Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xionia-syros-1.jpg

 

xionia-anosyros-1068x580.jpg

 

https://cyclades24.gr/2022/03/xionia-kai-pali-esto-kai-me-pio-ipia/

Χιόνι και πάγος και μέσα στην Ερμούπολη παρακαλώ, και ακόμα περισσότερα στην Ανω Σϋρο

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στρωμενο χιονι ανω των 200μ κατα μ.ο. στην Ανδρο...πιο χαμηλα το εστρωνε στις εξαρσεις αλλα ελιωνε στις υφεσεις...ριχνει παλι κατα διαστηματα χιονοομβρους μεχρι το κυμα...

Screenshot_20220311-093132_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτη κακοκαιρία στα προσηνεμα και Αττική ιδίως στα βόρεια. Απίστευτος Χειμώνας γενικοτερα.Άμα σας πω το απολαμβάνω πιο πολύ από την ελπίδα που μου έριξε 60 εκ 😋. Έχει σασπένς. Δεν ξέρω αν βρίσκομαι σε μεσογειακή χώρα 😂

Επεξεργάστηκε από fotobilolidas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα

Ωραιες εικονες.

 

Πηρε κανεις χαμπαρι αμα εριξε τελικα χιονομπορα στην Μακεδονια τελικα χτες? Μια επιασα στην καμερα του Νυμφαιου αλλα τιποτα αξιολογο.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Επειδη με πήρε ο ύπνος κατά τη μια τι ώρα το έριξε ρε παιδιά;;;

Τα καλά κομμάτια έγιναν γύρω 3 παρά το πρώτο, 4.15 το 2ο και μετά πρέπει να είχε ακόμη δύο προς 6 το πρωί και 7.10....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3:45  - 4:45 έγινε ένας απίθανος χαμός Αγ Στεφανο. Στούπα του τοπ3 της ζωής μου. Πρέπει να έγιναν κ άλλες μπουκες όπως λέει ο στρατηγός Κώστας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά έπαθα απίστευτη φλασια. Πήγα ν σβήσω κανα βίντεο στο κινητό γιατί δεν είχα χώρο και βρήκα Στούπα 8 Φεβρουαρίου που πραγματικά δεν θυμάμαι καν ότι έγινε κάτι τότε. Απολυτως τίποτα όμως. Θα τρελαθώ 🙂 Χειμώνας ΕΠΟΣ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Συνεχίζει να στουπίζει στην παραλία της Χαλκίδας αλλά με θετικές θερμοκρασίες και δεν μπορεί να στρώσει πουθενά. Αύριο το μεγάλο στοίχημα για την πόλη...

image.thumb.png.b373e68ba7331c9c7d038fdf218f03c7.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Snow sick said:

Παιδιά έπαθα απίστευτη φλασια. Πήγα ν σβήσω κανα βίντεο στο κινητό γιατί δεν είχα χώρο και βρήκα Στούπα 8 Φεβρουαρίου που πραγματικά δεν θυμάμαι καν ότι έγινε κάτι τότε. Απολυτως τίποτα όμως. Θα τρελαθώ 🙂 Χειμώνας ΕΠΟΣ 

8 Φλεβαρη δεν νομιζω να εγινε κατι. Νομιζω απλα καλοκαιρια ειχαμε. 

Μηπως ηταν 8 Φλεβαρη αλλης χρονιας;

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 11/3/2022 at 10:12 ΠΜ, Dusterakos είπε:

8 Φλεβαρη δεν νομιζω να εγινε κατι. Νομιζω απλα καλοκαιρια ειχαμε. 

Μηπως ηταν 8 Φλεβαρη αλλης χρονιας;

Ολη μερα χιονιζε 8 Φλεβαρη. 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μια θερμη παρακληση στα νιατα της παρεας - εαν δεν εχετε δει τι εστι στουπα, μη χαρακτηριζετε 3 flakes / min ως στουπα!  : )

με το συμπαθειο κ την απεριοριστη αγαπη μου ❤️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλιούπολη πάρα την ηλιοφάνεια, κρατιέται ακόμη στους 2,0 βαθμούς και στα ανήλια σημεία παραμένει η χιονόστρωση!

Να ρωτήσω κάτι, γνωρίζετε ποιο λεωφορείο/ΚΤΕΛ που να εξυπηρετεί Βίλια ή και Ιπποκράτειο; Θα ήθελα να ανέβω τη Δευτέρα, αλλά δεν υπάρχει η δυνατότητα αυτοκινήτου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι ναι..Έριχνε Στούπα Αγ Στεφανο και εχω και βίντεο από Ιπποκρατειο που εχω πάει με το αμάξι. Μιλαμε δε θυμάμαι τίποτα 😂😂😂Ενυωνεταξυ ρίχνει ποτιστική Στούπα κ δεν το αναφέρουμε καν. Μιλαμε για μεγαλεία φετος😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...