Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 4-8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να δούμε τι έχει να δώσει και αυτή η κακοκαιρία.... 

2mm στα Καλάβρυτα σήμερα 

10 βαθμοί τώρα Ζωγράφου με μέγιστη 18.2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερααααα...Τερμα χαρτες και μοντελα..Nowcast πλεον..Φανταζομαι συμφωνειτε οτι δεν υπαρχει πιο ωραιο συναισθημα απο την προσμονη μιας κακοκαιριας...Ερχεται λεμε..

Υ.γΚοντομανικακηδες λουφαξτε στα λαγουμια σας..Αυτο το σκ δεν ειναι για σας..

Καλα φαινομενα σε ολους..Και τα πιο ακραια στην πορτα μου..🤘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψυχρουλα στη Ναουσα οπου και πηγαινω τωρα με 8 βαθμους. Ψιλοχιονιζει στο Βερμιο πανω απο τα 1600μ αν κρινω σωστα απο τους σταθμους και τις καμερες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιασμένη μουντή με ψεκάσει κατά διαστήματα  η σημερινή ημέρα εδώ στην Ημαθία και ψυχρή με τη θερμοκρασία να μη ξεπερνά τους 10,6 βαθμούς εδώ στο Μακροχωρι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχολασα..Ειμαι στο σπιτακι μου..Στολισα απο χθες..Το βραδυ ξενυχτι..Δεν κοιμαμαι σημερα..Ποιος ξερει ποτε θα το ξαναδω αμεσα...αυτο το καιρικο σκηνικο...Καλες πλυμμηρες στο γκαζι και στη καλλιθεα...Και στα πετραλωνα..Το χαμηλο ονομαστηκε Σαρας....Για τους φιλους Ζαλγκιρις...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Εμένα αυτή η κακοκαιρία γιατί δε μου γεμίζει το μάτι για Αττική???? 

14.4 τώρα και συννεφια

Ο Σαρας φταιει γιωργαρα..Που να δεις...Πλακιτσα φιλαρακι...μια χαρα θα παει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 βαθμοι τωρα με τη μεγιστη κατω απο τους 10 για σημερα, κατι που ισως επαναληφθει αυριο. Λιγες φορες εχουμε μεινει κατω απο τους 10 ολη μερα Απριλιο μηνα τα τελευταια χρονια. Ελπιζω βεβαια να ριξει τιποτα σε βροχη γιατι η ψυχρα απο μονη της δε λεει τιποτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν σταματά να ψιχαλίζει εδώ σε Βέροια και Μακροχωρι αλλά τίποτα παραπάνω θερμοκρασία σε επίπεδα αν όχι Δεκεμβρίου Νοεμβρίου σίγουρα στους 11,7 τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ λογικότρη η κατανομή φαινομένων του παραλλήλου σε σχέση με τζίφο, να δούμε ποιο θα επαληθευτεί εδώ.. Συννεφιά και αέρας στην Λάρισα, κυρίως στα βόρεια τμηματά της.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι ψιλόβροχα πέφουν από το πρωί στο Αγρίνιο....12-18 και 19οC εκεί η κύμανση....

Μελίσσια 7,9 - 15,8oC.....συννεφιά συνεχής,.....

image.png.d971c775d56faf6fbb366a74003d3f6a.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...