Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλασικός Νεφοσκεπής.. αν δεν πάει κάτω από 50-60 ώρες.. Αμ έλα όμως που αυτά που ζητούσα δλδ τα -12κτλ  μου τα δείχνει έστω κ μακριά, λίγο κ η καραντίνα, πως να αντέξω να μη κοιτάξω το 18άρι... τόσο, που ,πάταγα την Τ στα 850 και εβλεπα αυτα τα +12 για αυριο μεθαύριο και νόμιζα ότι είχα πατήσει την Τ στα 2μ. χαχαχαχ και παλί το ίδο, 3 φορές μέχρι να πάρω χαμπάρι..  Το λοιπόν κύριοι πολλέεεε μέρες αλλά είναι και πολλά τα ------   Πάμε γερά, μέρα μέρα να φέρουμε τον ιστορικό Πανελλαδικό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι τόσο παράξενη αυτή η συμφωνία όλων που με έχει πιάσει ανησυχία..απλά δείτε ευρωπαίο τζεμ και 18αρι τζίφο στις 120 ώρες..ολόιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω να δω κοκκινολαιμη απο το 2019 πριν την υπατια απο τοτε ουτε περσι ουτε φετος εχω δει ουτε ενα ...εντωμεταξυ 2 μερες πειν την υπατια ηταν κοπαδια ....αντε μηοως δουμε κανεναν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μονο που με αγχωνει ειναι οτι οι 144 ωρες ευρωπαιου τζιφου ειναι σχεδον ιδιες ενω συνηθως δεν τα βρισκουν πριν τις 60 ωρες χαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Το μονο που με αγχωνει ειναι οτι οι 144 ωρες ευρωπαιου τζιφου ειναι σχεδον ιδιες ενω συνηθως δεν τα βρισκουν πριν τις 60 ωρες χαα

Οντως και τωρα στο 18 αρι του τζιφου ειναι ιδιοι για τοσο μακρινές ωρες ακομα και στο ψυχος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιστευω οτι ο αζορικος θα ειναι πολυ πιο ενισχυμενος απο αυτα που δειχνει.... Λογω ΑΣΘ.

Και αυτο ισως κατεβασει περισσοτερο ψυχος στα κοντα απο οτι δειχνει τωρα. Για να δουμε.

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αδριατικη σε περιμένει αγορίνα μου..ξεκάθαρα αδριατικη θα πάει και θα αποκοπεί κιολας και πιστευω θα μεινει δυτικα οπως ευρωπαιος 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Galanto said:

Η αδριατικη σε περιμένει αγορίνα μου..ξεκάθαρα αδριατικη θα πάει και θα αποκοπεί κιολας και πιστευω θα μεινει δυτικα οπως ευρωπαιος 

Ετσι φαινεται!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...