Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά εμένα δεν μαρέσει το αικον ..με τέτοια χαμηλά της πλάκας δεν παιρνουμε και πολλά..γνώμη μου..μακάρι να κάνω λάθος..το χαμηλό το χαρακτηρίζω μισοπεθαμένο

Θετικό στο ραν για μένα μόνο ο εμποδισμός..

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Καλά εμένα δεν μαρέσει το αικον ..με τέτοια χαμηλά της πλάκας δεν παιρνουμε και πολλά..γνώμη μου..μακάρι να κάνω λάθος..το χαμηλό το χαρακτηρίζω μισοπεθαμένο

Σχεδόν δεν υπάρχει χαμηλό , σε έχει πλακώσει ο αντικυκλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δηλαδη το αικον δινει οτι και ο παιος απλα πιο νωρις το ξεκιναει και πιο νωρις το τελειωνει..με θερμοκρασιες αριαδνης να εχω χιονοστρωση μεταξυ σοφιας και αριαδνης που θα το κανει γυαλι και το ασπρο θα μεινει ασπρο για μερες...το κραταω και ειμαι μεσα στην χαρα!!!!...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκουδιαρικο ψυχος από το icon με τουλάχιστον -12αρια απο Θεσσαλία και πάνω... Καλό και το Χ στο Ιόνιο αλλά έχει και περιθώρια βελτίωσης ανάλογα με το ποσο γρήγορα θα κινηθεί ο αυλωνας ή κατά πόσο θα οργανωθεί προτού περάσει στο Αιγαίο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ξεκίνημα 12αριών μας έκανε ο φούστης ο Γερμανός. Και αν συνέχιζε θα έφερνε και άλλο στα καπάκια.. χααχαχ

icon-1-165.png?08-12

icon-6-165.png?08-12

 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε το τροφοδοτεί καλα ο αυλωνας ....πάλι 20 ποντο εδω εχουμε..το πρωί ειχαμε 25 ποντο ..Όλα καλα

Εσύ παίζεις μπάλα μόνος. Όταν βλέπεις τόσο χαμηλές Τ και χαμηλά να σέρνονται πολύ νότια μην περιμένεις κάτι πέραν των κλασσικών. Μόνο το ευρωπαικό αυτη την στιγμή έχει "state of the art" σενάριο για μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ilovesmow είπε:

Σα να προσπαθεί για 2η κατεβασιά

Ετσι ακριβως! Θα ειχε πολυ ενδιαφερον αν συνεχιζε το ραν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Εμένα μου αρέσει το icon με τέτοιες θερμοκρασίες θα έχουμε καλή χιονόστρωση.

συμφωνω..το παιρνω και αν θελει να βελτιωθει λιγακι οσον αφορα το χαμηλο στο ιονιο θα νε κουφετο γιατι ετσι θα δωσει και κανα 6-10 ωρες παραπανω χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσήνεμο έπος ο Γερμανός "κατακτητής".....και θάχε και απίστευτη συνέχεια αν προχώραγε παρακάτω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιιος ο Γερμανος κ για εμας.....Με το που φτιαχνει ο εμποδισμος φτιαχνει κ ο αυλωνας.Για να δουμε το πρωην μοντελο τι θα βγαλει

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, george-kozanh είπε:

Εσύ παίζεις μπάλα μόνος. Όταν βλέπεις τόσο χαμηλές Τ και χαμηλά να σέρνονται πολύ νότια μην περιμένεις κάτι πέραν των κλασσικών. Μόνο το ευρωπαικό αυτη την στιγμή έχει "state of the art" σενάριο για μας.

Δεν είναι πολύ μακρύα το αικον απο παιο..ενα 1012 κεντρικό ιόνιο βγάζει και ο παίος..και φυσικά φεύγει βολίδα και οποιος προλάβει πρόλαβε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω εχει κοκκινησει ο τοπος με τη βαρια συνενφια και τη σκονη (αναφορα)

Το αικον δειχνει τι θα γινει αν ο εμποδισμος ειναι πολυ καλος και η δυση δε παιξει καθολου μπαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και η πλακα ειναι οτι αυτο που θυμιζει και ειναι ισαξιο της αριαδνης φανταζει ενα τιποτα μπροστα στο τερας που ετσι κι αλλιως θα ερθει μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...