Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μιλανο-μαδριτη-και τωρα αμστερνταμ αλλα ενα χιονομπανιστηρι για φετος ερχεται...

Κατι ηξεραν οι Τρυπες...Λονδινο,Αμστερνταμ τι Βερολινο,εχεις ξεχασει που ακριβως θελεις να πας..Ταξιδιαρα ψυχη...Για οσους νεους δεν ξερουν αυτο το ασμα..

Το magic bus παει παντου εκτος απο Ελλαδα..Βασικα το snow bus...Θα ρθει και η σειρα μας παλι...Κυκλους κανει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Κατι ηξεραν οι Τρυπες...Λονδινο,Αμστερνταμ τι Βερολινο,εχεις ξεχασει που ακριβως θελεις να πας..Ταξιδιαρα ψυχη...Για οσους νεους δεν ξερουν αυτο το ασμα..

Το magic bus παει παντου εκτος απο Ελλαδα..Βασικα το snow bus...Θα ρθει και η σειρα μας παλι...Κυκλους κανει...

ασμα!!!και να πεις να χτυπηθεις να το χορεψεις θες ισα με 10 τετραγωνικα γυρω σου...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μιλανο-μαδριτη-και τωρα αμστερνταμ αλλα ενα χιονομπανιστηρι για φετος ερχεται...

Βαγγέλη το 2010 ήμουν Άμστερνταμ εν μέσω real blizzard.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Βαγγέλη το 2010 ήμουν Άμστερνταμ εν μέσω real blizzard.. 

και δεν ειναι οτι θα ριξει κανα 40 ποντο εκει ειναι οτι θα εχουν 6-7 μερες με οχι απλα ολικο παγετο μεχρι και -18 υπαρχει στο μενου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως αυτο που ειπα οτι θα πρεπει να κοπει το μεγαλο απο την αγγλια παει να γινει..ακομη πιο νοτια ακομη πιο φρεναριστο το μεγαλο χαμηλο απο πισω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο το τερας χαμηλο στον ατλαντικο,δεν εισχωρει στην Ευρωπη και οσο περισσοτερο απομακρυνεται τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες για μας για κατι καλο..Το ζητημα ειναι να σηκωθει σωστα τωρα και ο αζορικος...Το ψυχος παντως στα βα καλα κρατει..Εαν ανελθει σωστα ο αζορ,θα το φερουμε Ελλαδα..Θα το παλεψει ο τζιφος στο 18αρι...Σαν λογικη παντως εμενα μ αρεσει ανεξαρτητως αποτελεσματος..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχθρος ειναι η αγγλια τελος!!πρεπει να κοψουμε οσο πιο πολλα μπορουμε απ εκει και στην συγκεκριμενη περιπτωση οσο κοβουμε τοσο αυξανονται οι ελπιδες ακομη και για πιο νωρις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Με το που ερχονται οι κρισιμες ωρες σκαμε ολοι μυτη σαν τους σαλιγκαρους μετα την βροχη..🤣

εγω παντα ειμαι μπροστα απο τις καμερες σακη..ειτε μουφα ειτε σοκ και δεος δεν εχω κρυφτει ποτε...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι βγαζει!!!υποσεναρια παιου με χαμηλο ομως που θα εξελιχτει σε συγκλιση μαζων λογικα γιατι το χαμηλο δυσκολευεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποκοπη και ονειρα γλυκα χαχαχ

Αυτό το 1015 στο ιονιο που βγαινει οταν γινεται η αποκοπη απλα ειναξ ενα όνειρο...με καλές προϋποθέσεις μπορει να χιονιζει 2 μερες συνεχόμενες..το δειχνουν αυτο και τα σεναρια τζιφου αλλα και ευρωπαιου

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...