Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξύπνησα και λέω λες όντως να μας έπιασε και να άρχισε να ρίχνει και όντως άρχισε να ρίχνει εδώ και λίγη ώρα και το στρώνει ακαριαία!Τσιμπηστε κάποιος ρε παιδιά σίγουρα δεν ονειρεύομαι?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα πλέον κι από μένα.
Τελικά εξήγησε κανείς αυτό που δείχνει η δορυφορική, τον παχύ σχηματισμό από την Πελοπόννησο που έρχεται από ΔΝΔ κάπως; Χαζή ερώτηση ίσως αλλά πώς γίνεται υπάρχει τέτοια κίνηση ενώ σε όσους live χάρτες με ανέμους βρίσκω, μέχρι και τα 850 ο άνεμος είναι BBA; Είναι σε άλλο ύψος αυτά τα σύννεφα σε σχέση με αυτά που έρχονται από την Εύβοια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλαγή του ανέμου σε ΒΑ,άνοδος της Τ από τους 1,2 στους...3,9 μέσα σε μια ώρα κ η σεμνή τελετή λαμβάνει τέλος..... παρόλαυτα,το έστρωσε,3*3 κ για μας εδώ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταρρακτώδεςς χιονορυζο και στρωνονται αμεσα τα πάντα, αλλά ανεβηκε λίγο η θερμοκρασία....0,8οC....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα πει ότι θα επιστρέψω στο forum όταν στρώσει 10cm. Μπορεί 10cm να μην είναι στο δρόμο (ακόμη;) αλλά είναι ολική!! Και χωρίς χαμηλό απ' το Ιόνιο!! Έτσι ρε Βολαρα την τρέλα μου!!Χαμός γίνεται τώρα φυσικά.

αρχείο λήψης.jpeg

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Είχα πει ότι θα επιστρέψω στο forum όταν στρώσει 10cm. Μπορεί 10cm να μην είναι στο δρόμο (ακόμη;) αλλά είναι ολική!! Και χωρίς χαμηλό απ' το Ιόνιο!! Έτσι ρε Βολαρα την τρέλα μου!!Χαμός γίνεται τώρα φυσικά.

αρχείο λήψης.jpeg

κανει τα τρελα της αυτη η πολη παντα, και στα 10 χιλιομετρα πιο διπλα να ειναι ξαστερια

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανικός παπλώματα και μαξιλαροθήκες. Έχω πάθει παρακρουση. Λέω συνθήματα μόνος μου χαχαχ Μη σταματάς μη σταματάς να τους χιονας!!!! Στούπα Βολιώτικη ρεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάζει πόντους σε δρόμο αβερτα τώρα. Τρελή ένταση με αρνητική φυσικά.

https://meteovolos.gr/volos3/

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο μωρή Βολάρα! Εδώ συνεχίζει να χιονίζει ασθενικά… Έχει πιάσει μια γανουδα σε σκεπές και χόρτα. Η Τ στο 0. 
Ανατολικα μπυ στην Μιτζέλα, δίπλα στην θάλασσα φαίνεται γίνεται χαμούλης…

DD7A983F-E1D3-46A8-8B0E-2FAF1F7ADCD0.thumb.jpeg.5d96fff6a84415a26181cf29e8dc81e5.jpeg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Volos είπε:

λιγο ακομη αν συνεχισει θα μιλαμε για επος μετα το 2006, και το 2014

Τα μοντέλα δίνουν 4-5 ώρες ακόμη. Για να δούμε. Πάμε για την Μήδεια τώρα αν και δύσκολο μου φαίνεται να φτάσει 20cm. Εκτός αν έχουμε παράταση των φαινομένων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Τα μοντέλα δίνουν 4-5 ώρες ακόμη. Για να δούμε. Πάμε για την Μήδεια τώρα αν και δύσκολο μου φαίνεται να φτάσει 20cm. Εκτός αν έχουμε παράταση των φαινομένων.

η ραγδαιοτητα ειναι τεραστια, σε μιση ωρα μπορει να αφησει μεγαλο αποτυπωμα, οι ωρες ειναι ιδανικες αυτη τη στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Volos είπε:

η ραγδαιοτητα ειναι τεραστια, σε μιση ωρα μπορει να αφησει μεγαλο αποτυπωμα, οι ωρες ειναι ιδανικες αυτη τη στιγμη

Πράγματι. Έχω μια ταράτσα απέναντι με σημάδια και καλύπτονται πολύ γρήγορα. Blizzard εντάξει τι να λεμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...