Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ Χιονο-Βροχο-Ανεμο κακοκαιρίας "Oliver-Βettina" 25-26/11....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εδώ έκοψαν οι βροχές και είμαι+3 έχω ελπίδα να το δω να πέφτει?

Δυστυχώς πιστεύω τελείωσε στη Μακεδονία... Θα παει Θράκη τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και από μένα ! Καλής έντασης βροχή είχαμε μετά τις 6 το απόγευμα και έως περίπου μισή ώρα πριν με αυξομειώσεις φυσικά που άφησε 9,6 χιλιοστά... με τη θερμοκρασία να πέφτει με την ένταση των φαινομένων και την ενίσχυση των ανέμων στους 5,3.. αλλά ξανανέβηκε τώρα στους 6,8 με την πλήρη εξασθένηση των φαινομένων...ενώ ο βοριάς εκεί που είχε εξασθενήσει και αυτός ξανάρχισε αλλά ακόμα σε πολύ ήρεμα πλαίσια...μέτριος.... πάλι καλά είδαμε έστω και αυτήν την σούπερ εξπρές κακοκαιρία και νιώσαμε λίγο από νορμαλ Νοέμβρη....

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εδώ έκοψαν οι βροχές και είμαι+3 έχω ελπίδα να το δω να πέφτει?

Μπα φίλε,,,,,πλέον τα φαινόμενα από την κεντρική Μακεδονία σταματάνε από Σαλόνικα και ανατολικότερα μόνο και αυτά θα σταματήσουν πολύ σύντομα λογικά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γκάρυ υπομονή....δεν μπορείς να κάνεις κάτι.ας ελπίσουμε η αισιοδοξία το Κώστα η Γιάννη η τάκη η Σοφοκλή😋🤣 από Λάρισα να γίνει πραγμσυικοτητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, θωμας είπε:

Κρίμα να μην έχουμε άλλο υετο να φτάσει θάλασσα το χιόνι να το δει η Θεσσαλονίκη 

Αχ φίλε μου ....ψωριαρα έγινε η Θεσσαλονίκη...😡😡😡...λοιπόν άντε καλά χιόνια στους πιο ανατολικούς τώρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ είπε:

Είδα και εγώ την διαφορά … από χθες νωρίς το μεσημερι που ξεκίνησε μέχρι τις περίπου 11:00 το πρωί είχα 52mm (πολλά από αυτά στην καταιγίδα νωρίς το βραδυ.. ) και χοντρικά άλλα τοσα μέχρι τώρα … μιλάμε για πολύ βροχη … 

Γενικα ο δυτικός καιρός που πιάνει Πελλοπόνησο … εδώ το πιάνει παρα πολύ … περισσότερο από αλλά “καθαρά” δυτικά μέρη όπως έχω διαπιστώσει … 

Και με τον καιρό που μπαίνει τώρα συνήθως έχουμε καλούδια …

Δεν έφτιαξα το σπίτι εδώ τυχαία Γιώργο …😄😄😀

4,5c τώρα και ψιλοβρέχει …

Είσαι δύναμη!!!!

Καλό ξενύχτι Τάκη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερα πράγματα Ζωγράφου με απίθανη στούπα και -1 βαθμούς ...30 πόντοι ήδη σε λίγες ώρες και πάμε δυνατά μέχρι την αλλαγή της ημέρας για μισό μέτρο !!!!!

 

 

 

 

 

 

Υ.γ. Όχι δεν τρελάθηκα ακόμη ....απλά έκανα προπόνηση για το 4 στα 4 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπεις τον Σάκη να κάνει live από Χορτιάτη με άσπρο γενακι και λες πέρασαν τα χρόνια! Τον θυμάμαι σε χιονοκαιρια του 6 Σαλονίκη, που δεν υπήρχαν social ακόμη να λεει απο tv "μπορείτε να δείτε εξω φιλες και φίλοι το έχει γυρίσει "!

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τρομερα πράγματα Ζωγράφου με απίθανη στούπα και -1 βαθμούς ...30 πόντοι ήδη σε λίγες ώρες και πάμε δυνατά μέχρι την αλλαγή της ημέρας για μισό μέτρο !!!!!

 

 

 

 

 

 

Υ.γ. Όχι δεν τρελάθηκα ακόμη ....απλά έκανα προπόνηση για το 4 στα 4 

Θες να γίνεις και 4χ4 εσύ...πως την είδες ρε χελμε τζιπ τζεροκι😋😋🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζονται οι οποίες ριπές της τάξης των 8 - 9bf. Έξω βουιζει και τρέμει το σπίτι... Άμα συνδιαζοταν με υετό δεν θα ζητούσα τίποτα άλλο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τρομερα πράγματα Ζωγράφου με απίθανη στούπα και -1 βαθμούς ...30 πόντοι ήδη σε λίγες ώρες και πάμε δυνατά μέχρι την αλλαγή της ημέρας για μισό μέτρο !!!!!

 

 

 

 

 

 

Υ.γ. Όχι δεν τρελάθηκα ακόμη ....απλά έκανα προπόνηση για το 4 στα 4 

Τι έγινε εκείνη τη μέρα **** το κέρατο μου δεν το έχω χωνέψει 2 χρόνια τώρα Τι έζησα! Τι ζησαμε δηλαδή!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, galatsioths είπε:

Τι έγινε εκείνη τη μέρα **** το κέρατο μου δεν το έχω χωνέψει 2 χρόνια τώρα Τι έζησα! Τι ζησαμε δηλαδή!!

Έπος ζήσαμε αδερφέ ...60 εκατοστα σε 13 ώρες ακατάπαυστης στούπας !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Στον δρόμο για το καταφύγιο λογικα

Επεξεργάστηκε από apos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο πρίν έφαγα τρελό κρύο στην Αριστοτέλους περιμένοντας το λεωφορείο!

Βροχή κ απίστευτος αέρας που έπαιρνε σβαρνα τα πάντα!

Έχει κόψει τώρα η βροχή.κ βλέπω τα σύννεφα να σπάνε.

Τί θερμοκρασία έχει τώρα Θεσσαλονίκη γιατί δεν έχω θερμόμετρο;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...