Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Μαζεψε λίγο μύτη ο κλόουν στις 54H, τρίβει χέρια ο Ταγιπ

μπα..εγω βλεπω οτι μαλλον κατι παιζει στο αμερικα και η λιμνη θα ειναι πιο εντονη και αρα θα σηκωθει απο πιο δυτικα και ακομη πιο βορεια ο αζορ2 πριν γινει ενα σωμα μια ψυχη με τον αζορ 1 και φερει το τερας στην αδριατικη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Φιλε θα χιονιζεσαι για 3 μερες συνεχεια...

Αυτα τα πράγματα δε τα γράφουν τοσο απλα ...Είσαι καινούριος θα μάθεις τωρα καθε τρις και λιγο θα πρέπει ν απαντάς εσυ 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Είναι η ώρα που κάποιοι θα βλέπουμε πολύ δυτικά κάποιοι πολύ ανατολικά για 120 ώρες μπροστά. 😂

Ήδη κανω υπομονη να πω οτι ειναι πιο βορεια σιγουρα ο αζορ 🤣🖕

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχαήλ Έλα εδώ αθηνα να σε φιλοξενήσω πάλι αδελφέ.. Στα όπα όπα θα σε έχω.. Θα σου φτιάξω και μακαρόνια χωρίς κύμα με τυράκι ημησκληρο δανιας!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχαήλ νομίζει ειναι γκαντέμης και δε γραφει;;;...λες και τα προηγούμενα χρόνια που δεν έγραφε είχαμε πήξει στους χιονιαδες χαχαα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-0-72.png?18

To 1000αρι στον ατλαντικό χωρίζει πιο έντονα τον αντικυκλώνα. καλό γιατί έτσι θα σηκωθεί πιο δυτικά το 1025 στα δυτικά του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

παμε στοιχημα λοιπον..ποσο πονταρουν οτι θα σκασει μη πω μεχρι και δυτικη ιταλια..ακουω...χαχαχαχα

Εγω πιστευω θα σκάσει ανατολικη τουρκια στα βάθη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Τώρα σε λίγο θα πούμε ότι ο Αυλώνας θα πάει πολύ δυτικά και φόβος μας είναι η Ισπανία πλέον..😂

αυτο να μην ξερουμε ο ενας τον αλλο και να μας ξερουμε πλεον...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μπα..εγω βλεπω οτι μαλλον κατι παιζει στο αμερικα και η λιμνη θα ειναι πιο εντονη και αρα θα σηκωθει απο πιο δυτικα και ακομη πιο βορεια ο αζορ2 πριν γινει ενα σωμα μια ψυχη με τον αζορ 1 και φερει το τερας στην αδριατικη...

οχι απο σημερα βαγγελη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια θα σκασει μπλε και μεγαλοπρεπεις σε ολη την ιταλια..σαρωμα και ισως γλυψουμε κανα κοκκαλακι και ισως και ολοκληρο μπουτι και τα βορεια και ο μιχαηλ φυσικα..χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω θα σχολιασω στις 24 ωρες,αν κατεβει ο αυλωνας.Οποτε βρειτε χρονο μπειτε δειτε τι γραφοταν εδω μεσα μια βδομαδα πριν τη Μηδεια.Βαζω μονο μ.ο Ευρωπαιου 7 μερες πριν και τι τελικα ηρθε δινοντας το θαψιμο στην αττικη.

IMG_20220114_234933.jpg

IMG_20220114_235614.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...