Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Φέρτε αυλώνες στο Αιγαίο!!! Ε ρε στούπααα

Υ.Γ. Καλά ο κεραυνός ήταν ακραίος πριν. Δεν το έχω ξαναδει

Το αδιανόητο είναι ότι από το 2006 μέχρι την Πρωτοχρονιά του 2015 δεν είχε στρώσει άσφαλτο ποτέ στο λιμάνι!!!! Εκεί εμένα. Μόνιμα. Είχα τρελαθεί από την απογοήτευση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω συννεφιά και κατά διαστήματα ήλιο με 2 βαθμούς λέτε να φέρει και τίποτα προς τα εδώ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Έχουμε λινκ από το ραντάρ;;;

Εκνεου χιονοχαλαζο στη Βούλα 

https://www.kairosradar.gr/rantar-kairou?center=39.78,25.2&zoom=6.09&layer=wr

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, nikolas 2365 said:

 

ήλίος λαμπρός στη Καλλιθέα και φαίνονται πλέον νεφώσεις πάνω απο τον Υμμητό.

έφγραφα για το site της δορυφορικής αλλά με πρόλαβε άλλος..άκυρο !!ευχαριστούμε Νικόλα

Επεξεργάστηκε από Dim_pas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dim_pas είπε:

ήλίος λαμπρός στη Καλλιθέα και φαίνονται πλέον νεφώσεις πάνω απο τον Υμμητό.

φίλε Νικόλα μπορείς να μου στείλεις αυτό το site της δορυφορικης? (και σε PM αν θες) να μη χαλάμε τις αναφορές

Το έστειλα λίγο πιο πάνω, αν θες δες το. Δεν είναι και πολύ αξιόπιστο, αλλά έχεις μια γενική εικόνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κάμερα του Astra tv , δλδ το κανάλι, είναι δίπλα στα δικαστήρια και στο οικονομικό Πανεπιστήμιο (έχω δώσει και συνέντευξη ως ψυχολόγος στον Μαρεδη χαχα). Δλδ 150μ από την παραλία. Μιλάμε για σχεδόν μηδενικό υψόμετρο, δίπλα στο κύμα. Πανω από την Αναλήψεως θα γίνεται ακόμα περισσότερο της ποπης ενώ από περιφερειακό και πάνω ....άστο....

Εν τώ μεταξύ, μη νομίζετε ότι ο περιφερειακός είναι τίποτα ψηλά. Στα 60μ υψόμετρο είναι..

Πιο χαμηλά από την Ομόνοια χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Η κάμερα του Astra tv , δλδ το κανάλι, είναι δίπλα στα δικαστήρια και στο οικονομικό Πανεπιστήμιο (έχω δώσει και συνέντευξη ως ψυχολόγος στον Μαρεδη χαχα). Δλδ 150μ από την παραλία. Μιλάμε για σχεδόν μηδενικό υψόμετρο, δίπλα στο κύμα. Πανω από την Αναλήψεως θα γίνεται ακόμα περισσότερο της ποπης ενώ από περιφερειακό και πάνω ....άστο....

Εν τώ μεταξύ, μη νομίζετε ότι ο περιφερειακός είναι τίποτα ψηλά. Στα 60μ υψόμετρο είναι..

Πιο χαμηλά από την Ομόνοια χαχα 

Ισχυει τα υψομετρα εντος του βολου ειναι σχεδον  μηδαμινα τυπου αλιμος βουλα κτλ. Για να συγκριθουν πχ με την αθηνα πρεπει να παμε στην αγια παρασκευη η τη νεα δημητριαδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, yiannis_volos said:

Φέρτε αυλώνες στο Αιγαίο!!! Ε ρε στούπααα

Υ.Γ. Καλά ο κεραυνός ήταν ακραίος πριν. Δεν το έχω ξαναδει

ΠΑΕΙ Η ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ "ΣΥΜΜΑΧΙΑ" ΑΚΛΑΦΤΗ 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό του Βόλου να κατέβει κάτω τώρα να ολοκληρωθεί. Το βράδυ δείχνει -3, έτσι και εμφανιστεί υετός θα τσιμεντώσει ό,τι λιώσει σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτο που γινεται στον βολο μου θυμιζει σαν συναισθημα το γκολ με τη μηδεια σε εμας.
απο μετριοτατα ποιοτικα χαρατηριστικα πεφτει τρελο χιον ικαι θαψιματακι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ΠΑΕΙ Η ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ "ΣΥΜΜΑΧΙΑ" ΑΚΛΑΦΤΗ 😂

Να κοιτάμε στο μέλλον Συνταγματάρχα; Ή τελειώσαμε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Volos είπε:

Ισχυει τα υψομετρα εντος του βολου ειναι σχεδον  μηδαμινα τυπου αλιμος βουλα κτλ. Για να συγκριθουν πχ με την αθηνα πρεπει να παμε στην αγια παρασκευη η τη νεα δημητριαδα.

Ούτε καν ρε συ. Νέα Δημητριάδα, εκεί στον Κένταυρο (κέντρο αποκατάστασης) πάνω από το γήπεδο του Ολυμπιακού, δεν νομίζω να είναι πάνω από 50 υψόμετρο. Χαχαα. Η Αλλη Μεριά είναι κάπου στα 160. Ο άγιος Ονούφριος στα 120. Τρίχες!!!! Γελοία υψόμετρα. Κι ομως, στο Βόλο, κάθε μέτρο μετράει!!! Το ξέρω πάρα πολύ καλά. 

Αλλά ας το κλείσουμε εδώ μη φάμε κράξιμο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και τα παιδιά έδωσαν αναφορές από την περιοχή. Πριν δεν μπορούσα να γράψω. Θα γράψω τώρα: Κορωπί ξυπνήσαμε με ελάχιστο στρωμένο χιόνι σε αμάξια και σκεπές και θερμοκρασία στους 0. Κατά τις 8-8:30 μέχρι τις 9-9:30 ήρθε αυτό που έβγαλα στη φώτο (όπως έρχεται μοιάζει σαν front cloud αλλά οι πιο σχετικοί ας με διορθώσουν) και έριξε έντονα ένα χιονοχάλαζο που το έστρωσε παντού πρόσκαιρα. Μέχρι τις 11 είχε λιώσει από σχεδόν παντού με τον ήλιο και τη θερμοκρασία να έχει ανέβει πλέον στους 6 περίποη βαθμούς (από αμάξι)

20230208_080031.thumb.jpg.53970a6e0d99b5d93355b8744979daa0.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...