Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, EVIA 1987!! είπε:

Εχεις -2 τωρα σκαρτα κι εχεις στο εδαφος 5,5 βαθμους. Στους -6 που θα εχεις το πρωι δεν θα πεσεις κι αλλο στο εδαφος; Αν εχεις και σημειο δροσου 0 η αρνητικο, με ισχυρα φαινομενα η θερμοκρασια δυναται να φτασει το σημειο δροσου…

Σε ευχαριστώ!

Είμαι λίγο πριν τα Πολιτικά 800μ από θάλασσα.  Συνήθως(αναλόγως τον καιρό) έχουμε 1 βαθμό διάφορα με Χαλκίδα. Οπότε μάλλον αοσιοδοξω...

Δεν ξέρω θερμοκρασία τώρα γιατί είμαι Αθήνα. Αύριο το μεσημεράκι γυρίζω...  Για να δούμε......

 

 

Απλά νομίζω ή μπήκαν γενικώς νωρίτερα τα φαινόμενα, ή υπάρχει περίπτωση να πέσει λίγο πιο κάτω ακόμη η θερμοκρασία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α 5,4 δεν πάμε καλά!!! Πάντως ο σταθμός των Πατησίων είναι 3 β πιο πάνω σε σχεση με συνήθως που είναι 2... δεν ξέρω αλλά πολύ κάτω μου φαίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Απίστευτα πράγματα πάντως βλέπω και απ' τα υπόλοιπα παιδιά, εδώ στα 255 του Γέρακα 5.4, πριν λίγα λεπτά είπα 4 το πρωί μήπως να αναθεωρήσω?

Ναι και εγώ εντυπωσιάζομαι φουλ από την πτώση της θερμοκρασίας, 5,4 τώρα αχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, JohnTheSnow είπε:

5,5 βαθμοι Άνω Γαλάτσι!! Πτώση 3 βαθμών μέσα σε μία ώρα!!

ααααα είμαστε τόσο κάτω !!???? Υπέροχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πραγματικά εντυπωσιακό,  Ραφηνα 7,6 σχεδόν άλλον 1 βαθμό κάτω σε μερικά,λεπτά 

έχει,μουλαρώσει το Π Φάληρο στο τροπικό 9,3 , πρέπει να διασχίσει όλο το λεκανοπέδιο ο ΒΒΔ για να μας φτάσει...έχουμε κ άπνοια..

5,8  Καλλιτέχνουπολη 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, swter είπε:

πραγματικά εντυπωσιακό,  Ραφηνα 7,6 σχεδόν άλλον 1 βαθμό κάτω σε μερικά,λεπτά 

έχει,μουλαρώσει το Π Φάληρο στο τροπικό 9,3 , πρέπει να διασχίσει όλο το λεκανοπέδιο ο ΒΒΔ για να μας φτάσει...έχουμε κ άπνοια..

5,8  Καλλιτέχνουπολη 

 

 

αποκλειεται φιλε εδω εχουμε 7,6 και πολυ δυνατο ανεμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, galatsioths είπε:

ααααα είμαστε τόσο κάτω !!???? Υπέροχα

Ναι! Και από τους γειτονικούς που βλέπω όλοι στα ίδια επίπεδα είναι, 5,7 και 5,7 σε λιγο χαμηλότερα υψόμετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

  Μόλις ειδα,κ μια κάμερα μου πάνω Καλλιτέχνουπολη,  βροχή και εκεί 

Π Φάληρο nada,   τζάκι μόνο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΩ βήκα έξω μιλάμε τρελή διαφορά σε σχέση με ένα τέταρτο πρίν... ΑΑΑΑΑΑ 5.0 ΤΟ ΨΥΧΙΚΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Μεσσαπός είπε:

Σε ευχαριστώ!

Είμαι λίγο πριν τα Πολιτικά 800μ από θάλασσα.  Συνήθως(αναλόγως τον καιρό) έχουμε 1 βαθμό διάφορα με Χαλκίδα. Οπότε μάλλον αοσιοδοξω...

Δεν ξέρω θερμοκρασία τώρα γιατί είμαι Αθήνα. Αύριο το μεσημεράκι γυρίζω...  Για να δούμε......

 

 

Απλά νομίζω ή μπήκαν γενικώς νωρίτερα τα φαινόμενα, ή υπάρχει περίπτωση να πέσει λίγο πιο κάτω ακόμη η θερμοκρασία.

Στη θεση σου θα εφευγα τωρα για πολιτικα ωστε να μη χασω την πρωινη μπουκα. Δεν δινω ουτε 1/1000 πιθανοτητες να μην εχεις χιονοστρωση  εκει που μενεις απο αυριο το πρωι κιολας. Αν ομως εισαι καπου ψηλα στην Αττικη, μια χαρα θα την απολαυσεις κι εκει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

4.4 στα ψηλότερα του Ζωγράφου .   Άλλο και τούτο πάλι ....δυνατή βροχή 

Πολύ χαμηλή μου φαίνεται, εγώ εδώ έχω 5,3C

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...