Jump to content
ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022

Recommended Posts

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δλδ τον κλόουν (όπως τον λέτε) δεν θα δει κανείς σε λίγο? Μόνος μου θα είμαι? 

Εγω πιστος χρονια τωρα

Ολοι θα τον δουν, μη φοβασαι😁

Edited by EVIA 1987!!

Σε περιπου 45 λεπτα ξεκινα το 18αρι..Σας παρακαλω θερμα μην εχετε το κινητο σας η το λαπτοπ σας κοντα σε παιδια..Επισης παρακαλουνται ολοι οι συνδαιτημονες φιλοι μας που ειναι κατω των 18,να πανε για νανι...

images.jpeg

2 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Εγω πιστος χρονια τωρα

Ολοι θα τον δουν, μη φοβασαι😁

Θα τον δούμε τον κλοουν να στέλνει τον Αυλώνα Ζάκυνθο και μετά αργά και βασανιστικά ανατολικά 

43 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν ειναι για ολους καλα μονο για τα προσηνεμα ειναι οι αλλοι απλα ελπιζουν χαχα

πολυ μακρυα ειναι για να λεμε τετοια λογια :Ρ
δεν ειναι καλα για κανενα γτ αντικειμενικα δεν εχουν ακομα βαση. ας πεσουμε στις 120 ωρες και βλεπουμε

8 minutes ago, menidi said:

Δλδ τον κλόουν (όπως τον λέτε) δεν θα δει κανείς σε λίγο? Μόνος μου θα είμαι? 

Προτιμω να ξυπνησω στις 6.ΟΟ αύριο το πρωι ,εσπρεσάκι τσιγαρο και Αγγλο ασθενή.

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Προτιμω να ξυπνησω στις 6.ΟΟ αύριο το πρωι ,εσπρεσάκι τσιγαρο και Αγγλο ασθενή.

Milko, τυρόπιτα κουρού και marlboro κόκκινο. Πολύ πιθανό να μην προλάβεις να δεις κανένα μοντέλο 😂😂😂

Θα πέσει πολύυυ μόντελινγκ και ξύπνημα 6.00 τις επόμενες ημέρες, ας βγει σε καλό τουλάχιστον.

Αυτή η καταραμένη η εξεταστική να μην έπεφτε πάντα τέτοια περίοδο κι όλα καλά θα ήταν. Ελπίζω θα είναι και η τελευταία όμως 😂 

δεν πρεπει να πεφτει καρφιτσα σε κανενα ραν απο τωρα μεχρι και κυριακη πρωι οταν θα σκαει συσωμα πλεον ο αυλωνας ολοκληρος και μεγαλοπρεπεις στα υπεροχα νερα του ντουμπβροβνικ του δυρραχιου και της κερκυρας

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Milko, τυρόπιτα κουρού και marlboro κόκκινο. Πολύ πιθανό να μην προλάβεις να δεις κανένα μοντέλο 😂😂😂

Σερπαντίνα ρε ,θα βγώ απο την λεκάνη στο nowcast 22/1

Σε κάποια φάση το ευρωπαϊκό για Αθήνα δίνει -7,6 στα 850 μέσο όρο με μόλις 4 σενάρια σημαντικά θερμότερα, τα υπόλοιπα είναι είτε στο μέσο όρο είτε παρακάτω. 🤣

Edited by Snowstorm

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

δεν πρεπει να πεφτει καρφιτσα σε κανενα ραν απο τωρα μεχρι και κυριακη πρωι οταν θα σκαει συσωμα πλεον ο αυλωνας ολοκληρος και μεγαλοπρεπεις στα υπεροχα νερα του ντουμπβροβνικ του δυρραχιου και της κερκυρας

Καλό είναι Βαγγέλη που ονειρεύεσαι 

CatalogueItem.0333125.jpeg

οχι απλα θα μπεισ το ιονιο στελιο..θα μπει με ορμη και θα βγει και απ την αλλα πλευρα..αλλα ακομη και σ αυτη την περιπτωση ειμαστε τυχεροι και δεν την φοβαμαι γιατι αν γινει θα σημαινει γιαγαντιο διαγωνιο αυλωνα οποτε ειμαστε ακομη και ετσι καλα

Κοιταξτε τους προσηνεμος ποσο χαλαροί είναι μειον 7 ,ι και υετος εμεις με το κυαλι θα ψάχνουμε υετο ...απογοητευση ....τουλάχιστον Πάμε για το 26 , 27 φαίνεται καλο

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και δευτερα με το καλο τετοια ωρα θα μπουμπουνησω το πρωτο για φετος....😎

Μαζί σου Βαγγέλη μου!!

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κοιταξτε τους προσηνεμος ποσο χαλαροί είναι μειον 7 ,ι και υετος εμεις με το κυαλι θα ψάχνουμε υετο ...απογοητευση ....τουλάχιστον Πάμε για το 26 , 27 φαίνεται καλο

σοβαρα τωρα?αντωνη αγορι μου ξυπναααααα....χαχαχα

αντωνη ολοι μα ολοι μα ολοι ολοι και ξανα μανα ολοι οι μεγαλοι κεντροβοριοι ξεκινησαν στις 6-7 μερες πριν με προδιαγραφες μεγαλου προσηνεμου..ολοι μα ολοι μα ολοι

50 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Εμένα μου θυμίζουν λιγάαακι και αυτό. Απλά τότε όπως βλέπουμε ο αυλώνας ήταν σημαντικά πιο αδύνατος σε σχέση με τώρα...

archives-1988-12-14-0-0.png.344934a6504331ed2f6a16d2296f2c62.png

ECM1-144.gif.bfa600d517fc84283f1bfcc3aef455bc.gif

Αλλη κλίση ο αζορικος τότε με υποστήριξη από υποτροπικο Ατλάντικο μέσα...αλλά πιο δυνατός Αυλώνας τώρα ίσως αλλά θα πετσοκοπει προσεχώς και αποκοπή μπορεί μια βδομάδα που νωρίς για πρόγνωση....

19 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

πολυ μακρυα ειναι για να λεμε τετοια λογια :Ρ
δεν ειναι καλα για κανενα γτ αντικειμενικα δεν εχουν ακομα βαση. ας πεσουμε στις 120 ωρες και βλεπουμε

Αυριο στις 120 θα ειμαστε ολα θεμα εμποδισμου ειναι...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...