Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές κακοκαιρίας 1-4 Φλεβάρη 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Που βρίσκεις το κουράγιο να ελπίζεις ρε; Δεν ήταν για τα μέρη μας αυτή η κακοκαιρία είπαμε! Εδώ δεν τα κατάφερε η Νάουσα. Εμείς θελουμε γενικευμένο χιονια βορείου Ελλάδος για να δούμε κάτι. Τελευταία τρύπα του ζουρνά είμαστε 😆

Βρίσκω το κουράγιο επειδή με ενοχλεί που χιονίζει αλλου και 2η και 3η φορά και εδώ τίποτα πάντα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Ναι καλαες σε λιγο θα εχουμε 6β χαχα

Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ το σκηνικό έξω με αυτή την ατμόσφαιρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Χάλια, 7 βαθμοί τώρα και συννεφιά. 

καλα ρε θανο ακομα περιμενεις τα οποια φαινομενα θα ειναι μεχρι ανατολικα της θεσσαλονικης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Βρίσκω το κουράγιο επειδή με ενοχλεί που χιονίζει αλλου και 2η και 3η φορά και εδώ τίποτα πάντα. 

Βόρεια Ελλάδα όλοι στα ίδια χάλια είμαστε αν αυτό σε παρηγορεί! Με βάση τα στάνταρ της κάθε περιοχής πάντα! Πχ δυτική Μακεδονία μπορεί να έχει δει 2-3 πέτσες φετος(εκτός Φλώρινας που παίζει μπάλα μόνη της), αλλά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο για την δυναμική αυτών των περιοχών! Ειδικά με το κρύο που έχουν φάει φέτος, αυτά τα χιόνια που έχουν δει είναι 0! Αντίστοιχα κι εμείς που κάθε χρόνο παλεύουμε για την πέτσα, φέτος δεν έχουμε ούτε αυτή! Θέλω να πω ότι όλη η βόρεια Ελλάδα είναι αδικημένη φέτος, κάθε περιοχή με βάση τα δικά της στάνταρ! Τι να κάνουμε; Ίσως μας το φυλάει για την γιορτή των χιονοερωτευμενων!!🥰

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Βρίσκω το κουράγιο επειδή με ενοχλεί που χιονίζει αλλου και 2η και 3η φορά και εδώ τίποτα πάντα. 

Εντάξει σιγά το χιόνι....μία αθώα πετσούλα ήταν.........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kilkis1989 είπε:

Εντάξει σιγά το χιόνι....μία αθώα πετσούλα ήταν.........

Απτό τίποτα μια χαρά αρκετό ειναι .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ το σκηνικό έξω με αυτή την ατμόσφαιρα.

Ενα απλο χειμερινό σκηνικό ωραιο!..επρεπε να είχαμε αυτο τον υετό το Σάββατο μηοως βλέπαμε νιφαδα τσακιστη 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Βόρεια Ελλάδα όλοι στα ίδια χάλια είμαστε αν αυτό σε παρηγορεί! Με βάση τα στάνταρ της κάθε περιοχής πάντα! Πχ δυτική Μακεδονία μπορεί να έχει δει 2-3 πέτσες φετος(εκτός Φλώρινας που παίζει μπάλα μόνη της), αλλά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο για την δυναμική αυτών των περιοχών! Ειδικά με το κρύο που έχουν φάει φέτος, αυτά τα χιόνια που έχουν δει είναι 0! Αντίστοιχα κι εμείς που κάθε χρόνο παλεύουμε για την πέτσα, φέτος δεν έχουμε ούτε αυτή! Θέλω να πω ότι όλη η βόρεια Ελλάδα είναι αδικημένη φέτος, κάθε περιοχή με βάση τα δικά της στάνταρ! Τι να κάνουμε; Ίσως μας το φυλάει για την γιορτή των χιονοερωτευμενων!!🥰

για πια χρονια λες γιατι για φετος δεν το βλεπω χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

για πια χρονια λες γιατι για φετος δεν το βλεπω χαχα

Νωρίς είναι ακόμα ρε, τέτοιες μέρες τα δώρα είναι έκπληξη δεν τα προαναγγέλλουμε!😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Είναι απόσταγμα. 

Αναμενόμενο να συνεχίζει σε δυτική Μακεδονία, τα έδινε ο Τζίφος. 

Έχουμε καμια ενημέρωση τι έκανε Δίστρατο; Έχω καταγωγή από εκεί αν και μια φορά το έχω επισκεφθεί μόνο.

Ψίχουλα μια πέτσα στο χωριό.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Είναι απόσταγμα. 

Αναμενόμενο να συνεχίζει σε δυτική Μακεδονία, τα έδινε ο Τζίφος. 

Έχουμε καμια ενημέρωση τι έκανε Δίστρατο; Έχω καταγωγή από εκεί αν και μια φορά το έχω επισκεφθεί μόνο.

Εδώ είναι το χωριό σου φίλε Seth13 επίγειος παράδεισος....οπως υπάρχει και σελίδα στο φεις που μπορείς να ακολουθήσεις.

IMG_20220202_130208.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Ευχαριστώ....να μαθαινουμε κιολας!!

τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο , ΠΟΠ Ιταλίας , εμείς δεν επιτρέπεται να το αναγράφουμε στα προϊόντα , μόνο τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο , χωρίς πολλά μυρωδικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...