμα αλλά μέχρι εκεί. Να δούμε αύριο και μεθαύριο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, yiannis_volos said:

Καλώς σας βρήκα παιδιά!! Να κάνω και την πρώτη μου αναφορά. Δυστυχώς δεν είχαμε κάτι σήμερα, κάτι αναπτύξεις το απόγευμα αλλά μέχρι εκεί. Να δούμε αύριο και μεθαύριο..

Καλώς μας ήρθες φίλε Γιάννη..!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεροβούνι-Σκοτεινή Ευβοίας, όπως φαίνονταν σήμερα από τον Μαραθωνα! 

Και σκεφτείτε ότι μιλάμε για δυο βουνά 1350μ!

0F5E67E5-942C-41F5-865B-4A998704CFE5.jpeg

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο μετα τα μεσανυχτα ειχαμε ενα περασμα..Ισα ισα εβρεξε..Εγραψε ομως 0.2mm. Ειναι η 5η μερα με υετο για τον Απριλη!Τις καλημερες μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...