Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ensembles για μετά τις 11/2 είναι μούρλια! Αλλα συγχωρέστε για αυτό που θα πώ: Ματώνει η καρδιά μου με τα θλιβερά ensembles Ιουνίου που βλέπουμε για το 1ο δεκαήμερο του Φλεβάρη.

Αρρωστο εντελώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οσο πανε και πεφτουν οι μεσοι οροι στα μακρινα, ραν προς ραν!! Στο 6αρι λιγο πιο πανω απο το 0 τωρα λιγο πιο κατω απο το 0.. Και μονο 5-6 σεναρια ειναι πανω απο 5 βαθμους. 

Επισης δειτε control ensembles στα μακρινα, βγαζει πολυ καλο αντικυκλωνα και υποψηφια back-door εισβολη.

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 minutes ago, phanis1313 said:

Όσοι άπιστοι μετανοείτε πλησιάζει η ώρα του Ευρωπαϊκού !!

Και ο Μπολονι ευρωπαιο μαλλον βλεπει κ τον πηρε ο υπνος στον παγκο.😎

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε δυνατά πεθύμησα ντερμπι όπως Ωκεανίδα.. Για όσους θυμούνται τότε υπήρξαν κάποια ραν που τα είχαν ονομασει προςηνεμοι τα 12αρια της δεκαετίας..αλλά ο αυλων πήγε άλλου..Φυσικά αστειευόμενος τα λεω

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως βλέπω παιδιά τον υποτροπικό αντικυκλώνα να μας καίει το επόμενο διάστημα....

ECM1-144 (1).gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Εγώ πάντως βλέπω παιδιά τον υποτροπικό αντικυκλώνα να μας καίει το επόμενο διάστημα....

ECM1-144 (1).gif

αυτος ειναι δεδομενος για αρχες φλεβαρη ...μετα μου υποσχεθηκε ο κωστα απο λαρισα οτι δεν θα ειναι προβλημα...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ονειρο για τα μακρινά τα ανσαμπλ τζιφου ..συνδυάζουν υετο και κρυο ...αν βγουν οπως το πρωι και του ευρωπαιου παμε καλα αν και μακρια αλλα θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Barney-sal said:

Παμε δυνατά πεθύμησα ντερμπι όπως Ωκεανίδα.. Για όσους θυμούνται τότε υπήρξαν κάποια ραν που τα είχαν ονομασει προςηνεμοι τα 12αρια της δεκαετίας..αλλά ο αυλων πήγε άλλου..Φυσικά αστειευόμενος τα λεω

Ακομα τον ψαχνουμε τον Αυλωνα στην χιονομανα Αφρικη.Καλα ετσι και ειχαμε τον αζορ της ωκεανιδας τωρα θα κατεβαζε απο ΒΑ επος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Εγώ πάντως βλέπω παιδιά τον υποτροπικό αντικυκλώνα να μας καίει το επόμενο διάστημα....

ECM1-144 (1).gif

Ο υποτροπικος δεν είναι αντικυκλωνας,είναι θερμος αεροχειμαρος. Υποστηρίζει τις βάσεις των αντικυκλωνων και τους τροφοδοτει με θερμούς ανέμους. Δεν το λέω κακοπροαιρετα. Συγχώρα με! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, antinod είπε:

Ο υποτροπικος δεν είναι αντικυκλωνας,είναι θερμος αεροχειμαρος. Υποστηρίζει τις βάσεις των αντικυκλωνων και τους τροφοδοτει με θερμούς ανέμους. Δεν το λέω κακοπροαιρετα. Συγχώρα με! 

Αχαχχα αφου τους τροφοδοτεί...ακόμη πιο ζέστη φέρνει χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυτος ειναι δεδομενος για αρχες φλεβαρη ...μετα μου υποσχεθηκε ο κωστα απο λαρισα οτι δεν θα ειναι προβλημα...😋

Καλα ειναι δυνατον να αγχωνεσαι για το υποτροπικο...να αγχωνεσαι αν στο 11-14 για αρχη κατεβει το κρυο και δεν φρεναρει χαχαχ χαμηλο θα εχει απο δυτικα σου..οποτε αναμονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...