Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Πωωωωπωωωωπωωωω

Η μπούκα

Της Μπούκας

Ωωωωω μπουκαααα

Ότι πέφτει χτίζει παίδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διονυσο μετά τον χαμουλι που έκανε νωρίτερα … εκοψε και έλιωσε .. στο μπαλκόνι έχει μόνο στα ξύλα κλπ… 

Αυτο που μέχρι τώρα μας προδίδει ειναι η T , λίγο πιο κάτω και θα ήταν αλλιώς … 0,7c τώρα…

Πάντως οι μπουκες νωρίτερα ήταν ψαρωτικες με χοντρό και πυκνό χιόνι.. θέλω να δω αν μπουν τα -35 κλπ.. ποσό θα ρίξει…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ηρθα και εγω απο τον υπνο μου... εντωμεταξυ οσο κοιμωμουν ειδα πως ξυπνησα, τσεκαρα τον σταθμο και ειχαμε 3,8 βαθμους και χαρηκα... μεγαλη απογοητευση που δεν πεφτει, αν και νομιζω σε λιγο θα πεσει γιατι εχουμε βα ανεμους τωρα, οι οποιοι θα βδυτικισουν αργοτερα, αρα στοχος μας μεχρι τοτε ειναι να αρχισει να κρυωνει η πεδιαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφτασα μέχρι σταμάτα χωρίς φαινόμενα Και η θερμοκρασία καρφωμένη στους δύο βαθμούς με το θερμόμετρο του αυτοκίνητου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

ηρθα και εγω απο τον υπνο μου... εντωμεταξυ οσο κοιμωμουν ειδα πως ξυπνησα, τσεκαρα τον σταθμο και ειχαμε 3,8 βαθμους και χαρηκα... μεγαλη απογοητευση που δεν πεφτει, αν και νομιζω σε λιγο θα πεσει γιατι εχουμε βα ανεμους τωρα, οι οποιοι θα βδυτικισουν αργοτερα, αρα στοχος μας μεχρι τοτε ειναι να αρχισει να κρυωνει η πεδιαδα

Ακούω στοιχήματα 😛 Εγώ λέω 3.2 ελάχιστη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παγωσε η λιμνη Καταφυτου στη Δραμα..Ακουω ειδησεις..Αυτη η υπερβολη των δημοσιογραφων δεν υπαρχει...Λες και ερχεται η Σιβηρια σημερα το βραδυ και αυριο θα ναι θαυμα αν ειμαστε ζωντανοι...Μια επιδεινωση ερχεται ρε παιδες...Οχι το τελος του κοσμου....

417432908_7526417517403556_6769758209547681223_n.jpg

417399534_7526417040736937_5609546667823596352_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, gthomasandros είπε:

γεματη η δορυφορικη η καλυτερη κακοκαιρια απο αποψη υετου για φετος.....

μεχρι τι ωρα πιστευεις θα εχουμε καλο υετο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

μεχρι τι ωρα πιστευεις θα εχουμε καλο υετο?

με διαλειματα θα παμε ολη την νυχτα κυριως στα βορεια και ανατολικα του νομου......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

 

 

Πωωωωπωωωωπωωωω

Η μπούκα

Της Μπούκας

Ωωωωω μπουκαααα

Ότι πέφτει χτίζει παίδες 

Εύβοια χιονομανα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Gianniskif είπε:

Πλατεία δροσιάς θερμοκρασία αυτοκινήτου στους 2 χωρίς φαινόμενα . 

Χιονόνερο τώρα εδώ με νιφάδες... Ξεφτίλα ειλικρινά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος θυμάται την φοβερή μπούκα στις 29/12/2016 όπου μετά τις 3 00 πμ ξέσπασε μια ισχυρή χιονόπτωση ασπριζοντας ακόμα και την Τερψιθέα Γλυφάδας που έμενα; Να θυμίσω βέβαια ότι μέχρι τις 8 00 πμ το γύρισε σε χιονονερο-βροχη. Δεν μπορώ να βρω χάρτες τότε να δω αν μοιάζει με την τωρινή διάταξη .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφή στο σπίτι  . Σπαστος καιρός χωρίς φαινόμενα τ στους 3 βαθμούς . 

δεν ειδα προς το παρών ιδιαίτερες διάφορες σε περιοχές με υψηλότερο υψόμετρο αν εξαιρέσεις τα ψηλά της Αιολιδος που είχαν μια υποτυπώδη χιονοστρωση .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ρε συ γράψε παραπάνω βιντεακια, μισό λεπτό τουλάχιστον!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...