Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Πήρε μυρωδιά και ο παιος...το εκτεταμένο χαμηλό "Σωτήρης" θα μας θάψει...τέλος!!!😂

Μπε μπρε εμφανίστηκες πουλάκι μου` ????? Κια ρωτάς που είμαστε εμείς;;;;;; που ήσουν ρε οταν εγραφα να μην το δουν οι πάνω των 50;;;;🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιστευω πως κ τα βραδυνα ειναι θετικα φαινεται πως κατι θα εχουμε μετα τις 7-8 ιαν. τωρα τι κ πως θα το δουμε εγω παντως ειμαι αισιοδοξος πως ο ιανουα  θα μας δωσει κατι καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ο αντωνης χαζευει το κοντρολ στανταρ χαχαχ

Όχι ρε μπήκα κατευθείαν εδώ δε είδα τι έβγαλαν τα μοντέλα...χαχαχα υπέροχο γοητευμένος από το κοντρόλ....τα άλλα τα ανσάμπλ Καλά είναι για Ελλάδα ειδατε;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ρε δειτε κοντρολ οι κεντροβορειοι 4 μερες χιονια βγαζει..χαχχαχαχοε οε οε εοε εο ε

Χααχχαχχα

Οτι πιο καθαρο σε β.ελλαδιτικο χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δες εχει καμια 15-17 ακομα με χιονακι 

Πλακα εκανα ..τρελος εισαι σιγα μη δε τα βλεπα.🤣🤣...❄❄❄....Για τοσο μακρια ειναι τελεια ...ξεκινάει η ταση αυριο βραδυ νομιζω θα ξέρουμε καλυτερα για αζορ... ε τον αυλωνα θα παίζουμε ως το 90 σιγουρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Πλακα εκανα ..τρελος εισαι σιγα μη δε τα βλεπα.🤣🤣...❄❄❄....Για τοσο μακρια ειναι τελεια ...ξεκινάει η ταση αυριο βραδυ νομιζω θα ξέρουμε καλυτερα για αζορ... ε τον αυλωνα θα παίζουμε ως το 90 σιγουρα 

1-2 του μηνα θα κλειδωσει η κατασταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Πλακα εκανα ..τρελος εισαι σιγα μη δε τα βλεπα.🤣🤣...❄❄❄....Για τοσο μακρια ειναι τελεια ...ξεκινάει η ταση αυριο βραδυ νομιζω θα ξέρουμε καλυτερα για αζορ... ε τον αυλωνα θα παίζουμε ως το 90 σιγουρα 

αν μπορεις βαλε κοντρολ υετο συνολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...