Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Volos είπε:

αμπελοκηπου που ρε μπρο ακουστηκε γτ ειμαι κοντα

Αθήνα Αμπελόκηποι; Και εγώ εδώ είμαι+ Πανόρμου αλλά δεν άκουσε κάτι για βροντή! Στιυπα ναι! Ανελέητη! Υπερβάλει ο φίλος; 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεραυνοί φουλ και πέφτει ανελέητο θαψιμο. Τώρα που απομακρύνεται το χαμηλό θέλουμε τα 500αρια να κάνουν δουλειά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ δεν έχει σταματήσει δευτερόλεπτο. Η Τ -1. Στα 420 μέτρα η Πεντέλη κερνάει πόνο. Το ίδιο και Μελισσια. 
στουπιαζει συνεχώς και τα καλύτερα είναι μπροστά μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Volos είπε:

γκαζι ο σταθμος λεει 1.1 βαθμο.... ετσι δν κανεις δουλεια ομως

εδω -0.2. αν δεν δουμε εδω στα 150-180μ γεματο -1, τοτε χαμηλοτερα θα υπαρχει θεμα.
υπομονη που θα παει θα πεσει η Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλη φόλα εδώ στα δυτικά σε μας !!!! Δεν παλευεται μέχρι κ ήλιο βγάζει !! Χαρείτε το πιαδια κ για μας !!! Πολύ κατοτερηντων προσδοκιών μας μέχρι τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Μήδεια εδώ σε μισή ώρα θα αποτελεί παρελθόν με την ραγδαιοτητα που ρίχνει...δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο οριακά εδώ ξεπερνάει και την τεράστια ένταση της Μήδειας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για να τα λεμε με το ονομα τους ολα.. γνωριζοντας οτι ακομη εχουμε δρομο μπροστα μας, γνωριζοντας οτι ειναι μεσημερι και δν εχουμε μπει σε καλες ωρες χιονοστρωσης κτλ.....Για Αθηνα κεντρο , απο αμπελοκηπους ιλισια και πιο νοτια... μιλαμε για πασπαλι και πετσες σε ευκολες επιφανειες. Ολα τα αλλα τα αναμενουμε λογικα στη πορεια Οι Τ ειναι απαγορευτικες για οτιδηποτε παραπανω αυτη τη στιγμη

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα Γιαννιτσά εθεάθησαν λίγο πυκνότερες συννεφιές,τίποτα άλλο (και καλύτερα δεν χρειάζεται για 5 νιφάδες).

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αθήνα, Χαλκίδα, Βόλο,ρισπεκτ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανω Κυψέλη ,δίπλα στον περιφερειακό,μέσα στο βουνό σε μονοπάτι,το μονοπάτι για όσους ξέρουν οδηγεί Προφήτη Ηλια στα 327μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μενίδι κέντρο(175μ)

Απο τις 7:30 οκτώ παρά το πρωί ρίχνει συνεχεια ΟΝ-ΟΦΦ κατάσταση, απο μυγάκια μεχρι στούπα.Νωρίς το πρωί έπιανε παντού εύκολα,-0,5C η χαμηλότερη που είδα (θερμομετρο αυτοκινήτου).Τώρα ριχνει σταθερά αλλα δεν βοηθάει η Τ να στρώσει.

Στο τσακ προλαβα να μαζέψω απ τη δουλειά γυναίκα-παιδιά πριν μπλοκάρει τελείως η Αττική οδός

Καλά χιόνια σε όλους!

Υπομονή σε όσους είναι κολημένοι στους δρόμους και να πάνε όλα καλά εύχομαι,ακο΄υω στο ράδιο για κόσμο μποτιλιαρισμένο για ώρες και αμάξια που έχουν μείνει απο καύσιμα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...