Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 minutes ago, snowmix99d said:

Κακός ο τζίφος μέτριο το τζεμ το ουκμο πιάνει λίγο την πορεία άλλα δεν φαίνεται σε κανένα μοντέλο να φεύγει το τεράστιο ψύχος με -16°C στα 850 από τα βόρεια σύνορα μα, δεν το εχει σε τίποτα να κατέβει 500km νοτιότερα εδώ διασχίζει όλα τα Βαλκάνια. Εγω να περιμένουμε μέχρι την Τετάρτη. Αζορικος πάντως δείχνει να έχει την τάση να ανέβει περισσότερα και να δώσει δίοδο για να κατέβει πιο νότια.

Μα αν δεν ανεβει αζορικος τωρα, ποτε θα ανεβει;;;;!!!! 

Δεν ειχαμε ουτε μια εκτονωση φετος... Απαραδεκτο αν δεν γινει, και απο αποψη ισορροπιων... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ναι το είδα μετά. Αρχικά είχα δει μόνο τους χάρτες που είχαν βάλει τα παιδιά που το χαμηλό είναι στην Κρήτη, αλλά πιο πριν είναι όπως πρέπει για εδώ..

Εγω ειμαι με την ψυχη στο στομα αυτες τις μερες για το αν θα γυρισω βολο η αν θα κατσω γιαννενα....βεβαια αν εβγαινε το τζεμ θα ερχομουν με τα ποδια ;ρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Πέμπτη βράδυ προς Παρασκευή.

Σύμφωνα με meteo.gr από Πέμπτη βράδυ εισβάλλει η "ψυχρή μπάλα"...γι αυτό είπα Τετάρτη βράδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρέεεεεεεε τι έβγαλε το Gem ?????? Θα τρελαθώ. ΑΡΜΑΓΕΔΟΝΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Σοβαρά αν βγει έτσι θα σέρνομαι με στο χιονι σαν φίδι..... ξξξξξξξξξξ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kostasmarousi13 είπε:

Νικόλα ανέβασε κάνα σενάριο φίλε αν μπορείς!!!

Χαχαχαχα κάποιο θα μου ξέφυγε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snow_Addict said:

Σύμφωνα με meteo.gr από Πέμπτη βράδυ εισβάλλει η "ψυχρή μπάλα"...γι αυτό είπα Τετάρτη βράδυ

Βρε ξέρω αλλά αν δεν φτάσουμε Πέμπτη βράδυ, με τέτοια παλάτζα των μοντέλων, κράτα μικρό καλάθι. Κατ' εμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowmix99d said:

Ρέεεεεεεε τι έβγαλε το Gem ?????? Θα τρελαθώ. ΑΡΜΑΓΕΔΟΝΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Σοβαρά αν βγει έτσι θα σέρνομαι με στο χιονι σαν φίδι..... ξξξξξξξξξξ

Εγω θα τρωω χιονι μεχρι να σκασω, το εκανα και μικρος αυτο  😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

ΩΝΣΓ

gem-0-228.png

Γιώργο με αυτό θα μπουν πολλά εκατοστά χιονιού στο δρόμο και πολλά κιλά προβατίνας στη σούβλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, DIMITRIS said:

τα ανσαμπλ να κοιτας οχι το κυριο που σε πολλα τρεξιματα ειναι αλλου για αλλου...

Για ποιο μοντέλο μιλάς φίλε μου? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Νωρίς νωρίς έβαλε μυαλό ο τζίφος.... 

Να σταματήσει παρακαλώ το τρολάρισμα......και με αφορμή εδώ, το λέω και για όσους υπόλοιπους θέλουν να δημιουργήσουν θέματα.....το τελειώνουμε τώρα, γιατί αυτή η τραμπάλα θα συνεχιστεί και τα νευρα δημιουργούν εστίες.....ας το προσέξουμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά δεν ξέρω τι βλέπετε κάποιοι! Άλλο ένα μαγικό τρέξιμο στο 12άρι!!!  
Πάμε καλά, πάμε όμορφα, ατοιμάστε φτυάρια!!!  
Το νου σας!   Θα έχουμε και θύματα...  καλα, για τα βαλκάνια πραγματικά όσο να ναι στεναχωριέμαι.. τεράστια προβλήματα σε φτωχούς κ άστεγους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει χιονισει ποτε στην Αθηνα με διαταξη σχεδον ιδια του Τζεμ; Προσοχη, οχι στα Βιλια η την Ιπποκρατειο, στην Αθηνα, στα Εξαρχεια. Σοβαρα ρωταω, να μαθαινουμε και τιποτα για εκει εμεις οι Βορειοι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε μην ξενερωνετε ρεεεεε....ερχεται θαψιμο ολης της χωρας σε διαφορετικους χρονους ως τελος φλεβαρη τουλαχιστον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Εγω ειμαι με την ψυχη στο στομα αυτες τις μερες για το αν θα γυρισω βολο η αν θα κατσω γιαννενα....βεβαια αν εβγαινε το τζεμ θα ερχομουν με τα ποδια ;ρ

Αν είναι να χιονίσει θα χιονίσει την ίδια μέρα και στις 2 πόλεις; Αν όχι κάθεσαι Γιάννενα που λογικά θα χιονίσει πρώτα και την άλλη μέρα εδώ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω τι βλέπετε κάποιοι! Άλλο ένα μαγικό τρέξιμο στο 12άρι!!!  
Πάμε καλά, πάμε όμορφα, ατοιμάστε φτυάρια!!!  
Το νου σας!   Θα έχουμε και θύματα...  καλα, για τα βαλκάνια πραγματικά όσο να ναι στεναχωριέμαι.. τεράστια προβλήματα σε φτωχούς κ άστεγους!

Μη τρομοκρατείτε τον κοσμάκη...ας φτάσει η Τετάρτη για να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, DIMITRIS said:

για ευρωπαικο

Εννοείται αλλά μόνο όσον αφορά τις διατάξεις, το κυρίο το κοιταω στις Τ στα 850 οπου και έχει μεγαλυτερη ακριβεία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...