Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Για αρχή δε θέλουμε αυλωνα ευρωαπιου ουκμο γιατο ειναι τεραστιοι 

Έχω την αίσθηση πάντως ότι αυτοί οι ζωνικοι άνεμοι φέτος πρέπει να κάνουν τη ζημιά.Ειναι τόσο ψηλά φέτος που ότι σηκώνεται,είτε αντικυκλωνας είτε μια διαταραχή,περνάει από τη μια μεριά του Ατλαντικού στην άλλη σε ώρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Ανανέωσε ο μπογιατζής Νο2 για 17-24

Θα φανε καλα οι βεδουινοι!! 

render-worker-commands-59f6f5bb97-58g6f-

Τι γίνεται ρε παιδιά? 

Από την Βόρεια Αφρική ανεβαίνει το κρύο? 

Καλα  σενάρια από τα μακροπροθεσμα, παρεπιπτόντως 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι πιο σοβαρές δηλώσεις γίνονται στα καρναβάλια και στις κωμωδίες. Απλά...λίγοι τους παίρνουν στα σοβαρά. 

Ο τζίφος θα φέρει τον υπερχιονιά στις 22 και ας λέτε ότι θέλετε άπιστοι θωμάδες. η ΝΕΜΕΣΙΣ έρχεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

1 μετρό χιόνι στη Χαλκίδα το κοντρόλ...Αλλά είναι ολομόναχος το πιο χαμηλό σενάριο 

Επειδη το ζητησες τα στοιχεια τα πηραμε και η ανανεωση δειχνει αρνητικο ναο αο για το επομενο 10ημερο μαλιστα -1.5 με -2 στο 21-24..ενω τα στοιχεια δειχνουν οτι μπορει να βγει πιο δυτικα η κατασταση...γενικα παμε για κρυο εως σιγουρα τελη του μηνα ενω μετα τις 24 δειχνει οτι ερχεται θα ειναι προσηνεμης υφης...το αρνητικο ειναι οι ζωνικοι μονο που ειναι ισχυροι οποτε βλεπεις ολα ερχονται γρηγορα και δεν προλαβαινει να οργανωθει σωστος αυλωνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφο Κλοουν, Σκυλάκι του Παιου και του ΟυκμΟΥ στανιαρες με τα πρωινα ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ και βγαζεις εικονικα ΘΑΨΙΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΚΑΡ@@ΟΛΗ? ΟΥΣΤ ΡΕΜΠΕΣΚΕ, ΑΣΤΕΙΟ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΝΙΤΑΣ ΠΑΝΙΑ να το φερεις ρε για να σε πιστεψουμε, ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ! 🤬😤

 

VictoriousKeenDutchshepherddog-size_restricted.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Επειδη το ζητησες τα στοιχεια τα πηραμε και η ανανεωση δειχνει αρνητικο ναο αο για το επομενο 10ημερο μαλιστα -1.5 με -2 στο 21-24..ενω τα στοιχεια δειχνουν οτι μπορει να βγει πιο δυτικα η κατασταση...γενικα παμε για κρυο εως σιγουρα τελη του μηνα ενω μετα τις 24 δειχνει οτι ερχεται θα ειναι προσηνεμης υφης...το αρνητικο ειναι οι ζωνικοι μονο που ειναι ισχυροι οποτε βλεπεις ολα ερχονται γρηγορα και δεν προλαβαινει να οργανωθει σωστος αυλωνας...

Άρα με λίγα λόγια τσάμπα ελπίζουμε όλοι για κάτι μεγάλο μέχρι τέλη του μηνός σωστά?

Αν οι ζωνικοι άνεμοι κάνουν όντως τόση ζημιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Άρα με λίγα λόγια τσάμπα ελπίζουμε όλοι για κάτι μεγάλο μέχρι τέλη του μηνός σωστά?

Αν οι ζωνικοι άνεμοι κάνουν όντως τόση ζημιά...

Κανονικα στο 21-24 πρεπει να καταφερουν και τα κ.βορεια να παρουν μια πετσουλα η κατι παραπανω..μεχρι αυριο το βραδυ θα ξερουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Έριχνα 5000 να αγοράσω το Control έτσι όπως είναι τώρα  από 23-26! 

Μερικές φορές σκέφτομαι μέχρι πόσα θα έδινα για να κάτσει ιστορικό χιόνι στην Αθήνα. Μέχρι τη Μήδεια έλεγα πως έδινα μέχρι και 2000€ 😂

Τώρα εντάξει, ηρέμησα κάπως.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 minutes ago, OLYMPUS MONS said:

Ανανέωσε ο μπογιατζής Νο2 για 17-24

Θα φανε καλα οι βεδουινοι!! 

render-worker-commands-59f6f5bb97-58g6f-

Αυτο ειναι η ΕΠΙΤΟΜΗ της κλιματικης αλλαγης και της αντιστροφης πόλων. Το τελος του κοσμου ερχεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Επειδη το ζητησες τα στοιχεια τα πηραμε και η ανανεωση δειχνει αρνητικο ναο αο για το επομενο 10ημερο μαλιστα -1.5 με -2 στο 21-24..ενω τα στοιχεια δειχνουν οτι μπορει να βγει πιο δυτικα η κατασταση...γενικα παμε για κρυο εως σιγουρα τελη του μηνα ενω μετα τις 24 δειχνει οτι ερχεται θα ειναι προσηνεμης υφης...το αρνητικο ειναι οι ζωνικοι μονο που ειναι ισχυροι οποτε βλεπεις ολα ερχονται γρηγορα και δεν προλαβαινει να οργανωθει σωστος αυλωνας...

Ευχαριστώ  Κώστα...αρα εχουμε ελπίδες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Χιών said:

Μερικές φορές σκέφτομαι μέχρι πόσα θα έδινα για να κάτσει ιστορικό χιόνι στην Αθήνα. Μέχρι τη Μήδεια έλεγα πως έδινα μέχρι και 2000€ 😂

Τώρα εντάξει, ηρέμησα κάπως.

 

ρεεεεεεεε ειμαστε τρελλοι τελος!!! χαχαχαχαχα κλαιω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Χιών said:

Μερικές φορές σκέφτομαι μέχρι πόσα θα έδινα για να κάτσει ιστορικό χιόνι στην Αθήνα. Μέχρι τη Μήδεια έλεγα πως έδινα μέχρι και 2000€ 😂

Τώρα εντάξει, ηρέμησα κάπως.

 

Εγώ έχασα τη Μηδεία διότι δεν ήμουν Ελλάδα και έχω φάει τρελή στέρηση, οπότε καταλαβαίνεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Santa snow said:

Εγώ έχασα τη Μηδεία διότι δεν ήμουν Ελλάδα και έχω φάει τρελή στέρηση, οπότε καταλαβαίνεις...

σε νιωθω - μια απο τα ιδια! ημουν εδω στο βρωμονησο, και η γυναικα μου (full snow hater) να μου κανει Live αναμεταδοση. . .ενα ελεος καπου. . .

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεντροβόρεια, ποιες περιοχές θεωρούνται;;; Δ.Θεσσαλια, Μακεδονία (ολόκληρη) και Θράκη;;;

Προσήνεμα;;; Α. Θεσσαλία, Α. Στερεά και Εύβοια;;; 

Ή κάτι άλλο;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BillG είπε:

Κεντροβόρεια, ποιες περιοχές θεωρούνται;;; Δ.Θεσσαλια, Μακεδονία (ολόκληρη) και Θράκη;;;

Προσήνεμα;;; Α. Θεσσαλία, Α. Στερεά και Εύβοια;;; 

Ή κάτι άλλο;;;

Αναλογα ποιος θα σου απαντησει χαχαχαχ...εμεις ως ομαδα οταν λεμε βορειοελλαδιτικος χιονιας εννοουμε μακεδονια θρακη θεσσαλια πλην μαγνησιας...οταν λεμε κεντροβορειος βαζουμε μεσα και θηβα λειβαδια λαμια...

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, BillG said:

Κεντροβόρεια, ποιες περιοχές θεωρούνται;;; Δ.Θεσσαλια, Μακεδονία (ολόκληρη) και Θράκη;;;

Προσήνεμα;;; Α. Θεσσαλία, Α. Στερεά και Εύβοια;;; 

Ή κάτι άλλο;;;

αυτο μου θυμιζει επικους "τσακωμους" παλαιοτερα, για του τι θεωρειται Βορειο Προαστειο...τραβαγα με  γραμμες στο google maps..εκει να δεις γελια... 

φιλε ολα ειναι σχετικα, αλλα θα συμφωνουσα με αυτο που λες..

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...