Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μπραβο βαγγελη χαχαχα απλα θα σου δωσω το εξτρα...κατα 65% θα συμβει και καποια ειδους αποκοπη

η οποια θα αρχισει να φαινεται μολις κλειδωσει το χαμηλο..την προηγουμενη μερα απο την εναρξη της κακοκαιριας λογικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

η οποια θα αρχισει να φαινεται μολις κλειδωσει το χαμηλο..την προηγουμενη μερα απο την εναρξη της κακοκαιριας λογικα

Ισως και σημερα η αλλιως αυριο θα φανει στο κεντρικο παιο στα ενς ειναι ηδη υπαρκτο σεναριο ανω του 50% καθως βγαζουν νεο χαμηλο στο 16-18 διαστημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μπραβο βαγγελη χαχαχα απλα θα σου δωσω το εξτρα...κατα 65% θα συμβει και καποια ειδους αποκοπη

Αποκοπή; Μάλιστα. Δλδ ο αυλωνας να φύγει πιο δυτικά και από Ιταλία. Οπότε με λίγα λόγια οξ προσήνεμοι να μην ξαναδούμε δωδεκαρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ισως και σημερα η αλλιως αυριο θα φανει στο κεντρικο παιο στα ενς ειναι ηδη υπαρκτο σεναριο ανω του 50% καθως βγαζουν νεο χαμηλο στο 16-18 διαστημα

καλα αν φανει απο σημερα τοτε παμε στο πλαν Β και σε παραλλαγες μεταξυ ιστορικου και πολυ ιστορικου..χαχαχαχαχα...εγω παιρνω ενα μεσο σεναριο λογικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρις καλο αζορικο τα πραγματα θα αρχισουν να δυσκολευουν

Αλλα επειδη οι μεσοι οροι αφηνουν περιθωρια ενδυναμωσης του αζορικου αντικυκλωνα, εχουμε ακομα ελπιδες για να μας κατσει το δυνατον καλυτερο σεναριο

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αποκοπή; Μάλιστα. Δλδ ο αυλωνας να φύγει πιο δυτικά και από Ιταλία. Οπότε με λίγα λόγια οξ προσήνεμοι να μην ξαναδούμε δωδεκαρια

νικολα τι λες?..ποιος σου ειπε κατι τετοιο?...και τι σχεση εχει η αποκοπη με το περα απο την ιταλια?...και ποιος ανεφερε κατι για προσηνεμα?την γνωμη μου λεω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ενταξει πιο χαλλαρο χιονια δεν νομιζω να ειχαμε ποτε στη θεσσαλονικη...😀.ουτε καν αγωνια εχω ουτε τιποτα ,απλα μεχρι τεταρτη θα φανει σε τι κατηγορια θα παιξουμε...βασικα 2 κατηγοριες ειναι με 2 υποκατηγοριες η καθε μια..Α καλος-πολυ καλος...Β ιστορικος-πολυ ιστορικος.Το καθε ενα εχει απο 25%..Τα συστατικα υπαρχουν πλεον ολα και το χαμηλο για το οποιο θα γινεται η συζητηση πολυ απλα λογω υποτροπικου θα βγει και πιο βορεια και αργα και με καλη πορεια για την β.ελλαδα αρχικα και με μεγαλες πιθανοτητες το βορεια ελλαδα να ειναι κεντροβορεια απο την αρχη.Απ εκει και μετα παιζουν μπαλλα πολλοι και μιλαω καθαρα για την πρωτη φαση και το χιονοφιλετο της .Το πιο μετα και το ψυχρο τερας προς το παρον με αφηνει αδιαφορο και δεν θα το ψαξω και πολυ γιατι δεν προβλεπεται .Ολο το μυστικο απο την αρχη ηταν ενα να περασει η υφεση της γαλλιας στην μεσογειο και να δημιουργηθει αυτη η υετικη βροχομπαλλα η οποια οσο θα πηγαινει ανατολικα θα συναντα τις ψυχρες αεριες μαζες και θα μετατραπει σε υετικη χιονομπαλλα.Νομιζω οτι μας στερησε το χαμηλο της αριαδνης θα το παρουμε τωρα...αυτα και τα υπολοιπα χαλλλαρα στα 12αρια ...😀

Ημερομηνίες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, apos είπε:

Ημερομηνίες;

ε αυτο που φαινεται.13-14..ειτε 13 κυριο πιατο και σβησιμο 14..ειτε αρχη 13 και κυριο πιατο 14 ..ειτε και 13 και 14..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

νικολα τι λες?..ποιος σου ειπε κατι τετοιο?...και τι σχεση εχει η αποκοπη με το περα απο την ιταλια?...και ποιος ανεφερε κατι για προσηνεμα?την γνωμη μου λεω.

Ένα λεπτό μην αρπαζεστε. Αμέσως να πιαστείτε. Σε τέτοιο σενάριο Βαγγέλη δεν έχει νόημα να δούμε οι προσήνεμοι την συνέχεια. Δλδ να χιονίσει ημιορεινά προσηνεμων δεν μου λέει κάτι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αποκοπή; Μάλιστα. Δλδ ο αυλωνας να φύγει πιο δυτικά και από Ιταλία. Οπότε με λίγα λόγια οξ προσήνεμοι να μην ξαναδούμε δωδεκαρια

https://weathergroup.gr/2021/02/08/ανάλυση-πρωινών-δεδομένων-της-8ης-φεβρ/ οχι ακριβως αναλυση πρωινων δεδομενων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ένα λεπτό μην αρπαζεστε. Αμέσως να πιαστείτε. Σε τέτοιο σενάριο Βαγγέλη δεν έχει νόημα να δούμε οι προσήνεμοι την συνέχεια. Δλδ να χιονίσει ημιορεινά προσηνεμων δεν μου λέει κάτι. 

κατα αρχας δεν αρπαχτηκα εσυ με αρπαξες.Δευτερον το τι λεω δεν εχει καμια σημασια μιας και μπορει να λεω και βλακειες εκτος αν εχω τον μηχανισμο καθορισμου του καιρου στο σπιτι.τριτον λεω τι βλεπω και τι θελω να γινει οπως εδω και χρονια.και τεταρτον η αποκοπη δεν σημαινει κατ αναγκη οτι το χαμηλο θα κολησει δυτικα ισα ισα μπορει να σε βολεψει και να παει αργα ανατολικα και να κλαταρει στην πορεια πιο νοτια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Galanto said:

Μαζι σου;;; χαχαχα ενω εμεις οι υπόλοιποι τον γλεντάμε 😂😂😂

Ναι γιατί δεν βγάζει νόημα να μη σηκώνει ένα γμοαζορικο σε ολόκληρο χειμώνα...

Μα τι γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

κατα αρχας δεν αρπαχτηκα εσυ με αρπαξες.Δευτερον το τι λεω δεν εχει καμια σημασια μιας και μπορει να λεω και βλακειες εκτος αν εχω τον μηχανισμο καθορισμου του καιρου στο σπιτι.τριτον λεω τι βλεπω και τι θελω να γινει οπως εδω και χρονια.και τεταρτον η αποκοπη δεν σημαινει κατ αναγκη οτι το χαμηλο θα κολησει δυτικα ισα ισα μπορει να σε βολεψει και να παει αργα ανατολικα και να κλαταρει στην πορεια πιο νοτια.

Και εγώ είπα ότι με τέτοιο σενάριο εδώ δεν βολεύει άρσ τι δωδεκαρια να δούμε. Δεν είπα κάτι κακό ούτε εσύ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Και εγώ είπα ότι με τέτοιο σενάριο εδώ δεν βολεύει άρσ τι δωδεκαρια να δούμε. Δεν είπα κάτι κακό ούτε εσύ 

Δεν ειναι απαραιτητο η αποκοπη να γινει ιταλια πιο πιθανο ειναι να γινει απο πανω μας η λιγο ανατολικα απλα ετσι θα εχει διαρκεια για ολους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Και εγώ είπα ότι με τέτοιο σενάριο εδώ δεν βολεύει άρσ τι δωδεκαρια να δούμε. Δεν είπα κάτι κακό ούτε εσύ 

πολυ ωραια γραψε τι σεναριο εσυ βλεπεις και τι θες?που ειναι το κακο τοτε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Δεν ειναι απαραιτητο η αποκοπη να γινει ιταλια πιο πιθανο ειναι να γινει απο πανω μας η λιγο ανατολικα απλα ετσι θα εχει διαρκεια για ολους 

ακριβως..το πιο πιθανο αν γινει αποκοπη να γινει στην πορεια του χαμηλου απο ιονιο σε αιγαιο η ενω εχει περασει αιγαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

πολυ ωραια γραψε τι σεναριο εσυ βλεπεις και τι θες?που ειναι το κακο τοτε?

Βρε δεν είπα ότι είπες κάτι κακό. Είπα ότι δεν βολεύει εδώ. Τι είμαι εγώ να κρίνω; Αχχαχα..όλα καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πολυ ωραια γραψε τι σεναριο εσυ βλεπεις και τι θες?που ειναι το κακο τοτε?

Κυριε Βαγγελη εγω θελω αυτο πιο ενισχυμενο και με αργη ανατολικη κινηση..

geos-0-165.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κυριε Βαγγελη εγω θελω αυτο πιο ενισχυμενο και με αργη ανατολικη κινηση..

geos-0-165.png

Αυτές οι φωτογραφίες ειναι του διαβόλου. 

 

gens-10-1-180.png

gens-13-1-180.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Αυτές οι φωτογραφίες ειναι του διαβόλου. 

 

gens-10-1-180.png

gens-13-1-180.png

Σατανικές εικόνες, μην το δείξετε στα παιδιά σας θα δαιμονιστούν αμέσως!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κυριε Βαγγελη εγω θελω αυτο πιο ενισχυμενο και με αργη ανατολικη κινηση..

geos-0-165.png

ΘΕΙΚΟ!!!!!...ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!ΜΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αυτές οι φωτογραφίες ειναι του διαβόλου. 

 

gens-10-1-180.png

gens-13-1-180.png

ναι μπορω να γινω και απ αυτο αμα θελω..ανετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ΘΕΙΚΟ!!!!!...ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!ΜΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...

Βαγγέλη μ αυτό το χαμηλό χιονίζεστε επειδή η αρχική του θέση είναι από Δυτικά; Με πορεία προς Αιγαίο; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη μ αυτό το χαμηλό χιονίζεστε επειδή η αρχική του θέση είναι από Δυτικά; Με πορεία προς Αιγαίο; 

σ αυτη την περιπτωση ουτε που μ απασχολει το κεντρο του χαμηλου...χαμηλο διευρημενο να υπαρχει και ας εχει οπου θελει κεντρο..οχι απλα χιονιζομαι εγω και σχεδον απαντες αλλα παω στο σχεδιο Β στο πρωτο πλανο ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...