Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη βιάζεστε τόσο πολύ. Γιατί αν δείξουν τίποτα για 14/2 και μετά, θα ξημεροβραδιαζεστε κι εσείς εδώ μέσα. Το ξέρουμε ότι ο Χειμώνας είναι άθλιος φέτος. Τη φωτοβολίδα περιμένουμε όλοι πλέον. Και αυτή μπορεί να έρθει μέχρι 10/3 ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ. 

Ας ρίξει ένα καλό χιόνι κι ας το λιώσει γρήγορα στην τελική. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Μη βιάζεστε τόσο πολύ. Γιατί αν δείξουν τίποτα για 14/2 και μετά, θα ξημεροβραδιαζεστε κι εσείς εδώ μέσα. Το ξέρουμε ότι ο Χειμώνας είναι άθλιος φέτος. Τη φωτοβολίδα περιμένουμε όλοι πλέον. Και αυτή μπορεί να έρθει μέχρι 10/3 ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ. 

Ας ρίξει ένα καλό χιόνι κι ας το λιώσει γρήγορα στην τελική. 

Καμια βιασυνη Θαναση τον Μαιο θα βλεπουμε αλλους χαρτες😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, south coast είπε:

Καμια βιασυνη Θαναση τον Μαιο θα βλεπουμε αλλους χαρτες😎

Μπα τον Μάιο θα βλέπουμε τους ίδιους χάρτες που βλέπουμε τώρα για τον Φεβρουάριο 😂😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω απλα θα πω οτι τα ιδια ακριβως γραφοταν και τελη δεκεμβρη αρχες γεναρη οτι θα ερθουν αλκυονοδες χαθηκε ολος ο γεναρης κλπ κλπ...εδω δεν κρινουμε τον χειμωνα αυτη τη στιγμη ψαχνουμε απλα μια χειμερινη μεταβολη μεσα στο φλεβαρη...επισης εγω δεν θυμαμαι κανεναν εδω μεσα να μιλησε για βαρυ χειμωνα τον οκτωμβρη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ICELARISSA said:

Εγω απλα θα πω οτι τα ιδια ακριβως γραφοταν και τελη δεκεμβρη αρχες γεναρη οτι θα ερθουν αλκυονοδες χαθηκε ολος ο γεναρης κλπ κλπ...εδω δεν κρινουμε τον χειμωνα αυτη τη στιγμη ψαχνουμε απλα μια χειμερινη μεταβολη μεσα στο φλεβαρη...επισης εγω δεν θυμαμαι κανεναν εδω μεσα να μιλησε για βαρυ χειμωνα τον οκτωμβρη....

Αρχες Ιανουαριου φαινοταν οτι θα εχουμε κατι 12-17.Ο χειμωνας εχει κριθει ηδη και μπαινει στην ιστορια σαν ενας απο τους χειροτερους της 20ετιας,Ετσι και αλλιως με το ζορι 2 εβδομαδες  εμειναν μηπως κ γινει καποιο θαυμα και σωθει κατι στο τελος του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέτοια σταθερότητα από τις 200+ ωρες όλα τα κυρια τρεξίματα με εξαίρεση τη χθεσινή αναλαμπή είναι απίστευτα εκνευριστική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Πεστα Χρυσόστομε... Ότι πιο ρεαλιστικό διάβασα σήμερα... Μας είχανε ζαλίσει κάποιοι από τον Οκτώβρη ότι έρχεται βαρύς χειμώνας.. Υπάρχουν σημάδια στη φύση και τρίχες κατσαρές... Και είδαμε τι έγινε τελικα

Ενας απο τους κάποιους που υπαινίσσεσαι είμαι και εγώ..Εγω έκανα την αναφορά στο αντίστοιχο θέμα για τα σημάδια του καιρού και φυσικά θα συνεχίσω να το κάνω, όσο μπορώ να τα παρατηρώ ακόμα..Εαν θεωρείς οτι στα ''έπρηξα'' ή σε ζάλισα, μπορείς να μην τα ξαναδείς....Δεν σου ζητήθηκε να τα ασπαστείς άλλωστε.. Στην δική μου περιοχή τουλάχιστον ,για την οποία ήταν κατά κύριο λόγο και οι παρατηρήσεις μου, έδωσε δυο καλούς χιονιάδες σχεδόν εως τα παραθαλάσσια.. Τέλος , όσον αφορά τον ''Χρυσόστομο '', που επικροτείς  μάλιστα και  την άποψη του,  εχει αποδείξει χρόνια τώρα, οτι το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να χιονίσει στην πόρτα του και πουθενά αλλου....Φυσικά και είναι είναι δικαίωμα του, μέχρι του σημείου όμως που δεν θα προσβάλλει με το ύφος του , τους συνομιλητές του...Και  για μένα εχει περάσει πλεον  τις κόκκινες γραμμές... Την επόμενη φορά θα σχολιάζει, όπως θέλει, με όποιον τρόπο και ύφος θέλει,  σε άλλο φορουμ.... Αυτά και δεν επανέρχομαι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ενας απο τους κάποιους που υπαινίσσεσαι είμαι και εγώ..Εγω έκανα την αναφορά στο αντίστοιχο θέμα για τα σημάδια του καιρού και φυσικά θα συνεχίσω να το κάνω, όσο μπορώ να τα παρατηρώ ακόμα..Εαν θεωρείς οτι στα ''έπρηξα'' ή σε ζάλισα, μπορείς να μην τα ξαναδείς....Δεν σου ζητήθηκε να τα ασπαστείς άλλωστε.. Στην δική μου περιοχή τουλάχιστον ,για την οποία ήταν κατά κύριο λόγο και οι παρατηρήσεις μου, έδωσε δυο καλούς χιονιάδες σχεδόν εως τα παραθαλάσσια.. Τέλος , όσον αφορά τον ''Χρυσόστομο '', που επικροτείς  μάλιστα και  την άποψη του,  εχει αποδείξει χρόνια τώρα, οτι το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να χιονίσει στην πόρτα του και πουθενά αλλου....Φυσικά και είναι είναι δικαίωμα του, μέχρι του σημείου όμως που δεν θα προσβάλλει με το ύφος του , τους συνομιλητές του...Και  για μένα εχει περάσει πλεον  τις κόκκινες γραμμές... Την επόμενη φορά θα σχολιάζει, όπως θέλει, με όποιον τρόπο και ύφος θέλει,  σε άλλο φορουμ.... Αυτά και δεν επανέρχομαι....

Καμία σχεση με εσένα.. Αναφέρομαι σε άτομα από αλλά φόρουμ καιρού και σε διάφορους που πιστεύουν σε μερομηνια, σε πουλιά σε ζώα κτλ😊😊

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Αρχες Ιανουαριου φαινοταν οτι θα εχουμε κατι 12-17.Ο χειμωνας εχει κριθει ηδη και μπαινει στην ιστορια σαν ενας απο τους χειροτερους της 20ετιας,Ετσι και αλλιως με το ζορι 2 εβδομαδες  εμειναν μηπως κ γινει καποιο θαυμα και σωθει κατι στο τελος του.

Αν σου κανει δυο προσηνεμες με 10 ποντα στο συνταγμα για τα πεδινα μια χαρα θα τελειωσει..ο χειμωνας ειναι σε θεμα κρυου και χιονιου ανυπαρκτος για τα 600 εως 1400 μετρα...μακραν πολυ θερμος ...απο εκει και περα η τα μεγαλα υψομετρα εχουν δει χιονια πολλα υετικα ειναι εξαιρετικος  και στα πεδινα ουτως η αλλος την μια ευκαιρια ψαχνεις....επισης σημερα να πουμε οτι ειναι επετειος του μεγαλου χιονια στην αττικη με 15 ποντους στο συνταγμα το ετος 1983..οι εφημεριδες της εποχης αναφερουν οτι η αθηνα ειχε να δει τοσο χιονι απο το 1961 .....για το κεντρο παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, stathis2b είπε:

Καλά μην το λες, άκουσα σήμερα έναν γνωστό μετεωρολόγο, δεν θα πω όνομα, να λεει για τις καταπληκτικές για την εποχή  θερμοκρασίες που έχουμε αυτές τις μέρες. 

Ο αδερφος του εχει κορωνοιο?🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως για το φετινό χειμώνα πιο πολλες προβλέψεις που κάνανε λογο για ήπιο χειμώνα πέσανε στην αντιληψη μου πάρα προβλέψεις για βαρύ. Εν αντιθέσει με άλλες χρονιές που κάνανε λογο για βαρεις και ασύκωτους χειμώνες και τελικά έπεφτε καβ.......το! Αν κάποιες προβλέψεις λέγανε για χειμώνες μούρλια με χιονια και βαλε ήταν τα ημερομήνια τα οποία όποιος τα πιστεύει, το ζητάει ο οργανισμός του το δούλεμα. Επίσης θα συμφωνήσω απολύτως με την άποψη του salonikatasos περι παραλλήλων συμπάντων. Εχει καταντήσει γραφικό να λέει ενα παιδί το πόνο του σχετικά με την κυριολεκτική ανυπαρξία ενός χειμώνα στηριζόμενο σε στοιχεία και οχι σε υποκειμενικές αισθήσεις και να βγαίνουνε κάποιοι και με στυλ επίθεσης κιολας να προσπαθούνε να μεταβάλουν το άσπρο σε μαύρο. Μόνο αν υποκρύπτεται σχεση εργασίας μεταξυ αυτών και του καιρου, σαν συνηγοροί του και μονο τότε τους δικαιολογώ. Και βάβαια μπορει ο οποιοδηποτε να έχει τη γώμη του όχι ομως να επιτιθεται κιολας. Στο δικο μου το κτημα εδω κοντα βόλο πάνε για άνθισμα όλα. τραγική κατάσταση..... Της ανωμαλίας το καγκελο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ενας απο τους κάποιους που υπαινίσσεσαι είμαι και εγώ..Εγω έκανα την αναφορά στο αντίστοιχο θέμα για τα σημάδια του καιρού και φυσικά θα συνεχίσω να το κάνω, όσο μπορώ να τα παρατηρώ ακόμα..Εαν θεωρείς οτι στα ''έπρηξα'' ή σε ζάλισα, μπορείς να μην τα ξαναδείς....Δεν σου ζητήθηκε να τα ασπαστείς άλλωστε.. Στην δική μου περιοχή τουλάχιστον ,για την οποία ήταν κατά κύριο λόγο και οι παρατηρήσεις μου, έδωσε δυο καλούς χιονιάδες σχεδόν εως τα παραθαλάσσια.. Τέλος , όσον αφορά τον ''Χρυσόστομο '', που επικροτείς  μάλιστα και  την άποψη του,  εχει αποδείξει χρόνια τώρα, οτι το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να χιονίσει στην πόρτα του και πουθενά αλλου....Φυσικά και είναι είναι δικαίωμα του, μέχρι του σημείου όμως που δεν θα προσβάλλει με το ύφος του , τους συνομιλητές του...Και  για μένα εχει περάσει πλεον  τις κόκκινες γραμμές... Την επόμενη φορά θα σχολιάζει, όπως θέλει, με όποιον τρόπο και ύφος θέλει,  σε άλλο φορουμ.... Αυτά και δεν επανέρχομαι....

αρα οποιος παρατηρει σημαδια κ μερομηνια καλο θα ειναι να λεει οτι ειναι μονο για τον τοπο του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ειναι κακος ο τζιφος...Λιγο θελει..Να σηκωθει σωστα το τεμπελοσκυλο...Μια προσπαθεια την εκανε παντως...Καταλαβαινω ποσο πολυ ο καθενας μπορει να εχει ξενερωσει...Αλλα ας χαλαρωσουμε ρε παιδες...Ειμαστε στον πατο..Χειροτερα δε γινεται..Παμε για την φωτοβολιδα...Και αν δεν ερθει??Ε και??Τι ειχαμε τι χασαμε..Στην τελικη..Δε γ.....ται και ο καιρος..Τοσα εχουμε στη κεφαλα μας..Μακαρι να ταν το μονο προβλημα μου οτι δεν φτιαχνω χιονανθρωπο στη θησεως..

Αντε παμε...!!!Τι 9 τι 10 φαπες....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΡΟΧΤΕΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ Ο ΜΠΡΕΙΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΘΗΚΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ ΜΙΛΡΑΣ ΚΤΛ...ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟΔΕΚΤΟΣ ΚΑΝΕΝΑ Σ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΑΣΟ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΠΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΠΑΤΗΜΕΝΗ ΤΗΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΧΗΜΗΣ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΟΠΟΥ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΡΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ Η ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΟ ΛΕΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΧΑΚΤΗΡΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΤΕ ΣΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΚΑΙΡΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΟΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ.ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΟΣΩΝ ΜΠΗΚΑΝ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΣΒΗΣΩ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΩΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗΝ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αν σου κανει δυο προσηνεμες με 10 ποντα στο συνταγμα για τα πεδινα μια χαρα θα τελειωσει..ο χειμωνας ειναι σε θεμα κρυου και χιονιου ανυπαρκτος για τα 600 εως 1400 μετρα...μακραν πολυ θερμος ...απο εκει και περα η τα μεγαλα υψομετρα εχουν δει χιονια πολλα υετικα ειναι εξαιρετικος  και στα πεδινα ουτως η αλλος την μια ευκαιρια ψαχνεις....επισης σημερα να πουμε οτι ειναι επετειος του μεγαλου χιονια στην αττικη με 15 ποντους στο συνταγμα το ετος 1983..οι εφημεριδες της εποχης αναφερουν οτι η αθηνα ειχε να δει τοσο χιονι απο το 1961 .....για το κεντρο παντα

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ βρε να κάνει 2 προσήνεμα 10 ποντά στο Σύνταγμα φέτος. Εδώ..δεν χιονίζει καν. Θα κάνει και ΔΥΟ κιόλας 10ποντα? 😂

Πάντως εγώ παραμένω αισιόδοξος. Πιστεύω οτι θα έρθει κατι παρα μα πάρα πολύ δυνατό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αν σου κανει δυο προσηνεμες με 10 ποντα στο συνταγμα για τα πεδινα μια χαρα θα τελειωσει..ο χειμωνας ειναι σε θεμα κρυου και χιονιου ανυπαρκτος για τα 600 εως 1400 μετρα...μακραν πολυ θερμος ...απο εκει και περα η τα μεγαλα υψομετρα εχουν δει χιονια πολλα υετικα ειναι εξαιρετικος  και στα πεδινα ουτως η αλλος την μια ευκαιρια ψαχνεις....επισης σημερα να πουμε οτι ειναι επετειος του μεγαλου χιονια στην αττικη με 15 ποντους στο συνταγμα το ετος 1983..οι εφημεριδες της εποχης αναφερουν οτι η αθηνα ειχε να δει τοσο χιονι απο το 1961 .....για το κεντρο παντα

Καλησπέρα. Από ότι θυμάμαι μιας και είμαι γεννημένος το 1970  ήταν στις 5 Φλεβάρη ο οποίος ξεκίνησε με βροχές και καταιγίδες ενώ από τις 8 30 το πρωί και για 6 ώρες έριχνε χαρτοπετσέτες στα Πατησια που έμενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, menidi είπε:

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ βρε να κάνει 2 προσήνεμα 10 ποντά στο Σύνταγμα φέτος. Εδώ..δεν χιονίζει καν. Θα κάνει και ΔΥΟ κιόλας 10ποντα? 😂

Πάντως εγώ παραμένω αισιόδοξος. Πιστεύω οτι θα έρθει κατι παρα μα πάρα πολύ δυνατό

Σου ρχεται θανασακο μου..🤣

2631137.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αν σου κανει δυο προσηνεμες με 10 ποντα στο συνταγμα για τα πεδινα μια χαρα θα τελειωσει..ο χειμωνας ειναι σε θεμα κρυου και χιονιου ανυπαρκτος για τα 600 εως 1400 μετρα...μακραν πολυ θερμος ...απο εκει και περα η τα μεγαλα υψομετρα εχουν δει χιονια πολλα υετικα ειναι εξαιρετικος  και στα πεδινα ουτως η αλλος την μια ευκαιρια ψαχνεις....επισης σημερα να πουμε οτι ειναι επετειος του μεγαλου χιονια στην αττικη με 15 ποντους στο συνταγμα το ετος 1983..οι εφημεριδες της εποχης αναφερουν οτι η αθηνα ειχε να δει τοσο χιονι απο το 1961 .....για το κεντρο παντα

Α και 2 κιόλας; Αν σκεφτείς ότι μέχρι 14/2 δεν έχει τίποτα, και μετά τις 23/2 δεν πρέπει να χει κάνει ποτέ ή μόνο το 1987 10ποντο( αλήθεια το 1987 πόσο χιόνι στην Αθήνα;) στο Σύνταγμα, προς το 100 απόδοση στο Στοίχημα δίνει το 2 δεκάποντα. Και κανα 40,00 δίνει το 1 δεκάποντο που όσο περνάνε οι μέρες και μεγαλώνει η απόδοση. 

Και Θεσσαλονίκη τρομερά δύσκολο το βλέπω, άντε να μη δίνει 40,00 να δίνει 20-25,00 το δεκάποντο εδώ. Νομίζω μόνο το 2005 που έλιωσε σε λίγες ώρες έχει κάνει πάνω από 10εκ μετά τα μέσα Φλεβάρη τα τελευταία 30 χρόνια. Δεν θυμάμαι άλλο

Ντέρμπι είναι  αν θα κάνει άλλο  >10εκ στην Δυτική Μακεδονία. Αυτό θα ταν 49-51% εναντίον γιατί πέρα από το σάπιοΦλεβαρη τα τελευταία χρόνια έχουμε τις γελοιότητες με τον Απρίλη που μου χει γίνει ο 2ος πιο χιονιστερός μήνας του έτους , αν και μου φαίνεται δύσκολο να κάνει 2η σερί χρονιά μεγάλο χιόνι Απρίλη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, menidi είπε:

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ βρε να κάνει 2 προσήνεμα 10 ποντά στο Σύνταγμα φέτος. Εδώ..δεν χιονίζει καν. Θα κάνει και ΔΥΟ κιόλας 10ποντα? 😂

Πάντως εγώ παραμένω αισιόδοξος. Πιστεύω οτι θα έρθει κατι παρα μα πάρα πολύ δυνατό

Ρε συ σαν παραδειγμα το εφερα χαχαχ...οτι στα πεδινα  ενα χιονι να δουν αξιολογο το κακος χειμωνας θα γινει μετριος η και καλος....εκει που δεν σωζεται η κατασταση με τιποτα εδω και χρονια ομως οχι μονο φετος που ειναι και ετος ρεκορ ειναι για τα ημιορεινα και περιοχες οπως η δυτικη μακεδονια που ξεχασα να αναφερω η περιοχες ανω των 400 μετρων στην αττικη κλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 87 φίλε απο Φλώρινα είχε ρίξει πολύ καλά!! Σίγουρα 10 πόντους. Το θυμάμαι γιατί ήμουν 8 χρονών. Επίσης το 1991 είχε ρίξει 22/2 πολύ καλό χιόνι στο κέντρο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω η αναλυση των πρωινων δεδομενων απο τα μοντελα https://weathergroup.gr/2021/02/04/ανάλυση-πρωινών-δεδομένων-της-4ης-φεβρ/

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως υπάρχει κάτι θετικό τα ανσαμπλ του τζιφου δε πολυχαλασαν καποια εφτιαξαν κιολας αρα αυτο που μετα απο ενα 6 αρι και ενα 18 αρι ερχεται ενα 12 αρι και ενα 0αρι και τα ισοπεδώνει ολα δε θα γίνει σήμερα το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω απλα θα πω οτι τα ιδια ακριβως γραφοταν και τελη δεκεμβρη αρχες γεναρη οτι θα ερθουν αλκυονοδες χαθηκε ολος ο γεναρης κλπ κλπ...εδω δεν κρινουμε τον χειμωνα αυτη τη στιγμη ψαχνουμε απλα μια χειμερινη μεταβολη μεσα στο φλεβαρη...επισης εγω δεν θυμαμαι κανεναν εδω μεσα να μιλησε για βαρυ χειμωνα τον οκτωμβρη....

Ε βασικά για το 95% της χώρας χάθηκε όλος ο Γενάρης. Εκτός αν θεωρείται κάτι τα 5 εκατοστά στα χόρτα της Κεντρικής Πλατείας στη Λάρισα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...