Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, nikolas 2365 said:

Να κοιτάμε στο μέλλον Συνταγματάρχα; Ή τελειώσαμε;

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Κ. ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΑ. ΑΧΝΟΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ, ΟΧΙ ΣΤΗ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πορτοκάλια ρίχνει Ιστιαια!!!!!!

Στρώνονται όλα και επίσης μαθαίνω ρίχνει φουλ και σε όλα τα παραλιακά Νέος Πύργος Λουτρά Αιδηψού κλπ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Κ. ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΑ. ΑΧΝΟΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ, ΟΧΙ ΣΤΗ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ 😇

Χαχαχχα. Αν στρωθούμε πάλι φέτος, να με κάνετε μπαν γιατί θα ξεφύγω 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Χαχαχχα. Αν στρωθούμε πάλι φέτος, να με κάνετε μπαν γιατί θα ξεφύγω 😂

Στόχος είναι η Εύβοια να γίνει μια με την στεριά😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ντροπή που θα το πω, την ώρα που ο Βόλος (και όχι μόνο) θάβεται , αλλά εγώ ελπίζω σε μια τελευταία μπούκα το απόγευμα - βράδυ..... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tommy8 είπε:

Παιδιά μια ενημέρωση παρακαλώ απο τα παιδιά στην Αττική.. Αιγάλεω το έχει στρώσει?

Θα αστειεύεσαι. Ούτε καν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Ντροπή που θα το πω, την ώρα που ο Βόλος (και όχι μόνο) θάβεται , αλλά εγώ ελπίζω σε μια τελευταία μπούκα το απόγευμα - βράδυ..... 

 

Και εσύ θα αστειεύεσαι. Το ματς δεν γυρνάει. Πάμε για το αυθεντικό 3/3 κάπου στο τελευταίο δεκαήμερο του Φλεβάρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, tommy8 said:

Παιδιά μια ενημέρωση παρακαλώ απο τα παιδιά στην Αττική.. Αιγάλεω το έχει στρώσει?

Έστρωσε κανα 3 ποντο την κυριακή βράδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, menidi said:

Ντροπή που θα το πω, την ώρα που ο Βόλος (και όχι μόνο) θάβεται , αλλά εγώ ελπίζω σε μια τελευταία μπούκα το απόγευμα - βράδυ..... 

 

Και πολύ ορθά πράττεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Και εσύ θα αστειεύεσαι. Το ματς δεν γυρνάει. Πάμε για το αυθεντικό 3/3 κάπου στο τελευταίο δεκαήμερο του Φλεβάρη

Κι όμως!!! Εγώ ελπίζω ακόμα! Για ένα πασπαλισμα μωρέ. Απόψε βράδυ η χαράματα αύριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Διακοφτό συνεχίζει να χιονίζει ως τη θάλασσα!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΠΑΕΙ Η ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ "ΣΥΜΜΑΧΙΑ" ΑΚΛΑΦΤΗ 😂

Τέτοια στούπα το Ιόνιο δεν μου έχει δώσει. Blizzard ναι, αλλά τέτοια παπλώματα ούτε καν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάζω το ρολόι συνεχώς μπας και πετύχω κάπου την "ώρα της Αττικής"... τζίφος. Ανοίγω google calendar μήπως λέει 2002... τζίφος... κατά τα λοιπά, σφοδρή αιθρία και 4 βαθμοί στην Μεταμόρφωση.

Πέρα πάντως από την πλάκα, αν είναι μια χιονοκακοκαιρία που σέβεται τον εαυτό της όπως όλες οι άλλες που πέρασαν από τον Αττικό ουρανό, χρωστάει ακόμη το μπάσιμο της εξόδου που στρώνει ακαριαία παντού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από ένα διάλειμμα 1-2 ωρών με ήλιο που έφτασε μέχρι 4,3, ξανακλεινει κ ρίχνει απαλό χιονακι. 2,2

Μα αυτό με την θερμοκρασία! Κι άλλες φορές έτσι μου το είχε κάνει. Την πρώτη μέρα το έστρωσε οριακά καλά με 0,3-0,6 κ έβαλε 20+ κ μετά τσιμπ μισό με ένα βαθμό όσο κ να ρίχνει...

Πώς εξηγείται αυτό;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, menidi said:

Ντροπή που θα το πω, την ώρα που ο Βόλος (και όχι μόνο) θάβεται , αλλά εγώ ελπίζω σε μια τελευταία μπούκα το απόγευμα - βράδυ..... 

 

δεν έχει. η σύγκλιση είναι βορειότερα, ΘΑΨΑΡ ΒΟΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΘΗΒΑ-ΧΑΛΚΙΔΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...