Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής χιονο-κακοκαιρίας Bianca (Ζωγραφιά) από 26/2-2/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μερικες ακομα απο τον φιλο μας τον bill snow..Μολις μου τις εστειλε και αυτες..

Εδεσσα το απογευμα..Λιγο μετα την εντονη χιονοπτωση..

DSCF4924.thumb.JPG.ade1c158cfd2d8685fd013ad4e39da97.jpeg

DSCF4923.thumb.JPG.581eb9a28096f62037ba967660b5ff48.jpeg

Και μια ακομα..Κοντα στο χωριο Λυκοι σε υψομετρο 670 μετρων.

DSCF4926.thumb.JPG.7ffb224c3ab2b75409e2be99de75c388.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....''..... Τι έχει να ριξει πάλι στο Πισοδέρι ❄️❄️❄️❄️
Εχθές & προχθές έριξε ακόμα 80cm στο ήδη υπάρχον και ψάχνανε τα αυτοκίνητα τους οι άνθρωποι ❄️❄️❄️ .... '' ..... 

Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο, χιόνι, δέντρο, φύση και κείμενο που λέει "28/02/2022 28/02 12:38:22 Πισοδέρι igla Ski Center levati 1650m lorina Pisoderi Greece Meteo logy Li eCams CM METBOLOGY"

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι, δέντρο και κείμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ξανα νιφαδοπτωση εδω με 1,7

Ελεος ρε Αντουάν αίμα σ χει πάει, 

Ούτε Νορβηγία να εισουν "παααααλιιι χιονίζει ελεος βαρέθηκα θέλω ήλιο....." 😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Ελεος ρε Αντουάν αίμα σ χει πάει, 

Ούτε Νορβηγία να εισουν "παααααλιιι χιονίζει ελεος βαρέθηκα θέλω ήλιο....." 😁😁😁😁

Δε σταματαει φετος χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή χιονοθύελλα τώρα στο Βελούχι.....-6οC σχεδόν η Τ στη βάση.....πιθανότατα στην κάμερα του Φλέγκα πιο ψηλά -7 σίγουρο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει στη Χόχλια με 0οC!! Εχω χάσει το λογαριασμό πόσες ημέρες χιονόστρωσης έχει φέτος το χωριουδάκι μου και πόσες ημέρες με παγωνιά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαινόμενα (από ψιχάλες έως ασθενή βροχή) έχουμε λίγο πολύ σε όλη την πεδιάδα και πιο ψηλά χιόνι.

Θερμοκρασίες αυτή την ώρα στο εσωτερικό της πεδιάδας

Καλαμπάκα 2,7°C 

Τρίκαλα 4,0°C

Ελασσόνα 4,2°C

Τύρναβος, Φάρσαλα 5,5°C

Καρδίτσα 6,3°C

Λάρισα 6,9°C

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, meteora είπε:

Καλαμπάκα σχεδόν χιονίζει με 2,1 στον σταθμό μου, αύριο πιστεύω πως θα είναι όλα άσπρα.

Μια χαρά αν ξεκίνησε να το γυρνάει από τώρα, μέσα στην νύχτα θα πέσει λίγο ακόμη η θερμοκρασία, οπότε πάτε για ασπρισματάκι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, meteora είπε:

Καλαμπάκα σχεδόν χιονίζει με 2,1 στον σταθμό μου, αύριο πιστεύω πως θα είναι όλα άσπρα.

Μπράβο φίλε μακάρι καλο ασπρισμα εδω τωρα ερχεται ο υετος ο καλος πιστευω να πέσει η τ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπράβο φίλε μακάρι καλο ασπρισμα εδω τωρα ερχεται ο υετος ο καλος πιστευω να πέσει η τ 

Πιστεύω θα πάμε καλά και εσείς και εμείς. κακοκαιρία συστημένη για τις περιοχές μας .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις ξαναξεκίνησε να ψιχαλίζει εδώ στο Μακροχώρι κι ευτυχώς ξεκόλλησε η θερμοκρασία από τους 6 βαθμούς στους 5,4 τώρα .... φυσικά είναι πολύ ψηλές οι θερμοκρασίες ακόμα ...και Νάουσα είναι ακόμα στους 3,5 αλλά με χαμηλή υγρασία .... δύσκολα τα πράγματα ..ότι κάνει από χιόνι αν κάνει από το πρωί όταν ενταθούν τα φαινόμενα και πέσουν και άλλο οι θερμοκρασίες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έντονη χιονόπτωση εδώ και 10 λεπτά με -0.8οC στο σημείο του σταθμού στην ΖΕΠ Κοζάνης, στρώνει όπου δεν είχε χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...