Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο όμβρος έγινε πλέον καταιγίδα! Αν και ελάχιστα ηλεκτρικά, η όψη του ουρανού είναι πολύ καλή για μηδενικό Cape!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να που η σημερινή μέρα που ήταν η πιο outsider έδωσε το καλύτερο νερό στην Λάρισα! Πολύ βροχή αυτή την στιγμή εδώ και 10 λεπτά από την μονοκυτταρική καταιγίδα. Φυσικά συγκυρία γιατί αν μας είχε πιάσει καλά της Κυριακής θα ήταν ακόμα καλύτερα.  Και που βγήκε βέβαια αυτός ο πυρήνας με 0 cape kai 0 li είναι θαύμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, MeteoTirnavos είπε:

Νότια του Τυρνάβου έριξε καλό νερό, στα πλατανούλια 8.2mm http://penteli.meteo.gr/stations/platanoulia/

και εδώ σπίτι μου σίγουρα έπεσαν πάνω από 5, τώρα δεν ξέρ τι φάση οι σταθμοί δεν κατέγραψαν τίποτα των ΑΤΑ και 6 δρόμων, τόσο μικρή η καταιγίδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

και εδώ σπίτι μου σίγουρα έπεσαν πάνω από 5, τώρα δεν ξέρ τι φάση οι σταθμοί δεν κατέγραψαν τίποτα των ΑΤΑ και 6 δρόμων, τόσο μικρή η καταιγίδα

Δεν έχω δει τίποτα Μιχαήλ, από σήμερα είμαι Βόλο και διαβάζω καθώς ξεκίνησε η εξεταστική. Μέσα στον Τύρναβο έμαθα μόνο λίγες ψιχάλες έπεσαν, λίγο πιο νότια έπιασε καλά η καταιγίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, MeteoTirnavos είπε:

Δεν έχω δει τίποτα Μιχαήλ, από σήμερα είμαι Βόλο και διαβάζω καθώς ξεκίνησε η εξεταστική. Μέσα στον Τύρναβο έμαθα μόνο λίγες ψιχάλες έπεσαν, λίγο πιο νότια έπιασε καλά η καταιγίδα.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι φίλε!!

 

Ορίστε η δορυφορική εκείνη την ώρα157336862_4-6-20193.thumb.JPG.99300e045d8ec15e0f163841916d18a8.JPG

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φθινοπωρινό σκηνικό στην Αγία Τριάδα Ευρυτανίας (770μ.) και στην ευρύτερη περιοχή ως την Χόχλια (930μ.) σήμερα 4/6....βρέχει από χθες το απόγευμα, η θερμοκρασία πέρασε και κάτω από τους 10οC, ενώ τα τζάκια καίνε ξανά δυνατά!!!

image.png.85663dad93e729daf612d68c2f96317b.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα σχεδόν σήμερα εδώ στην περιοχή αν έκανε καμιά μπόρα στα ορεινά μόνο ...γενικά δεν έβγαλε καθόλου καταιγίδα πουθενά εδώ κοντά....στα πεδινά ειδικά εδώ στη δυτική Ημαθία τίποτα απολύτως ούτε ψιχάλα....25,3 η μέγιστη με αρκετή ηλιοφάνεια  γενικά...αλλά το εντυπωσιακό ήταν η ελάχιστη που είχε πέσει στους 12 βαθμούς νωρίς το ξημέρωμα.....!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχια ειναι οταν καθεσαι στο μπαλκονι σου μετα απο αλλη μια κουραστκη μερα ,ακους τις μπλουζιές σου,πινεις την ουισκαρα σου και τελικα κρυωνεις ενω εισαι καλα ντυμενος και το ημερολογιο λεει Ιουνιοςςςς....

11 με 21 η μερα που περασε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ήλιο είχαμε από το πρωί με λίγα σύννεφα που όσο περνάει η ώρα πυκνώνουν,η θερμοκρασία στους 11,4β.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες ! Τουμπάνιασμα  από νωρίς στην Βοιωτία.Κάπου θα ξεσπάσει.Λογικά σήμερα και στο Κρυονέρι κάτι θα κάνει αν και έχει λίγο αέρα. 

https://www.kopaida.gr/?page_id=95

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα θα πρέπει να είναι πολύ δυνατή μερα για την ανατολική Θεσσαλία, οι αναπτύξεις εμφανιστηκαν δυναμικά από νωρίς και το στριμ είναι ιδανικό(ΒΔ-Δ).

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν θα έλεγα ότι μας χαλάει πολύ ο ΝΑ που έχουμε στα χαμηλά και φαίνεται να ευνοείται η περιοχή κοντά στα σύνορα με την Βοιωτία ,στον Αυλώνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περίπατο πήγαν οι σημερινές καταιγίδες εδώ στην περιοχή...ούτε μισή δεν έβγαλε....και μάλιστα ανοίγει ο καιρός αντί να κλείνει....χαχα ότι να ναι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...