Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΣΤΑΘΕΙΟ-ΚΑΤΑΙΓΙΔΩΝ 17-20/6....(και φωτο-βίντεο)!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γλυκά Νερά πλυμμηρισαν οι δρομοι. Γενικα δυσκολη επιστροφη ευτυχως ειναι κοντα η Αγία. Οι κεραυνοί ωραίοι.

υγ. Ολα τα λεφτα ηταν τα σχολια των υπολοιπων ανθρώπων διπλα μ.  Τα πιο ηπια ηταν για ανωμαλια, που ειναι το καλοκαιρι, τραγικεςκαταστασεις εμετος αυτο που χει, κωλοκαιρο, θελω ελληνικο καλοκαιρι κλπ. Ο Κοσμος θελει καυσωνα δωστου 40ρια και ατελειωτο ηλιο και παρτου τη ψυχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα χειρότερα σχόλια είναι από τα κανάλια. Μόλις ρίχνει χαλάζι το καλοκαίρι (που ακούστηκε; χαλάζι το καλοκαίρι;) αρχίζουν ο καιρός τρελάθηκε, χειμώνιασε και άλλες τέτοιες ηλιθιότητες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εναρξη ποτιστικης βροχης ηλιουπολη εκ νεου. Αντε να δουμε.

Ακυρο. Καρεκλες καταρακτες χαλαζακι

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αχαχα κι εδώ 2 χιλιοστά με το ζόρι και παρά τη καταιγίδα δίπλα μας νωρίτερα, εδώ στα δυτικά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Winterlove είπε:

Αχαχα κι εδώ 2 χιλιοστά με το ζόρι και παρά τη καταιγίδα δίπλα μας νωρίτερα, εδώ στα δυτικά!

Ελπίζω τα νερά που δε μας ρίχνει φέτος τον Ιούνη, να μας τα δώσει σε χιόνι το χειμώνα να αναπληρώσουμε και τον Τηλέμαχο.... θα δούμε και τη συνέχεια βέβαια σήμερα....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που ΄'εζησα την τελευταία ωρα εδώ στα μελίσσια δεν περιγράφεται....

Η απόλυτη θεομηνια, πολεμικης καταιγίδας....

Οβίδες χαλαζιού επί μισάωρο χτυπάγαν τα τζάμια του σπιτιου.....έχω μερικά βίντεο....αργότερα να ηρεμήσω.....

Η δύναμη της φύσης ενώθηκε με 2 καταιγίδες από πάνω μας,,,,,πωπωπωπω μόλις ηρέμησε....

τρομος.....

οι χειμαρροι καβάλησαν τα πεζοδρόμια.....

οι κεραυνοι κατα ριπας έπεφταν απ[ο πανω μας....

Ηταν του Σάκη η απολυτη πολεμική καταιγίδα αυτό που έζησα.....

Μόλις που πρόλαβα το χοντρό που εφτασα σπιτι....

Κρέμασαν τα καταιγιδοφόρα νέφη, ωσάν να ηθελαν να ακουμπήσουν τη γη....

Και στη συνέχεια για 40 λεπτά απιστευτη ραγδαιότητα και χαλάζι σε μέγεθος κερασιου να χτυπάει το σπιτι....

Δεν έχω ξαναζήσει εδώ τέτοιο πράγμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παραπαπονιούνται κιόλας που κάθε Σκ τους κάνει καλό καιρό και μέσα στην εβδομάδα βρέχει? Αμ αυτοί θέλουν γερή κακοκαιρία, 15υφγουστο μάλιστα για να καταλάβουν χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, Beach-snow NG είπε:

Αυτό που ΄'εζησα την τελευταία ωρα εδώ στα μελίσσια δεν περιγράφεται....

Η απόλυτη θεομηνια, πολεμικης καταιγίδας....

Οβίδες χαλαζιού επί μισάωρο χτυπάγαν τα τζάμια του σπιτιου.....έχω μερικά βίντεο....αργότερα να ηρεμήσω.....

Η δύναμη της φύσης ενώθηκε με 2 καταιγίδες από πάνω μας,,,,,πωπωπωπω 

Ναι,ναι,ηρέμησε Μπαρμπα Μπιτς...ολο ξερουμε οτι σε τρομαζουν τετοιες καταστασεις,δεν τις θες...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

παραπαπονιούνται κιόλας που κάθε Σκ τους κάνει καλό καιρό και μέσα στην εβδομάδα βρέχει? Αμ αυτοί θέλουν γερή κακοκαιρία, 15υφγουστο μάλιστα για να καταλάβουν χαχα

ο κοσμος δεν εχει την παραμικρη ιδεα τι ειναι ασταθεια και πως δημιουργειται. Αν τους ρωτησεις γιατι βρεχει μεσημερι απογευμα και οχι μεσανυχτα πρωι θα σε κοιτανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

παραπαπονιούνται κιόλας που κάθε Σκ τους κάνει καλό καιρό και μέσα στην εβδομάδα βρέχει? Αμ αυτοί θέλουν γερή κακοκαιρία, 15υφγουστο μάλιστα για να καταλάβουν χαχα

Αυτό κι είναι σπαστικό... έχω ακούσει κι εγώ από δικούς μου ανθρώπους.... το χειρότερο είναι πως τους κακοκοφαίνεται κάθε βροχή λες και βρέχει συνέχεια....  αν ο καιρός τους άκουγε κι έπρατε αναλόγως, θα είχαμε γίνει έρημος μιλάμε... πάει και η βλάστηση εδώ στην Αττική με τα χρόνια, 100 χρόνια μετά θα 'χαν πέσει όλα..... και θα ζούσαμε στη Νεβάδα κι άντε το πολύ πολύ να 'ριχνε κανα χιλιοστό που και που χαχαχα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Xionoflorina είπε:

ο κοσμος δεν εχει την παραμικρη ιδεα τι ειναι ασταθεια και πως δημιουργειται. Αν τους ρωτησεις γιατι βρεχει μεσημερι απογευμα και οχι μεσανυχτα πρωι θα σε κοιτανε

το ξέρω, πουθενά εξάλλου δεν λέει κάποιος μετεωρολόγος έρχονται ψυχρές αέριες μάζες  [ψυχρή λίμνη] και έτσι έχουμε αστάθειες που γίνονται αυτά. Όλοι λένε για χαμηλά. Βέβαια από την μία το καταλαβαίνω γιατί τον κόσμο δεν τον ενδιαφέρει να μάθει πως γίνεται κάθε καιρικό φαινόμενο, αλλά απλά τι καιρό θα κάνει. ΑΠό την άλλη λογικά σε άλλες χώρες που ο καιρός έχει μεγάλη επίπτωση στις ζωές ων ανθρώπων, εκεί θα λέγονται όλα με το ονομά τους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα κανει ο κοσμος..αντε με τις παλιοβροχες...ευτυχως εμεις εδω οι τυχεροι δεν ειδαμε ουτε σταγονα.ΟΥΤΕ ΜΙΑ!!!

Ολα υπεροχα...

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

65,6mm μόλις έκανα την μέτρηση, αδειάζοντας....πωπωπω....μπορεί να έχασα και 2-3mm ακόμη, αφού όταν πήγα να αδειάσω μουφυγε λίγο το αναλογικό....ουφφφφφφ......δεν μπορώ ακόμα να συνειδητοποιήσω τι ζήσαμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, Hlioupolitis98 είπε:

Αν θελουμε δευτερες γυρες πρεπει να βγει ηλιος... Μηπως και ξαναβγαλει κατι δυνατο

Εχει μεινει άλλη ενέργεια διαθεσιμη; Αυτο το τερας παιζει να φαγε ολο το cape για να θεριέψει ετσι

Επεξεργάστηκε από Xionoflorina
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...